Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרכים על סיריון.

SilverCivic
שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרסומת עצמית, מותר? בגיליון 233 של מגזין אוטו יש מבחן נהדר :wink:

אולי ספר לנו מה אתה רוצה לדעת, ואולי נוכל לעזור כאן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , אבל הייתי מעדיף קישור למבחן דרכים און ליין.

וגם הייתי רוצה לדעת , בין היתר , איך היא מסתדרת כמכונית משפחתית למשפחה בעלת 5 נפשות.

תודה!

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרוויח (ותן פידבק גם, אפילו שלילי אם בא לך).

והנה עוד מבחן מצוין, מבית YNET

מכונית למשפחה בת 5 נפשות? רק אם הנפש החמישית קטנה במיוחד... אין מכונית מיני שמתאימה לחמישה, זה פשוט לא קיים. הסיריון אמנם מרווחת במיוחד למכונית כל כך קטנה, אבל ליותר מנסיעות קצרות בהרכב מלא - זה פשוט לא מספיק טוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שולט באנגלית אז בבקשה:-

4CAR:

http://www.channel4.com/4car/road-tests/D/daihatsu/sirion05-/sirion05-.html

ירחון אוטוקאר:

http://www.autocar.co.uk/RoadTest_Summary.asp?RT=214836

רוני, לכתב של הכתבה ששלחת יש שם זהה לשלך אתה מכיר אותו אולי?:-)

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם ( גם על התגובות בה.פ ).

ההורים רוצים להחליף את הסיביק המשפחתית בג'וק שנקרא סיריון.

ניסיתי להגיד את דבריי בעיניין ( המשפחה שלנו ממש לא מלאה באנשים קטנים ) ,

אבל הם פשוט לא מקשיבים.

אמא בעיקר נוהגת על ההונדה , היא רוצה רכב יותר קטן שיהיה יותר קל להסתדר איתו בעיר.

ואבא מתלהב מהעיניין כי רכב כדוגמת הסיריון הרבה יותר חסכוני מההונדה.

ניסיתי לדבר איתם על קורולה ראנקס , אבל הם פשוט נעולים כל כך על הסיריון שהם לא מוכנים לשמוע שום דבר אחר :?.

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם מחפשים רכב קומקטי חסכוני ובעיקר מרווח מאוד, למה ללכת רחוק? הונדה ג'אז היא פיתרון מצוין.

היא מרווחת יותר מכמה מכוניות משפחתיות שנמכרות בארץ, היא חסכונית מאוד בדלק (מנוע 1,3 מתקדם בשילוב גיר רציף), זריזה מאוד ולזכותה 4 כוכבי ריסוק במבחני ריסוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - כן אבל אני מניח שהם כל כך נעולים על הסיריון מכיוון שהיא זולה מאוד יחסית למתחרות... והג'אז היא יקרה יחסית (הבדל של 20 אלף שקל ביניהן אם אינני טועה)..

סילברסיוויק - צר לי, אבל במחיר הזה, הסיריון היא כנראה האופציה היחידה (מלבד הפיאט פנדה, המועדפת עליי, אך בוודאי לא על הוריך שאם אני מבין נכון הם חובבי יפניות)

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סילברסיוויק - צר לי, אבל במחיר הזה, הסיריון היא כנראה האופציה היחידה (מלבד הפיאט פנדה, המועדפת עליי, אך בוודאי לא על הוריך שאם אני מבין נכון הם חובבי יפניות)

המבחן של הסיריון נעשה מול פנדה, כאשר בהתחלה הכוונה הייתה לעשות השוואתי. מהר מאוד התברר שפשוט אין מה להשוות. הסיריון עדיפה באופן מוחץ על פני הפנדה שהרגישה כמו מכונית מיני מיושנת בהשוואה.

קשה לי להמליץ על הפנדה גם במחיר נמוך מאוד, היא פשוט לא באותה רמה (ולמען האמת, קשה לי עוד יותר להבין איך היא קיבלה תואר מכונית השנה באירופה כשיצאה - אולי שם היא באמת זולה באופן מגוחך)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ.. לא ממש..

בבריטניה באותו כסף כמו הפנדה (6k פאונד פחות או יותר) אפשר לקנות את המכוניות הבאות:

-שברולט (דייהו) מאטיז

-סיטרואן סי1

-דייהטסו שרייד

-פיאט פונטו

-פורד קא

-סוזוקי אלטו

-פולקסווגן פוקס

-טויוטה אייגו

-עוד כל מיני קוראניות לא מוכרות שאין טעם לציין, אבל הן קיימות, ועולות כמו או פחות מהפנדה..

הדייהטסו סיריון עולה כמעט 500 פאונד יותר (!) מהפנדה..

מסקנה: חייב להיות בה משהו מיוחד.. לא?

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם ( גם על התגובות בה.פ ).

ההורים רוצים להחליף את הסיביק המשפחתית בג'וק שנקרא סיריון.

ניסיתי להגיד את דבריי בעיניין ( המשפחה שלנו ממש לא מלאה באנשים קטנים ) ,

אבל הם פשוט לא מקשיבים.

אמא בעיקר נוהגת על ההונדה , היא רוצה רכב יותר קטן שיהיה יותר קל להסתדר איתו בעיר.

ואבא מתלהב מהעיניין כי רכב כדוגמת הסיריון הרבה יותר חסכוני מההונדה.

ניסיתי לדבר איתם על קורולה ראנקס , אבל הם פשוט נעולים כל כך על הסיריון שהם לא מוכנים לשמוע שום דבר אחר :?.

כמה מכוניות אתם מחזיקים במשפחה?

אם 2 או יותר - יש בהחלט הגיון בהחזקת סיריון כאחת מהן כאשר נסיעות בהרכב מלא תעשו ברכב אחר - יותר מרווח.

אם מדובר ברכב יחיד - נשמע לי כמו סבל אמיתי בתור רכב משפחתי, לפני שאתם קונים (כל רכב - לא רק סיריון) תגיעו בהרכב מלא ותראו איך ההרגשה לשבת בפנים.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן של הסיריון נעשה מול פנדה, כאשר בהתחלה הכוונה הייתה לעשות השוואתי. מהר מאוד התברר שפשוט אין מה להשוות. הסיריון עדיפה באופן מוחץ על פני הפנדה שהרגישה כמו מכונית מיני מיושנת בהשוואה.

קשה לי להמליץ על הפנדה גם במחיר נמוך מאוד, היא פשוט לא באותה רמה (ולמען האמת, קשה לי עוד יותר להבין איך היא קיבלה תואר מכונית השנה באירופה כשיצאה - אולי שם היא באמת זולה באופן מגוחך)

רוני

פשוט מאוד. למיטב זיכרוני, לכתבי הרכב מאיטליה יש יתרון מספרי על פני כל חבריהם משאר מדינות אירופה. כך יוצא שלאיטליה (קונצרן פיאט) יש יותר זכיות מלכל יצרן אחר.נוסף לכך, שעמית מצרפת צריך להמליץ על רכב (בדר"כ הוא ממליץ על רכב צרפתי) יש לו אופציה מבין שלוש יצרנים, לגרמני יש ארבע יצרנים וכו'. לכתב האיטלקי יש רק קונצרן אחד לבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין ברכב הזה, ורואים את זה בפירוש בתמונה במבחן "אוטו", זה המיקום המוזר של שעון מד הסל"ד, שרואים בבירור שגלגל ההגה מסתיר חצי מהשעון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס - בפנדה באמת יש משהו מיוחד. היא צפופה (בעיקר לרוחב), הפלסטיקה לא איכותית (שלא לדבר על שאר החומרים), היא מרעישה בצורה נוראית, ההגה זוועתי למדי, המנוע חלשלוש, התיבה מעצבנת, האיבזור קמצני והתנהגות הכביש מסכנה. כל הדברים האלו הופעים אותה לכלי רכב מאוד מיוחד בשנות ה-2000... :wink:

מה שאני לא מבין ברכב הזה, ורואים את זה בפירוש בתמונה במבחן "אוטו", זה המיקום המוזר של שעון מד הסל"ד, שרואים בבירור שגלגל ההגה מסתיר חצי מהשעון

מד המהירות זז ביחד עם ההגה, מד הסל"ד לא, למיטב זכרוני. אבל הוא ממוקם בצורה שתמיד תיראה לנהג, שיושב קצת גבוה יותר מהגובה ממנו צולמה התמונה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...