Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרכים על פיאט קופה.

שתיל
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מכיר אותם אבל תתפלא שבסוף מסתבר שלא יודעים לזנק ע"פ הספר....

רגע שאני אבין, אתה מעוניין שאתן סיליבוס של האירוע?

כולל פרטים והדרכות?

ידידי- אציין שאני אתן הדרכה תיאורתית על האצה -כן גם בנוגע ליחסי העברה בגיר

בכל רכב ורכב, מומנט, וכו'- ככל הנראה יערכו הדגמות-ולא אין זה קטע של העברת הילוכים ברוטאלית והשתוללות-מצד שני,כן יש דבר כזה קורס האצות מ 100-0 / 400-0 מטר/1/4מייל....האצות ביניים/גלגול ועוד.

ואני מסכים איתך שישנם, הבטוחים שהם יודעים לערוך האצות-ולאחר הדרכה קלה , הם שמים לב לטעויות אלמנטריות שעשו בעבר ואומרים: " יא :shock: איך לא ידעתי?".

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות FIAT Coupe 20v Turbo, חזקה מהקבוצה הנ"ל ..בהאצות כמובן בהאצות.

כן גם מה156GTA- מסתמך על בסיס האצות מול 147GTA, שהיא כידוע קלה מה- 156.

בכבוד רב

אילן פ.

אתה מוכן להסביר מי דיבר על האצות?!

דיברנו על שלדת הנעה קדמית הטובה בעולם!!!

הבנת הנקרא, זה המינימום שמצפים מבחור בגיל שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה מהומה על כלום .

אז הוא חושב שהפיאט מהירה... אז ?

10 פאקינג עמודים עד בשביל רייס ?

איפה הימים שהיינו מרימים טלפונים ויוצאים לכביש ?

איזה תהליך , רישום , מארשלים , איזה כביש , איזה שעה , איזה חוטיני תלבש...

פיאט קופה מול איבו , אסתי אלפות וכושילאחתק....

למה אתם לא עושים רייסים עם מכוניות מהירות ?

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אסביר לך למה,

מר STI05 בכלל לא מוכן לעמוד אחרי המילה שלו ולהגיע עם הרכב שלו (או אחד מהם אם יש כזה)

הוא מוכן לצאת רק עם אוטו של החבר של החבר שלו בטענה שהוא מעולם לא מוציא את הרכב למיאוצים כאלה ואחרים ובנוסף בתנאי שזה יהיה על כסף ... (שזה מקובל עלי מרוצים זה לא חוקי, אבל מר בחור גם הימורים זה לא ממש חוקי).

מסתבר גם שלחלק מהאנשים זה ממש לא איכפת מי יותר טוב על המסלול 306,פיאט קופה או רכב אחד, וגם ממש כבר לא מענין אם הפיאט יותר מהירה מהאימפרזה GT בקו ישר.(20VT פשוט יותר מהירה).

סה"כ בנאדם רצה חוות דעת על פיאט קופה, אז בחורצ'יק , אחלה אוטו לתמורה שתקבל , יד1 שאני מכיר עד היום לא מוכן למכור בטענה שלא ימצא רכב יותר מתגמל ליום יום ולנהיגת כיף במחיר שהוא שווה ונסחר היום,אם תמצא אחת במצב טוב , תתחדש.

לאילן , יש לי 16VT במצב דנדש נקיה ויפיפיה ,אולי הכי שמורה בארץ שתמיד מוכנה להגיע למפגש פרטי לסיקור מלא בתאום מראש,נשתמע איש יקר.

שבוע טוב,

חן.

עדיף להצטער על מה שעשית ולא על מה שפיספסת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהשרשור הזה הגיע עד הלום בלי שאף מנהל נגע בו, כאשר בערך חצי ממנו מדבר על רייסים בין פיאט קופה לאימפרזות למיניהן. זה כנראה מוכיח שאפילו למנהלים כבר אין כוח לקרוא את כל הזבל שאתם כותבים :wink:

ולעניין - למה, לעזאזל, אתם משקיעים הודעות על גבי הודעות, בניסיונות נואשים להוכיח שפיאט קופה נותנת רכבות של לפחות שתיים וחצי מכוניות לאימפרזה STI מגלגול ב-40 קמ"ש ועד 157.3 קמ"ש? האם זה באמת מעניין את התחת של מישהו? (יאשה, תשאל את התחת שלך בשפה שהוא יבין, מי יודע, אולי זה מעניין אותו).

אני חושב שהחלק המעניין כאן הוא פשוט באיזו מכונית נהנים יותר. אם זה בפיאט היפיפיה בעלת ההנעה המוגבלת (ספורט ספורט, אבל בסופו של דבר זו הנעה קדמית) או באימפרזות המכוערות בעלות האחיזה המוחלטת ופוטנציאל הדריפטים (טוב, לפחות באסתי...) - וזה, חברים, כבר עניין סובייקטיבי לחלוטין.

מצד שני, לא סובייקטיבית היא הטענה כי פיאט קופה 16V מקורית עדיפה בסיבובים על STI (נראה לי שמישהו טען את זה פה לאורך עשרות עמודי הקשקשת) - זאת כבר פשוט בדיחה טובה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אסביר לך למה,

מר STI05 בכלל לא מוכן לעמוד אחרי המילה שלו ולהגיע עם הרכב שלו (או אחד מהם אם יש כזה)

הוא מוכן לצאת רק עם אוטו של החבר של החבר שלו בטענה שהוא מעולם לא מוציא את הרכב למיאוצים כאלה ואחרים ובנוסף בתנאי שזה יהיה על כסף ... (שזה מקובל עלי מרוצים זה לא חוקי, אבל מר בחור גם הימורים זה לא ממש חוקי).

מסתבר גם שלחלק מהאנשים זה ממש לא איכפת מי יותר טוב על המסלול 306,פיאט קופה או רכב אחד, וגם ממש כבר לא מענין אם הפיאט יותר מהירה מהאימפרזה GT בקו ישר.(20VT פשוט יותר מהירה).

סה"כ בנאדם רצה חוות דעת על פיאט קופה, אז בחורצ'יק , אחלה אוטו לתמורה שתקבל , יד1 שאני מכיר עד היום לא מוכן למכור בטענה שלא ימצא רכב יותר מתגמל ליום יום ולנהיגת כיף במחיר שהוא שווה ונסחר היום,אם תמצא אחת במצב טוב , תתחדש.

לאילן , יש לי 16VT במצב דנדש נקיה ויפיפיה ,אולי הכי שמורה בארץ שתמיד מוכנה להגיע למפגש פרטי לסיקור מלא בתאום מראש,נשתמע איש יקר.

שבוע טוב,

חן.

הזהירו אותי ממך בפרטי.

אז אני נזהר.

המבין יבין.

BMW330i

למכירה מגבר 8011S MBL + רמקולים MONTANA EPS

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהשרשור הזה הגיע עד הלום בלי שאף מנהל נגע בו,

רוני

לכבוד

sronis

יקירי, אותו כנ"ל, אפשר לומר על 1000,ובמילים אלף ,ובאיטלקית מילה מיליה, (הרי בקלאסה איטלקית עסקינן... ) שירשורים/ת'רדים הנוגעים במכונית צעצוע בשם:

PEUGEOT 106 RALLYE & MAZDA MX-5

1.sronis, לא סתם פותח השרשור התעניין ב FIAT coupe 16V/20V Turbo

2.אני משוכנע כי קיבל תשובות ברורות ויותר-ראה קישורים שצרפתי בתחילת הת'רד,

וכן הערותיו של falou/sti05 - חן , ועוד'.

3.השרשור התגלגל (שוב), לנושא אותו אני מנסה לא פעם להוכיח ,למרות שזה לא נעים

ו/או אולי צורם לאוזניים אחרות , כי אכן אין תחליף כיום במדינת ישראל שלנו

למכונית חזקה במיוחד ביחס לשקל,ותתפלא מהנה מאוד לנהיגה, לאותה קלאסה איטלקית

המכונה בפי כל "לה בלה מקינה " ,ולמי שלא מבין כוונתי לFIAT Coupe 20V Turbo

שבמקרה -לוקחת הצידה את אסתיבו (ובשפתכם=STI & EVO8) וטוחנת להן את הצורה

בהאצות. תשאלו במועדון STI :wink: .......

4.לדעתי זהו שרשור לגיטימי לחלוטין-ותמיד ישנם שיאהבו,וישנם שיסלדו

ותתפלא עם כל הכבוד לכל חובב רכב באשר הוא, ולגבי עם כל הכבוד

הראוי באמת שאני רוכש ל 106RALLYE,ולמיאטה , כן לפיאט קופה יש

מקום לשרשור מעל 10 עמ' ויותר, כמו לכל שירשור על מיאטה, ו...106 ראלי.

ומי יודע כמה פעמים, היה בא לי לכתוב את המשפט אשר צטטתי מדבריך

לגבי 106 ראלי ,ומאזדה מיאטה.

5. יאשה .....להרים טל' ולצאת לכביש :?: ששששש.....

"לא טוב מדבר בחדר מדרגות....נו הי תכנסי....גברת לא צועקת כאן שכנים יכול שומע..."

(מתוך הסרט: אלכס חולה אהבה- בסצנת ' שוק שחור ')

6. חן יקירי- בקרוב בקרוב נגיע רחוק....

מתארגן מפגש בעלי FIAT Coupe 16v/20v Turbo

שיהיה הבסיס למועדון IFCC=Israel Fiat Coupe Club

שיהיה לכם יום כתום

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לכם יום כתום

בכבוד רב

אילן פ.

תראה מה עשית, עכשיו אני נקרע בין הבעד להתנתקות ובין הסלולרי שלי (מבית אורנג').

אילן, לא דיברתי על עצם העובדה שמדובר כאן בפיאט קופה האלמותית, מכונית הספורט הבלתי מתפשרת אשר מוזכרת בנשימה אחת עם העלית מבית פרארי ולמבורגיני, כוונתי הייתה לשיחת ה"למי יש יותר גדול" הזאת, עם כל הדיבורים על מי יותר מהירה בקו ישר. ומה זה צריך להיות בכלל "אין תחליף במדינת ישראל שלנו למכונית חזקה במיוחד ביחס לשקל" - מאיפה זה בא? ובפעם המיליון - פיאט קופה סטנדרטית לא לוקחת שום אסתיבו, כלשונך, ושוחטת להם את הצורה בהאצות. גיב מי א ברייק... כמה פעמים אפשר לטחון את זה? אתה יודע מה, אם זה באמת חשוב לך, אז אני מוכן להסכים שמגלגול ב-70 קמ"ש בשני פיאט קופה מהירה יותר מאסתי עד 136.4 קמ"ש. זה עשה לך את היום?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מה עשית, עכשיו אני נקרע בין הבעד להתנתקות ובין הסלולרי שלי (מבית אורנג').

אילן, לא דיברתי על עצם העובדה שמדובר כאן בפיאט קופה האלמותית, מכונית הספורט הבלתי מתפשרת אשר מוזכרת בנשימה אחת עם העלית מבית פרארי ולמבורגיני, כוונתי הייתה לשיחת ה"למי יש יותר גדול" הזאת, עם כל הדיבורים על מי יותר מהירה בקו ישר. ראשית פרארי כן,למבו לא בדיוק, שנית רבים מתעניינים בזה , ומה זה צריך להיות בכלל "אין תחליף במדינת ישראל שלנו למכונית חזקה במיוחד ביחס לשקל" - מאיפה זה בא? זה בא שפיאט קופה 20VTמחירה 80K ש"ח, ואין כיום אף מכונית בסביבות המחיר הזה בסגמנט הספורטיביות חזקה ממנה ובפעם המיליון - פיאט קופה סטנדרטית לא לוקחת שום אסתיבו, כלשונך, ושוחטת להם את הצורה בהאצות. גיב מי א ברייק... כמה פעמים אפשר לטחון את זה? אתה יודע מה, אם זה באמת חשוב לך, אז אני מוכן להסכים שמגלגול ב-70 קמ"ש בשני פיאט קופה מהירה יותר מאסתי עד 136.4 קמ"ש. זה עשה לך את היום?

הגם אתה ברוטוס :?:

רוני גם אתה תהיה בין המוזמנים לראות במו עינייך ,איך שוחטים פרות קדושות ,ואגדות וסיפורים מתמוססים..... ואני תמיד מדבר על FIAT Coupe 20V Turbo , סטנדרטית.

רוני

sronis

בתאריך ה 15.4.05 הוזמנתי ע"י חבר יקר , לתחרות ג'ימקאנה , שם בקטע מסוים

מאיצות המכוניות מעמידה בקו ישר למרחק של 200 מ' בקירוב, ואח"כ סובבות בפילוני הג'ימקאנה- אני, שהרבה זמן לפני כן הייתי בין הראשונים (בארץ) שנהג על EVO8,

(אל תשאל איזה בלאגן היה אחרי שנהגתי בEVO8, לפני שזו ניתנה לכל עיתונאי הרכב בארץ

ידעתי כי הEVO8, לא מזיזה הרים בהאצות-אך רבים הנידו ידם בביטול, וכך בזמן שאני וחבריי,עומדים ומביטים בEVO8 סטנדרטית שמאיצה מהמקום בקו ישר-פולט "מה זה ,זה נראה מהצד כאילו איזה 205GTI מאיצה"-חחחח)

ישנם שאמרו נכון נכון-ישנם שמילאו פיהם מים.

גלגול :?: בגלגול בכל הילוך עד ל 250 קמ"ש- הא סליחה ה אסתיבו מגיעות ל...

EVO8= 245 קמ"ש- STI= 238 קמ"ש.ומי כמוך יודע שזה הרבה במהירויות גבוהות....

שמע ידידי, ישנם דעות לכאן ולכאן- ואני מסתמך על מה שאני אישית חוויתי

כאמור נהגתי בEVO 8, וכמובן בפיאט קופה 20V טורבו סטנדרטיות,אני חוזר ואומר שתיהן סנדרטיות-ולחובבי ר"ג אני אומר לא משופרות- וההבדל :?:

אני ישאיר אותך במתח.... אני מקווה שתבוא לראות במו עינייך. טוב מראה עיניים-נכון :?:

אני יודע כי ד' ישמח לשמוע על כך :wink:

רוני כמי שמכיר אותי מזה שנים, אתה מודע לכך שאינני שש לדבר על נקודה מסויימת

מבלי שאני בדקתי,ואני משוכנע ב 100%.

בידידות

שיהיה לך יום כתום

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, כבר שמעתי את הסיפורים שלך ש-EVO8 היא עגלה, בטח נהגת ברכב לפני כל הכתבים וזה אומר שהיו לו 50 ק"מ על השעון והמנוע בכלל לא נפתח. המעניין הוא, שאני שמעתי מכתבי רכב רבים על נפלאותיה של אותה האיוו (שעליה לא יצא לי לנהוג, לצערי), ומבחינתי אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אבל כשלא אחד ולא שני כתבי רכב מוערכים, אומרים לי שזו אחת המכוניות המהנות ביותר לנהיגה שבנמצא במדינת ישראל, קצת קשה לי להתלהב מהעובדה שפיאט קופה לוקחת אותה בחמישי בין 197 ל-239 קמ"ש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, כבר שמעתי את הסיפורים שלך ש-EVO8 היא עגלה, בטח נהגת ברכב לפני כל הכתבים וזה אומר שהיו לו 50 ק"מ על השעון והמנוע בכלל לא נפתח.תירוצים תירוצים.... :wink: המעניין הוא, שאני שמעתי מכתבי רכב רבים על נפלאותיה של אותה האיוו (שעליה לא יצא לי לנהוג, לצערי), ומבחינתי אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אבל כשלא אחד ולא שני כתבי רכב מוערכים, אומרים לי שזו אחת המכוניות המהנות ביותר לנהיגה שבנמצא במדינת ישראל,גם אני טוען ועומד על כך כי ה EVO 8, אחת המכוניות המהנה ביותר לנהיגה במדינת ישראל

,לא פלא כי 50 אחוז ממועדון STI, בעלי EVO8,ואני התמוגגתי מהנהיגה בה-אך התלוננתי על היעדר כח. קצת קשה לי להתלהב מהעובדה שפיאט קופה לוקחת אותה בחמישי בין 197 ל-239 קמ"ש. רוני,לא דברתי על מהנה לנהיגה שכן הEVO8 היא ממש עילוי כן כן עילוי בעונג הנהיגה. ולא דברתי על הנאה בנהיגה,דברתי על האצות-ובזה :

ה FIAT Coupe 20V Turbo, יוצאת כשידה על העליונה .

באם נסכם זאת כבמבחן....

הייתי כותב:

בכל הנוגע להנאה מנהיגה , , בעיקר בכבישים מפותלים

אין על EVO- וזאת המכונית לנהג חובב הרכב בישראל-נקודה, אלא אם כן יש בכיסו

2.3 מש"ח מיותרים לפורשה GT2. וגם כאן יעמוד העיניין על חודו של נהג :wink:

הפיאט קופה לעומת זאת, בזמן שהכביש יפתח כלומר בקו הישר,תתן ל EVO, שיעור

במבט על ישבנים מתרחקים.

רוני

נ.ב

המלצה:

בזמן שאתם עורכים נסיעות מבחן על מכוניות

ב טבלה בסוף ,מומלץ לרשום כמה ק"מ הראה מד האוץ בכל מכונית ומכונית ,לפני המבחן.

בכבוד רב

אילן פ.

תמונה אבו 8 נסיעת מבחן 4.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להפריע אבל בכל זאת תרשו לי

חורף 95-רחוב לח"י רג, 8 אנשים זרים איש לרעו, הצעיר ביותר בינהם בן 30 המבוגר בן 60

עומדים בגשם שוטף עם מטריות ומחכים לגרר מאשדוד ועליו 10 מכוניות הפיאט קופה הראשונות בישראל

קיץ 2005- קניון אילון ר"ג200 ילדים/נערים מקיפים כל אימפרזה טורבו שעושה ווווששש בעיניים בוהקות

קופה או אימפרזה זה לא רק מהירות זה כבר עניין של טעם

ואל טעם וריח אין מה להתווכח

הלאון נמכרה הפיאט חזרה והפעם לתמיד!.....למה?

400 קמ.....40 מעלות בצל....ארבעה אנשים....שלש שעות......10/1ק"מ.....קאפיש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...