Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה בוקסטר

drive21
שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חולק עליך מצמץ.

אני מת על המיאטה שלי, חולה עליה. אבל עדיין שנסעתי בה היו לי מחשבות לפעמים על הק"מ, שלא להגזים, מחירון, ולפעמים בשיחות דיברתי על עלויות ותמיד חשבתי שאם אני קונה רכב פשוט יהיו לי חיים קלים בהרבה.

חשבתי לקנות פורשה. אני יכול להרשות לעצמי לקנות פורשה. אבל אחרי שיחה עם בעלי פורשה וברור מחירי האחזקה והטיפולים התברר לי שאני לא יכול לנסוע עם רכב שכל נסיעה שלו תעלה לי המון מבחינת טיפולים, שהחלפת ברקסים עולה מעל 2000 ש"ח, ושהביטוח עולה כמו דירה ממוצעת בבאר שבע (יענו מעל 10000 ש"ח :-) )

נסיעה בפורש לא משכיחה שחלומות עולית הרבה כסף לפעמים, אפילו מזכירה :-)

נ.ב כן, גם אני נהגתי על בוקסטר (וגם בגימקנה פעם אחת :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דעתך/החלטתך בהחלט לגיטימית. אין ספק שלעלויות יש השפעה אדירה ולכן חברי פורום רבים ואני לא נוהגים כרגע בבוקסטר למרות ששלב הרכישה (במקרה שלי, משומשת) לא הוא שמונע מאיתנו לשים עליה את ידנו. אני לא אומר שהבוקסטר בארץ שווה את הסובב (לכל אחד יש את השיקולים שלו), אני אומר שהבוקסטר נותנת את מה שאתה מצפה ממנה (לטוב ולרע) ואם אתה מקבל את המקל אז יהיו זמנים שאתה תקבל גם את הגזר וברגעים הללו העלויות וההתפשרויות יכאבו פחות (אם כי אני מסכים, כדבריך, שישנם מצבים שבהם נסיעה בפורשה לא משכיחה שחלומות עולית הרבה כסף לפעמים אלא אפילו מזכירה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסטר נמכרת המון פעמים מעל המחירון. המחיר שציינת הוא הרבה מתחת, כך שמומלץ לבדוק בשבע עיניים.

חסרונות - תחזוקה סופר יקרה. סדר גודל של 5000 ש"ח לחודש ויותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כדי כך יקרה???

רוני אתה יכול לפרט(בערך) על מה מבוסס החישוב?

תודה

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסטר נמכרת המון פעמים מעל המחירון. המחיר שציינת הוא הרבה מתחת, כך שמומלץ לבדוק בשבע עיניים.

חסרונות - תחזוקה סופר יקרה. סדר גודל של 5000 ש"ח לחודש ויותר.

רוני

רוני נראה לי שאתה קצת מגזים זאת אומנם פורש אבל בוקסר לא יכול להיות שתחוקה שוטפת לרכב בלי דלק

תעלה יותר מ 5 אלף ש''ח בחודש

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח 1000 ש"ח בחודש.

ירידת ערך מפורשה שערכה 200,000 ש"ח זה בערך 40,000 בשנה (20%).

מה שאומר 3333 ש"ח בחודש.

כבר הגענו כמעט ל 4.5K.

וזה בלי טיפולים, תיקונים, טסט וכו'.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שאלתי לגבי בוקסטר בשווי 130-150K.

2. האם ירידת הערך כ"כ גבוהה גם לשנים הישנות יותר?(99-00)

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח 1000 ש"ח בחודש.

ירידת ערך מפורשה שערכה 200,000 ש"ח זה בערך 40,000 בשנה (20%).

מה שאומר 3333 ש"ח בחודש.

כבר הגענו כמעט ל 4.5K.

וזה בלי טיפולים, תיקונים, טסט וכו'.

אין סיכוי שיש ירידת ערך כל כך גדולה יש לך טעות.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת הערך היא לא כזאת גבוהה. אין סיכוי. נהפוכו, אני לא רואה פורש שתמכר מתחת ל100 אלף שקל, עכשיו נניח שהיא עולה 130K הוא מחזיק בה כמה שיחזיק יותר מ20K הוא לא יפסיד עליה במכירה גם אחרי 6 שנים. למרות שאני באמת לא מבין מה אפשר לקנות ב130K שמשתווה לזה.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היא נמכרת בפועל זה משהו אחר, אני מדבר על המחירון שלה. בפועל בוקסטר נמכרת ה-ר-ב-ה מעל המחירון.

וכן, המחירון שלה מפסיד בערך 20% בשנה. אולי קצת פחות כי פורשה ידועה בשמירת ערך מעולה יחסית למתחרות שלה, אך היא עדיין ספורטיבית עם גג נפתח. קחו, 15% בשנה.

השנים הישנות יותר (97-98-99) יאבדו פחות.

עריכה: לאחר בדיקה קטנה,

מ 2001 ל 2002 הרכב מאבד 50K בשנה, מה 2001 ל 2000 הוא מאבד בין 40~ אלף.

מ 99 ל 98' הוא מאבד 20K, אבל שם המחירון נמוך משמעותית מ 200K ולכן מן הסתם הם מפסידים פחות.

לדעתי גם אם העלות לא תיהיה 5K בחודש היא לא תיהיה רחוקה בהרבה. בשנים הנמוכות יותר אומנם זה לא יהיה 5K באופן צפוי אבל יהיה יותר בלאי ויותר בעיות ולכן העלות לא תיהיה נמוכה. בכל מקרה זה לא יורד מ3K בחודש בשום מצב אני חושב.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי חישוב מדויק, המספר 5000 לחודש היה הערכה. בגדול לפי מה שאני יודע ומבלי לשקלל ירידת ערך:

ביטוח+טסט - 10000-20000 ויותר בשנה, תלוי בהמון גורמים.

דלק לפי 1:6 כשמדובר על 15000 בשנה - נניח 17000 שקלים.

טיפולים - טיפול רגיל יכול בקלות לעלות 3000 שקלים. כל תקלה או סתם החלפה של בלאי היא יקרה בצורה מפחידה. בלמים קומפלט זה איזה 6000 ש"ח. שמן מנוע (צריך איזה 10 ליטר) עולה בקלות כמו טיפול רגיל למכונית נורמלית (כמו כל הטיפול, אני מתכוון :-P ). כך שאפשר להניח שמדובר בסדר גודל של 10000 שקלים לשנה, מינימום. למכונית שנוסעת, כמובן.

כך שאיך שאני רואה את זה, זה מינימום 3000-3500 לחודש, כאשר לאוטו בן 10 אפשר בקלות לצפות ליותר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן מנוע (צריך איזה 10 ליטר)

11 ליטר שמן. ולא מדובר ב-20/50 של אוטו-דיפו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה ראית פורשה ב130 אלף ש"ח, ואם באמת ראית אחת כזו והיא לא עברה תאונה קשה תחטוף אותה מהר. אם אתה ראית את המודעה ביד 2 (לוח אינטרנטי) ואתה מסתמך על מחירון.. שכח מזה, הוא דורש 230 אלף שקלים.

פורשה שנת 99 במצב תקין לא תמכר במתחת ל200 אלף-שום סיכוי שבעולם. אני מכיר בחור שמכר אחת שנת 97, רצה 210 בסוף מכר את הרכב ב215 אלף ש"ח.

אל תסתמך על מחירונים.. ואם זה המחיר שהוא מוכר אותה-תבדוק טוב טוב מה הסיבה למחיר הזול..

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה עליה 150 אבל זה כבר ממש לא משנה אישתי איימה עליי שאם אני מתקרב עם הרכב הזה הביתה היא מתגרשת ממני .

לדעתי היא בסדר גמור .והיא של בחור מכפר ורדים .בכל מקרה וויתרתי בכאב לב .אולי אם אני אתגרש ,אני עוד אקנה אותה ממש באסה. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...