Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן חיכיתם לגרר ומה היו התרוצים?

SubaMan
שימו לב! השרשור הזה בן 3137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חיכיתי לגרר של פמי פרמיום לא פחות מ6 שעות!

הזמנתי אותו יום קודם ואמרו לי להגיע ב7 וחצי ליד החשמלאי שהרכב היה אצלו.

אני בחור שעובד בלילות לכן היה לי לילה לבן אם אני לא טועה, בקיצוק הם טענו לעיכובים של עד 3 שעות.

במבחן המעשי הגרר הגיע רק בשעה 2 בצהריים, מזל שהכרתי את המסעדה שיש ליד ולא התבשלתי בחום של אוגוסט במשך כל כך הרבה שעות.

וכל זה היה עבור גרירה של 200 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכל אחד יבדוק בהסכם ההתקשרות שלו. יש שם תמיד סעיף של עד שלוש שעות זמן הגעה. וכשיש גשמים חזקים ומכוניות מוצפות ולא מניעות לא עונים בכלל לטלפונים ואפשר להיות ארבע וחמש שעות תקועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתנתי לגרר 5 שעות ליד בית שמש - התירוץ היה עומס של אנשים שנתקעו.

פעם אחרת שעצרתי בצד בגלל דרישת הליסינג עקב מיסב מרעיש לא הגיע גרר אלא אוטו חלופי תוך שעתיים בתוך העיר . אני עצרתי בירידה מצומת הגבעה הצרפתית והסניף הקרוב של הליסינג נמצא בגבעת שאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, לא נעים אבל אני לוקח את כל הסיפורים כאן...

תקציר:

בשעה 22:00 מזמין גרר של שלמה סיקסט לירושלים אחרי שהרכב לא מניע.

00:00 מגיע עלאק טכנאי בלי שום כלי אבחון במזדה 3, מניע לי את הרכב ושולח אותי ישר למוסך שלי במודיעין

00:20 באמצע נסיעה על 443 נכבה לי הרכב. במזל גדול מאוד לא עשיתי תאונה רצינית. מתקשר שוב שישלחו גרר.

05:00 מגיע גרר אבל אומר לי שהוא יכול להוריד את הרכב בבית ובבוקר תהיה גרירת המשך כי הוא צריך להמשיך לעוד מקום

06:30 אחרי שישנתי שעה מזמין גרר נוסף. הנציגה אומרת שהבוקר יש עומס אז יקח להם לפחות 3 שעות להגיע..

09:00 הגרר הגיע.

אהה, שכחתי לציין שאני משלם על VIP והגעה תוך 70 דקות :2gunfire:

עריכה אחרונה על ידי matanya cahana

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...