Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן חיכיתם לגרר ומה היו התרוצים?

SubaMan
שימו לב! השרשור הזה בן 3137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני המתנתי לגרר של מאסטרו שעה וחצי.

סה"כ לא עשו בעיות מיוחדות, בשיחה עם נציגת השירות הבהרתי לה שלא ניתן לטפל בבעיה או להניע את הרכב (אמרתי לה שהלך המותחן של רצועת אביזרים), ודרשתי גרירה בהרמה מלאה, שלא חס וחלילה תשלח לי גרר "משקפיים".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפני כמה שנים סוכן הביטוח שאני מבטח אצלו את הרכב שלי החליט כי כל לקוח שמבטח את רכבו באחת מחברות הביטוח שעימן הוא עובד, באמצעות סוכנות הביטוח שבבעלותו, יוכל לבטח בנוסף את הרכב בביטוח "חבילה" שכולל: רכב חליפי, ביטוח גרירה, ביטוח שמשות וביטוח של מערכת השמע ברכב. את ביטוח "החבילה" מבצע הסוכן בעצמו ולא באמצעות חברת הביטוח. במשך השנים ניזקקנו אני ובני משפחתי, שכולם מבוטחים באותה סוכנות ביטוח, לגרר. יש לציין שתמיד הגרר הגיע במהירות, עד חצי שעת המתנה מרגע הזמנת השרות. יש לציין כי הקריאות לשרות הגרר היו בכל הארץ ובכל שעות היממה ותמיד השרות היה מהיר,מיקצועי ואדיב.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחה"צ יום רביעי, בערך 16:00 צומת סלנט-אחד העם בפ"ת.

אני עומד ברמזור אדום ראשון, הרמזור מתחלף אני לוחץ על הקלאץ' ומעביר לראשון, לוחץ שוב על הקלאץ' ע"מ לעלות הילוך ופתאום שומע "טיק" אין קלאץ', הכבל נקרע !

עוצר בצד, מרים טלפון ל"שגריר" שואלים אותי מה הבעיה, ציינתי שמדובר בכבל קלאץ' שנקרע, מבטיחים לי שתוך שעה הגרר אצלי, אחרי 40 דקות התקשר אליי הגרריסט, ביקש הכוונה והגיע אליי אחרי 10 דקות.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שקעתי בחול בפארק האגם מאחורי הסופרלנד בראשון (כיום המקום סגור), השעה הייתה בערך 1 בלילה..

התקשרתי לשגריר, הם עמרו עד שעה אצלך..

אחרי 3 שעות התקשרתי שוב פעם, והם אמרו שהגרר לא מוצא את המקום..

אמרתי שיגיע לחניון של הסופרלנד אני אחכה לו שם.

והוא הגיעה אחרי שעתייים נוספות!

סה"כ 5 שעות חיכיתי לו.. ומה הוא אמר לי? שהוא היה הכי קרוב למקום, ושהזניקו אותו מתל-אביב..

זה עדיין לא מסביר מדוע לקח לו 5 שעות..

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך

למישהו יש המלצות לחברת גרירה כי גם לי קרה מקרה שחיכיתי 5 שעות ואני רוצה לעבור

כן, יש לי המלצה, לא ללכת לכל החברות גרירה. תמצא לך כמה גררים פרטיים שאת סומך עליהם ותעבוד רק אתם. אני לא נותן לכל אחד לגעת ברכב שלי, החברות הפרטיות רק מחפשות איך להרוויח עלייך והגרריסט רק מחפש לגרור כמה שיותר רכבים בפחות זמן וזה מתכון לא טוב למי שדואג לרכב שלו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשריסקתי את ה306, חיכיתי בערך מ7 בבוקר עד 14 - 14:30 אחר הצהריים .

חברת הגרירה ממסי. אני כבר לא עובד איתם יותר.

מי שרוצה גרר פרטי טוב, חבר טוב מאוד שלי פתח חברת גרירה לא מזמן, ואין לי ספק שהוא ייתן את השירות הכי טוב שאפשר לתת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על חברו של אייל - גררתי איתו את הסוד שלי לחלקים מרחק די ניכר. הגרר הגיע על הדקה, לקח מחיר הוגן מאוד ונמוך מכל האחרים והיה זהיר ואיכפתי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום, 3 שעות חיכיתי לגרר,

ואני עדיין מחכה שהוא יגיע עם האוטו לבית שלי,

הוא נתקע עם הגרר, הוא טוען שהוא נתקע עם הגרר בדרך,

פשוט עצוב.

ששון .

m3forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים כמו שנאמר עדיפים עסקאות החבילה,אצלי לדוגמא חברה בשם פנדה מספקת שירותי גרר,שמשות ורדיו טייפ עובדת כך שכשהלקוח נזקק לגרר הם מפעילים גורר עצמאי נפרד מהחברה שלהם ואותו גורר שמופעל תמיד יהיה זה שהכי קרוב אליכם וכמובן פנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...

טוב הגרר לא ממש הגיע בסוף כי הצלחתי להניע, אבל כמה מילים על התנהלות:

נציגת ביטוח ישיר נתנה לי שלושה מספרים של חברות שהם עובדים איתם. אני הייתי צריך לטעות עם חברה אחת (המתנות וכו') ע"מ להגיע לשניה והגעתי לשגריר שהם כבר זיהו אותי.

התקלה היתה אחרי 01:00 בלילה בעמק יזרעאל, רחוק מהבית. הנציגה בהתחלה אמרה שייקח שעתיים וחצי, וכשאמרתי לה שאני ממתין ברכב היא אמרה תוך שעה.

אחרי חצי שעה התקשרתי לשאול האם יש התקדמות, כי בכל זאת כבר אמצע הלילה, ואז ענה נציג שמסר "עידכון" שמעכשיו ייקח עוד שעה וחצי לפחות, ובתוך כך מותר להם על פי כתב האמנה או האלהים-יודע-מה עד 5 שעות. כששאלתי אם זה כולל הקפצה הביתה, הוא ענה ש"לא בטוח" - תלוי בעומס עבודה (WTF?!? - זה לא ב"כתב אמנה"?). שאלתי אם הם יוכלו לממן לי מונית ספיישל הביתה, אמר שיבדוק וחזר אחרי 5 דקות, שאל כמה יעלה (אמרתי בערך 150 ש"ח) והוא אמר "אז נתחלק חצי-חצי".

האם אין מדיניות ברורה בעניינים האלו? האם חברת הביטוח לא עריבה לרמת שירות מסויימת? נציגת חברת הביטוח לא ידעה לענות על כל שאלה והפניתה ל(אחת מ-) חברות הגרירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש כמה מילים על ההתנהלות, הקפצת שרשור ב2005 :|

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...