Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות לווין לבית פרטי - יש למישהו המלצה/הסתייגות לנותן שירות?

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש חברה אחת מומלצת?

כבר היה מקרה בכלבוטק של אנשים שאחרי שבועיים התקלקל להם השידור, ולא היה למי לפנות..

אם מישהו התקין בעצמו, ומרוצה כבר כמה זמן, שירשום בבקשה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש חברה אחת מומלצת?

כבר היה מקרה בכלבוטק של אנשים שאחרי שבועיים התקלקל להם השידור, ולא היה למי לפנות..

אם מישהו התקין בעצמו, ומרוצה כבר כמה זמן, שירשום בבקשה..

יש לי צלחת 1.80 גדולה וממיר של מגנום דיגיטלי עלה לי לפני שנה 800 שקל רק ממיר אני הייתי מרוצה ממנו עכשיו אני מוכר אותה כי אני עברתי דירה והצלחת נשארה בבית של ההורים ואין לי כוח להעביר את כל

זה לדירה החדשה .

אם אתה רוצה אני מוכר אותה קומפלקט 1000 שקל

וכל מי שרוצה יכול לפנות אלי אני מת"א

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה כזו - אם כיום יש לי יותר מטלויזיה אחת בבית, אני יכול לראות בכולן את הערוצים מהצלחת או שאני חייב בכל חדר ממיר? איך זה הולך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השידור לא מתקלקל. אם כבר - הקליטה יורדת/מתקלקלת. עניין של קיבוע לקוי של האנטנה בד"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המספר אליו חייגת, אינו מחובר".

144...

"יש פנורמה בית התוכנה בת"א, זה זה?".

מה עם GML?

(אגב, אבא סיפר לי כי יש מחסן של היבואן - מאין שכל החברות המתקינות לוקחות ממירים וצלחות - אשר מלא בכל טוב במחירים של 300 ש"ח לממיר ו500 לצלחת, או הפוך. הגיוני?).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המספר אליו חייגת, אינו מחובר".

144...

"יש פנורמה בית התוכנה בת"א, זה זה?".

מה עם GML?

(אגב, אבא סיפר לי כי יש מחסן של היבואן - מאין שכל החברות המתקינות לוקחות ממירים וצלחות - אשר מלא בכל טוב במחירים של 300 ש"ח לממיר ו500 לצלחת, או הפוך. הגיוני?).

כן יש מקום כזה וזה מול מגרש בלונפילד בת"א ומחיר הוא הפוך למה שרשמתה:wink:

אתה תראה שם בניין ובצד של הבניין מותקנים הרבה צלחות לווין מכל הגדלים

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...