Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה עזרה בתמחור טרנספורטר.

barak4*4
שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברק: אני מאמין שהבנת את כוונתי? בכל מיקרה לא הבנתי ? אתה מדבר על הדגם העגול או המרובע? למיטב ידיעתי מודל 79 זה עדיין הדגם העגול . רק משנת 80 שוווק הדגם המרובע בארץ. ד"א הדגם העגול ניקרא T2 והדגם המרובע T3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מדבר על הדגם העגול, שנת , 1979, אכן TYPE2. הדגם הזוויתי (TYPE3), בישראל, הוא רק משנת 1980 והלאה למרות שבחו"ל יצא לאור כבר ב-1979 (למיטב הבנתי).

הרכב דומה לרכש החדש שלך ושל רפי, אבל לא במתכונת טנדר,אלה בתצורה סגורה.

כנראה שבלבלתי אותך כשקראתי לו קוביה, אבל הוא בעצם מלבן עם פינות עגולות :wink: .

בקיצור, כמו בתמונות:

vwb1082.jpg

haynes1800bus.jpg

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחר תודה.

אין בכוונתי ליבא רכב מחו"ל.

אין לפני את הכתבה המצויינת של דר' נמרוד רחמימוב על יבוא רכב אספנות, אבל אני חושב שזה יצא עסק יקר, בטח יותר מ-20K.

בנוסף, אין לי שום אפשרות לבחון את הרכב לפני הרכישה (אלה אם אני טס לשם אישית ואז הסיפור כבר בטוח לא כלכלי).

היתרון של רכב "ישראלי" הוא שהוא כאן, הוא נגיש ויש לו היסטוריה ידועה (במקרה שלי).

רכש "זר" הוא מעין חתול בשק.

לגבי היכולת שלי לרכוש את הרכב, אני משווה את עצמי לנרקומן, גם אם אין לו כסף למנה הבאה, הוא יודע שישיג אותה. אצלי זה אותו הדבר עם רכבים.

כמו ששמיל אמר, אם הרכב נועד להיות שלי, הוא יהיה.

כרגע, הלך הרוחות הוא חיובי ויש לי כימיה טובה עם הרכב.

נשארה שאלת המחיר.

בואו נתעלם רגע מהשאלה האם יש לי או אין לי את הממון הנדרש לרכישת הרכב ונחזור לשאלה המקורית:

בכמה אתם מתמחרים את הרכב?

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברק - אני לא מתעסק בעיקרון עם רכבי אספנות אבל את המצב עם שאר הרכבים היותר חדשים אני מכיר טוב מאוד - וזה ממש דומה לסיפור שלך.

כל פעם שמחפשים משהו - אז חסר.

אפילו אם נחפש מאזדה אז מהר מאוד נגלה שהכול מליסיניג/השכרה/יד גבוה/קילומטרזבשמיים.

ואז מתחילים להילחץ... בחיים לא נמצא כאלה, אולי כדאי להתחיל להתפשר? לשלם יותר? לחפש דגם אחר? לקנות רכב במצב לא משהו?

במקרה שלך יש 3 דברים שגורמים לי לומר לך להרגע ומהר...

1. אתה לא לחוץ על רכב - זה לא צורך בסיסי - זה סתם דחף, בא לי עכשיו פולקסווגן! וחמר כבר אמרת שכנראה יבוא לך על סוד, ומחרתיים על לנצי'ה ולך תדע מה עוד. אז מכיוון שאנחנו כבר לא ילדים קטנים ויודעים שלא כל מה שרוצים מקבלים.

2. אין לך סכום נזיל בגדול זה להשקיע על הרכב ובנוסף אחרי תשרכוש אותו אתה תהיה "חם" על לשפץ אותו (עוד כסף שאין), כי אם הוא סתם יישב לך בחנייה אז תתחיל לאט לאט לאבד את ההתלהבות ולפזול לכיוונים אחרים.

3. זה בכלל לא הדגם שאתה רוצה! - זה קרוב אבל אתה רוצה יותר ישן - אז תחכה ותחפש. כמו שאמרתי בהתחלה - זה ייקח זמן, נכנסים ללחץ... אוף! אין יותר כאלה, אני בחיים לא יימצא ומתחילים להמציא לעצמנו כל מיני צידוקים ותירוצים שיגרמו לנו לקנות את מה שמצאנו - חיים רק פעם אחת, כולם משלמים יותר, שוב טיעון האני לא יימצא יותר טוב כרגע. אז תאמין לי שתמצא, רק סבלנות.

אצלי המצב שונה הרבה יותר מאשר אצלך, אני נדלק על רכב ומת להחליף את שלי, הקטע הוא שהרכבים שאני מתעסק איתם הרבה יותר חדשים וככה אני פשוט יכול למכור רכב אחרי חצי שנה שנמאס לי ולא להפסיד יותר מדיי - שאתה קונה אחד כזה אתה נתקע איתו (וכן אני יודע שאמרו שיש הרבה שמחפשים וכו' .. אבל עדיין זה לא כמו למכור רכב חדיש יותר - כאן אתה משקיע המון כסף שלא חוזר אלייך אח"כ..).

אם זה היה רכב חלומותייך, האחד והיחיד הייתי אומר לך תמשכן ת'בית ולך על זה.

אבל שסתם נדלקים על בחורה לא ישר מתגרשים מהאישה...

אפילו אתה מבין שזוהי עיסקה לא משהו, אחרת מזמן היית קופץ על הרכב - אז יא חביבי תן לעצמך את הסטירה שבאת לחפש כאן.

קיצור, שתה כוס מים, חכה קצת, תמשיך לחפש, אולי בינתיים בעל הרכב הזה יירד במחיר ואולי תמצא משהו יותר טוב ואולי בכלל יעבור לך החשק מהרכב הזה ותוכל לקנות מאליבהבה את הסוד שלו לפני שהחלודה תיקח לו אותה... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברק, שבת שלום - פעם ראשונה שאני רואה את השירשור - וכבעלים של bus 78 2000cc אני מרגיש חובה לספר לך שאין לך מושג עד כמה הרכב נוח מהנה לנסיעה ואמין עד שלא תחזיק אחד כזה תקופה - כבר היום הרכב מאוד נדיר בארץ ועל כל הזדמנות יש המון קופצים , ההיצע קטן בהרבה מהביקוש ואם יש לך הזדמנות לשים יד על אחד במצב טוב - אל תהסס! עוד כמה שנים ובכלל לא יהיו כאלה פרט לאלה שברשות אספנים (שלגבי רובם ,ואני בינהם ,רכב כזה הוא בחזקת יד אחרונה ולא מוצע למכירה בשום מחיר )

לגבי המחיר - איני יודע מה מצבו של הרכב המדובר ומה מצב הבודי שלו (ברכב כזה ההשקעה יכולה להיות גדולה מאוד בתחום) אבל אני יכול לספר לך שעל שלי כבר הציעו לי בתוקפנות סכומים שעולים על הסכום המדובר בעשרות אחוזים ולא הייתי מוכן להקשיב (ולמען הסר ספק - גם לא אהיה מוכן בעתיד)

כך שלדעתי אתה בדרך לעסקה טובה - לאוטו אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות - שימושעות מדהימה , מה גם שמנוע ה- 2000 חזק , מגיב נהדר וחסר כל מגבלות בנושא סחיבה - אם תחליט להצטרף לעדת הטרנספורטרים אני מאחל לך הצון בהצלחה - קיימת ספרות מעולה לנושא והכי חשוב - אנשים טובים שתמיד שמחים לעזור בעיקר במועדון החיפושיות הנפלא- שבת שלום ולהתראות -ניר גרצמן

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

היי ברק,

אני לא חושב שזה סכום מופרך עבור רכב כזה, ואני סומך עליך שאתה מעריך

נכון את מידת ההשקעה העתידית בו. אחרי הכל- זו לא המכונית המיוחדת הראשונה שלך :wink:

לדעתי אתה צריך לדעת מראש שזו הרפתקה רצינית, אפילו יותר מהספרינט,

שיפוץ שייקח כמה שנים - כי הוא ייעשה באיטיות, לא כי הוא מסובך כ"כ.

אם אתה חושב שההתלהבות והעניין (כמו גם הכסף הזמין לשיפוץ כמובן) - כל

אלה יישארו לתקופה ארוכה - אני הייתי הולך על זה.

תכלס- גם על הספרינט פינטזת וקנית לבסוף - אבל אחרי תקופה קצרה היא נמכרה

לטובת שיגעון חדש.

אם אתה חושב שהטרנספורטר הוא here to stay - אז הסכום סביר (שוב-מסתמך על ההתרשמות שלך)

זה רכב משגע עם אינסוף אופציות לצבע וים חלקים ומועדונים בחו"ל.

בהצלחה!

איתי.

ו...

בעברי גם אלפא סוד, ובעתיד אני מריח סוד נוספת :twisted: .
עזוב, חרא של אוטו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהרעיון התבשל במוחי עוד קצת, הלכנו אתמול אני וזוגתי לבקר במפגש "קרור אוויר" ברמת גן.

כמו שנאמר: "עם האוכל, בא התיאבון".

המפגש היה מעניין וראינו מגוון רכבים.

לצערינו, לא היו הרבה באסים (טרנספורטרים לאלו שאינם מכירים את חברי קרור האוויר), אבל אלו שהיו, בהחלט הותירו בנו רושם חזק ודחף לרכוש גם לנו אחד כזה.

אז החיפוש עובר שלב אחד קדימה, אני לא בהכרח נעול על הרכב שבעטיו נפתח שרשור זה, המחיר עדיין מהווה מכשול לא קטן, במיוחד בהתחשב בכך שהרכב קרוב למה שאני רוצה, אבל לא מה שאני רוצה בדיוק.

אז, אם שמעתם, ראיתם, הרחתם באס מעניין, נא ידעו אותי.

בהזדמנות זו ברצוני להודות לרפי (RAFIZ), לכפיר78 (ששמו פרח מזכרוני) ולשאר החברים שאירחו אותנו בלבביות, לא חסכו בהסברים וגרמו לנו להרגיש בבית.

ולשאלה מה אני באמת רוצה?

כזה אני רוצה:

19070424gk.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחות ולא יותר הלכת לתוכנית PIMP MY CAR...של MTV

אני מיד מבקש מאקסביט להגיע אליך ולסדר לך מסך 40 אינץ'... שייקר חשמלי... מיבש בגדים... סוני פליסטיישן... ומתקן חשמלי להורדה של הגלשן כמו שסידר ברכב הזה...

ובכן ... וסליחה שאני מחזיר אותך למציאות... בהחלט היה נחמד להכיר אתכם. הייתי אומר לך להמשיך לחפש, אבל כמו שניר אמר כבר, הרכבים הללו נכחדים מנוף ארצנו... אבל רק מנוף ארצנו. בארופה,אוסטרליה,צפון ודרום אמריקה הם חלק מהנוף ואף עטו על עצמם אופי וגעגועים לתקופת שנות ה60 וה70.

הבטחתי לך קישור גם כדי שתעזר בתימחור וגם כדי שיהיה לך מושג בהווי שמסביב לרכבים.

הדגם שאתה מעוניין בו נקרא BAY WINDOW דגם שהתחיל משנת 68-79 אגב במקסיקו יוצר עד לפני כמה שנים עד הפסיקו ליצר את החיפושית...

http://www.thesamba.com/vw/classifieds/cat.php?id=7

אתר לאוהלים שמתחברים לאוטו... http://www.supernet.net/~jclark/vw/loaves.html

אתרים לחלקים... http://www2.cip1.com/default.asp

http://www.gowesty.com/directory.html

ואחרי שסיימת עם הקניות ...

קצת לשחק עם צבע האוטו... http://www.busselecta.com/bus/

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה באסים יפים שלא הייתי מתנגד להחזיק:

1725265nf.jpg

1725257bq.jpg

1725279se.jpg

1725643vj.jpg

2171944xu.jpg

2619534aq.jpg

2619704xi.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לשחק עם צבע האוטו... http://www.busselecta.com/bus/

בהצלחה

גדול, גדול, גדול!!

:loco::onfire::mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הם מוכרים לי.

אני לא מחפש קמפרים, אני מחפש את הדגם עם החלונות - bay window .

אם אכן ירכש ה-1979 המדובר, כך, בגדול, אני מעוניין שיראה:

clipimage0028pu.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bay window על שום מה...?

על שום החלון המעוגל מקדימה הדומה למפרץ/לשון ים...

אי לכך ובהתאם לזאת כל הדגמים נקראים בשם זה

דגמים שונים שנמנים על המשפחה משנת 68-79:

קמפרים - ווסטפליות- על סוגיהם

TRUCKS או דבל קבינות - בפי הישראלים ואחינו המשופמים- על סוגיהם

PANEL VANS- ללא חלונות בצדדים (כמו ג'ו שלי)

DELUXE ...

KOMBI...

ועוד שאר ירקות כדוגמת אמבולנסים/מכבי אש/מרימי מסע/ מכוניות גלידה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...