Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרכים על פיאט קופה.

שתיל
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול לראות מהתגובה שמעליך שיש פוטנציאל...

הפוטנציאל היחיד שיש בהודעה הזאת הוא פוטנציאל הפסד.

תיהיו בריאים, עשיתם חור בראש על שום דבר.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תיהיו בריאים, עשיתם חור בראש על שום דבר.

דניאל.

דניאל מי הכריח אותך לקרוא :?::wink:

שום דבר :?:

החלפת דעות היא חלק עיקרי מהפורום.

מה גם, שת'רד זה הינו אחד הנספחים המעניינים בנושא: FIAT Coupe 16V/20V Turbo

שיהיה לך יום טוב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשתדל בעצמי לערוך מבחן(למרות שעשיתי פעם סתם לעצמי) מצולם

בין פיאט קופה 20V טורבו מול אסתיבו-או STI או EVO8, מה שבא, בא.

אני משוכנע שתאמר -אני לא אובייקטיבי-אני אזמין כמה נבחרים להיות נוכחים.

צריך עוד אוטו לצילומים? :wink:

אגב, בנוגע ל-20V המדוברת, מדובר עליה לפני מקצה השיפורים שמתוכנן לעבור עליה, נכון? אהמ...

sti05, הפיאט קופה היא מכונית ספורט. נקודה.

יש מספיק מקורות שעליהם מתבססת הטענה שכתובה שורה מעלה.

טובה יותר, טובה פחות, אני לא יודע, אבל מכונית ספורט by definition.

אגב, בהצלחה בשיפוץ האלפא. טוב יהיה לראות יפיפיה כזו בידיים הנכונות.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר להוסיף כמה דברים על מה שרשמו, מה שיפה בקופה 20V הוא שהיא דו-פרצופית.

אפשר לנהוג איתה רגוע בעיר והכל ינוע על מי מנוחות. המנוע גמיש ונותן תחושה של מכונית

סאלון נינוחה בחלק התחתון של מד הסל"ד. נוחות הנסיעה הקשיחה בעיר מקלקלת מעט,

אבל אישית אני רגיל למכוניות נוחות אף פחות.

התנהגות הדיפרנציאל תחת תאוצה גורמת לנהג להיות מעורב כל הזמן בנהיגה,

בעיקר במהירויות תלת-ספרתיות שם הפיאט מרגישה במיטבה. האוטו מהיר מאוד בחלק העליון של

מד-המהירות ושם מתגלה הפרצוף השני שלה. הנינוחות והעצלנות נעלמים מהר מאוד.

זה מסוכן מאוד לרשיון, כי בניית המהירות מתרחשת באופן מאוד לינארי אך מהיר, כמעט בלי לשים לב.

איכות הגימור וההרכבה בהחלט מצוינות ותא הנוסעים הוא מקום שנעים לשהות בו, בעיקר הגלל העיצוב.

התקלפות חלקי פלסטיקה בקונסולה המרכזית ובזו שבין המושבים היא מחלה של הקופה,

בעיקר עקב תרסיסי "טיפול" בפלסטיקה (אלו בניחוח מסטיק) שלא היטיבו עם ציפוי הפלסטיק האיטלקי.

אצלי למשל החלקים הללו נשלחו לעבודת צבע.

בכל אופן, אני אוהב את האוטו הזה. האופי והיופי משלימים חבילה מושכת מאוד, פי כמה וכמה

במחיר כזה.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר להוסיף כמה דברים על מה שרשמו, מה שיפה בקופה 20V הוא שהיא דו-פרצופית.

אפשר לנהוג איתה רגוע בעיר והכל ינוע על מי מנוחות. המנוע גמיש ונותן תחושה של מכונית

סאלון נינוחה בחלק התחתון של מד הסל"ד. נוחות הנסיעה הקשיחה בעיר מקלקלת מעט,

אבל אישית אני רגיל למכוניות נוחות אף פחות.

התנהגות הדיפרנציאל תחת תאוצה גורמת לנהג להיות מעורב כל הזמן בנהיגה,

בעיקר במהירויות תלת-ספרתיות שם הפיאט מרגישה במיטבה. האוטו מהיר מאוד בחלק העליון של

מד-המהירות ושם מתגלה הפרצוף השני שלה. הנינוחות והעצלנות נעלמים מהר מאוד.

זה מסוכן מאוד לרשיון, כי בניית המהירות מתרחשת באופן מאוד לינארי אך מהיר, כמעט בלי לשים לב.

איכות הגימור וההרכבה בהחלט מצוינות ותא הנוסעים הוא מקום שנעים לשהות בו, בעיקר הגלל העיצוב.

התקלפות חלקי פלסטיקה בקונסולה המרכזית ובזו שבין המושבים היא מחלה של הקופה,

בעיקר עקב תרסיסי "טיפול" בפלסטיקה (אלו בניחוח מסטיק) שלא היטיבו עם ציפוי הפלסטיק האיטלקי.

אצלי למשל החלקים הללו נשלחו לעבודת צבע.

בכל אופן, אני אוהב את האוטו הזה. האופי והיופי משלימים חבילה מושכת מאוד, פי כמה וכמה

במחיר כזה.

דניאל

תבלה.

BMW330i

למכירה מגבר 8011S MBL + רמקולים MONTANA EPS

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל הנוגעים בדבר!

סוף שבוע הבא אני חוזר מהחופשה ,

אני אשמח להגיע עם פיאט קופה , 16VT 96 מקורית סנטדרטית ונקיה ,במצב מכאני מושלם בתנאים שהוגדרו כדי להוכיח למר sti05 שהוא טועה טעות מרה בהשוואה של הרכב בקו ישר יחסית לGT שלו.

(או לחילופין אני יותר ממוכן להגיע עם האלפא שלי כדי לצלם אסתיאיבו\GT או כל פיאט קופה נשארות מאחור בסיבוב או נוסעות ברוורס בקו ישר ונעלמות מאחור באופק).

ויכוחים והתנצחויות אפשר בלי סוף,לאילן יש את הטלפון שלי,תגיעו!

שבת שלום,

חן.

עדיף להצטער על מה שעשית ולא על מה שפיספסת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל הנוגעים בדבר!

סוף שבוע הבא אני חוזר מהחופשה ,

אני אשמח להגיע עם פיאט קופה , 16VT 96 מקורית סנטדרטית ונקיה ,במצב מכאני מושלם בתנאים שהוגדרו כדי להוכיח למר sti05 שהוא טועה טעות מרה בהשוואה של הרכב בקו ישר יחסית לGT שלו.

(או לחילופין אני יותר ממוכן להגיע עם האלפא שלי כדי לצלם אסתיאיבו\GT או כל פיאט קופה נשארות מאחור בסיבוב או נוסעות ברוורס בקו ישר ונעלמות מאחור באופק).

ויכוחים והתנצחויות אפשר בלי סוף,לאילן יש את הטלפון שלי,תגיעו!

שבת שלום,

חן.

כולנו מכירים את האלפא שלך שקנית ממר סחייק.

תחסוך מאיתנו.

תודה.

בעניין הקופה שלך/חברך תביא אותה אני אחליט אם היא סטנדרטית או לא.

גם הקופה הכסופה שהיתה שלך בזמנו שיפרת והפכת אותה למשהו אחר לגמרי (לאו דווקא טוב).

אתה הרי את המושג STOCK לא מכיר.

תביא את הקופה (גם אני אביא אחת סטנדרטית כמובן), נבדוק את העניין. תביא גם $$$.

אני יותר מאשמח.

נוסעות ברוורס... :) גדול אתה.

BMW330i

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מכירים את האלפא שלך שקנית ממר סחייק.

תחסוך מאיתנו.

תודה.

בעניין הקופה שלך/חברך תביא אותה אני אחליט אם היא סטנדרטית או לא.

גם הקופה הכסופה שהיתה שלך בזמנו שיפרת והפכת אותה למשהו אחר לגמרי (לאו דווקא טוב).

אתה הרי את המושג STOCK לא מכיר.

תביא את הקופה , נבדוק את העניין. תביא גם $$$.

אני יותר מאשמח.

נוסעות ברוורס... :) גדול אתה.

קודם כל אני אקח את דבריך בגדר מחמאה אחת גדולה כי לפרגן כנראה שאתה לא יודע ,

(כשאתה תדע ותוכל לקחת רכב במצב של לפני גריסה ולבנות אותו מחדש בסטנדרטים הכי גבוהים של אפטרמארקט כמו שאני עשיתי לאלפא ולעוד כמה מכוניות שלי,והפיאט לא בינהן, אז אני אוריד בפניך את הכובע, להביא רכב כזה למצב שהוא נוסע ביום יום אמין ויכול בלטיפה קלה להשאיר אבק לכמעט כל רכב אחר זה כבר נושא לתרד חדש כנראה).

תמיד יש ספקנים כמוך וזה כל הכיף של להיות בעל רכב מיוחד כמו פ.קופ,איטלקיה או גרמניה חמה אחרת, אני מעדיף במקום להתרברב או להגזים כמו קודמיי (אילן-קצת הגזמת לא?) על פיאט קופה ויכולותיה -להגיע ,ולהוכיח לך שאתה טועה ,וכמו שאמרתי רכב מקורי לחלוטין מלבד תיבת האויר שהוסרה( ושננו יודעים בדיוק מה זה משנה אם בכלל).

לגבי $ תשמור אותו לעצמך,חבל שתפסיד כסף כשהכיסים שלנו לא שקולים ,אולי אתה רוצה להתערב על ה GTV שלך,יש לי מקום בדיוק לעוד אלפא בחניון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני אקח את דבריך בגדר מחמאה אחת גדולה כי לפרגן כנראה שאתה לא יודע ,

(כשאתה תדע ותוכל לקחת רכב במצב של לפני גריסה ולבנות אותו מחדש בסטנדרטים הכי גבוהים של אפטרמארקט כמו שאני עשיתי לאלפא ולעוד כמה מכוניות שלי,והפיאט לא בינהן, אז אני אוריד בפניך את הכובע, להביא רכב כזה למצב שהוא נוסע ביום יום אמין ויכול בלטיפה קלה להשאיר אבק לכמעט כל רכב אחר זה כבר נושא לתרד חדש כנראה).

תמיד יש ספקנים כמוך וזה כל הכיף של להיות בעל רכב מיוחד כמו פ.קופ,איטלקיה או גרמניה חמה אחרת, אני מעדיף במקום להתרברב או להגזים כמו קודמיי (אילן-קצת הגזמת לא?) על פיאט קופה ויכולותיה -להגיע ,ולהוכיח לך שאתה טועה ,וכמו שאמרתי רכב מקורי לחלוטין מלבד תיבת האויר שהוסרה( ושננו יודעים בדיוק מה זה משנה אם בכלל).

לגבי $ תשמור אותו לעצמך,חבל שתפסיד כסף כשהכיסים שלנו לא שקולים ,אולי אתה רוצה להתערב על ה GTV שלך,יש לי מקום בדיוק לעוד אלפא בחניון שלי.

שלום חן,

לגבי שיפוץ האלפא- אני מסיר את הכובע בפני מר סחייק.

למטיב ידיעתי הוא זה ששיפץ ולא אתה. תקן אותי אם אני טועה ואפרגן בשמחה.

פיאט קופה מקורית לחלוטין- תביא ונבדוק את העניין. שנינו יודעים שהכי טוב מראה עיניים ובדיקה בנסיעה. אז נחליט כולנו אם היא מקורית או לא (סביר להניח שלא).

עד אז, ה-GT מחכה לה בחניון בת"א בכליון עיניים. תגיע מהר כי ה-GT נמכרת השבוע וה-STI כבר נמכרה מזמן- למרות שאוכל לארגן אותה לטובת העימות מול הקופה בקלות ובשמחה רבה (אגב, למען היושר ה-STI עם קיט פרודרייב 305 כ"ס אך גם בלעדיו מבישה את הקופה בקלות יתירה כך עם האיבו).

כפי שציינת/וסתרת את עצמך מאחר ואתה העלית אותה והצעת לכולנו לבוא ולצפות ב-STI נוסעת רוורס...:roll: האלפא שלך לא קשורה לשרשור הזה ...

אגב אינני ספקן, אני פשוט מכיר מנסיון. היתה לי פיאט קופה, ועוד איטליקיות אחרות. גרמניה די מעניינת וחמימה(?) בדרך.

צהריים טובים לכולם.

BMW330i

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל מי הכריח אותך לקרוא :?::wink:

שום דבר :?:

החלפת דעות היא חלק עיקרי מהפורום.

מה גם, שת'רד זה הינו אחד הנספחים המעניינים בנושא: FIAT Coupe 16V/20V Turbo

שיהיה לך יום טוב

אילן פ.

הכוונה בחור בראש על שום דבר, היא שאין מה להתווכח עם עובדות וזה מה שרוב חבריי הפורום בעלי מכונית X עושים.

פיאט קופה היא מכונית נהדרת, אבל היא לא סופרקאר כמו שעשו ממנה, היא לא לוקחת איבו או אסטיאיי, היא לא המכונית הכי משתלמת בארץ והיא בטח ובטח שלא אמינה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה בחור בראש על שום דבר, היא שאין מה להתווכח עם עובדות וזה מה שרוב חבריי הפורום בעלי מכונית X עושים.

פיאט קופה היא מכונית נהדרת, אבל היא לא סופרקאר כמו שעשו ממנה, היא לא לוקחת איבו או אסטיאיי, היא לא המכונית הכי משתלמת בארץ והיא בטח ובטח שלא אמינה.

דניאל.

הקופה מכונית נפלאה ומאד מהנה לנהיגה, אופי של GT נינוחה על בסיס משפחתית ישנה זה הכל ההגה בעל קוטר הסיבוב של אוטובוס GMC אמריקאי צהוב ועוד המון מאפיינים מעידים על כך.

עיצובה מהמם.

אמינותה לא כזו גרועה (יחסית...) ואפילו טובה אם מתוחזקת בקפידה.

אכן מפסידה- ובגדול. לאסתי ואיבו.

סופרקאר? אפילו לא ספורטיבית.

BMW330i

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חן,

לגבי שיפוץ האלפא- אני מסיר את הכובע בפני מר סחייק.

למטיב ידיעתי הוא זה ששיפץ ולא אתה. תקן אותי אם אני טועה ואפרגן בשמחה.

פיאט קופה מקורית לחלוטין- תביא ונבדוק את העניין. שנינו יודעים שהכי טוב מראה עיניים ובדיקה בנסיעה. אז נחליט כולנו אם היא מקורית או לא (סביר להניח שלא).

עד אז, ה-GT מחכה לה בחניון בת"א בכליון עיניים. תגיע מהר כי ה-GT נמכרת השבוע וה-STI כבר נמכרה מזמן- למרות שאוכל לארגן אותה לטובת העימות מול הקופה בקלות ובשמחה רבה (אגב, למען היושר ה-STI עם קיט פרודרייב 305 כ"ס אך גם בלעדיו מבישה את הקופה בקלות יתירה כך עם האיבו).

כפי שציינת/וסתרת את עצמך מאחר ואתה העלית אותה והצעת לכולנו לבוא ולצפות ב-STI נוסעת רוורס...:roll: האלפא שלך לא קשורה לשרשור הזה ...

צהריים טובים לכולם.

לגבי האלפא(אתה טועה )- הסיבה שהיא הגיעה אליי מלכתחילה היתה שאבי היקר פשוט לא יכל להתעסק בכלל עם הרכב ,מכוון שאני חולק כבוד גדול לאבי כמכונאי בכלל ,וכבנאדם טוב לב והגון בפרט אני אמנע מלפרט את הנסיבות שהרכב הגיע אליו . בגדול כדי להביא את הרכב למצב נסיעה והתנהגות כמו שהוא היום הייתי צריך להוציא מנוע, גיר,דריבשאפט,מנגנון העברת הילוכים,לבצע עבודת מנוע וראשים, מתלים ומערכת בלימה משופרים ותקינים שאפשר להסתמך עליהם ,ציריות,גלגלים וצמיגים ,שיפוץ מגדשים ,מערכת פליטה חוקית שלא עושה שפטכל לרחוב הירקון ,הצתה נכונה+תגבור , חשמל+ חיווט חדש למערכת ניהול מנוע שהיא עצמאית ונטתה לקריסה ,כולל החלפת חלק מהחיישנים והתושבות המצוקמקות שבנו להם ,מכאניקה של חלקי האוטו והרבה עבודות אחרות,כל זה תחת קורת גג אחת אצלי לבד בכל חלק נגעתי, במאמץ לא קל אחרי שכמה וכמה ידים אחרות שונות ניסו וכשלו.

לגבי הבדיקה הקטנה שלנו, זה יכול לקרות גם בלעדי כבר היום, או שזה יכול לחכות לסוף השבוע הבא בנוכחותי ,בלי קשר אם אתה מעונין להעלות את הרף אני יותר מאשמח להביא פיאט קופה+קיט "פרודרייב " או אלפא +קיט "סופר דרייב" כולל סיבובים , רק תגיד,

שלך לכביש,

חן.

ד"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האלפא(אתה טועה )- הסיבה שהיא הגיעה אליי מלכתחילה היתה שאבי היקר פשוט לא יכל להתעסק בכלל עם הרכב ,מכוון שאני חולק כבוד גדול לאבי כמכונאי בכלל ,וכבנאדם טוב לב והגון בפרט אני אמנע מלפרט את הנסיבות שהרכב הגיע אליו . בגדול כדי להביא את הרכב למצב נסיעה והתנהגות כמו שהוא היום הייתי צריך להוציא מנוע, גיר,דריבשאפט,מנגנון העברת הילוכים,לבצע עבודת מנוע וראשים, מתלים ומערכת בלימה משופרים ותקינים שאפשר להסתמך עליהם ,ציריות,גלגלים וצמיגים ,שיפוץ מגדשים ,מערכת פליטה חוקית שלא עושה שפטכל לרחוב הירקון ,הצתה נכונה+תגבור , חשמל+ חיווט חדש למערכת ניהול מנוע שהיא עצמאית ונטתה לקריסה ,כולל החלפת חלק מהחיישנים והתושבות המצוקמקות שבנו להם ,מכאניקה של חלקי האוטו והרבה עבודות אחרות,כל זה תחת קורת גג אחת אצלי לבד בכל חלק נגעתי, במאמץ לא קל אחרי שכמה וכמה ידים אחרות שונות ניסו וכשלו.

לגבי הבדיקה הקטנה שלנו, זה יכול לקרות גם בלעדי כבר היום, או שזה יכול לחכות לסוף השבוע הבא בנוכחותי ,בלי קשר אם אתה מעונין להעלות את הרף אני יותר מאשמח להביא פיאט קופה+קיט "פרודרייב " או אלפא +קיט "סופר דרייב" כולל סיבובים , רק תגיד,

שלך לכביש,

חן.

ד"א.

מאחר ןאני לא מכיר אותך אישית לא אתייחס לפסקה הראשונה כי מה שאני יודע זה לא בדיוק מה שאתה כתבת. את האלפא אני מכיר וגם נסעתי עליה.

בעניין קיט פרודרייב בהשוואלה לסופר/אולטרה-מגה דרייב :roll: תוצרת החצר שלך- אין מה להשוות קיט שפוי ומאוזן הנועד להרחיב את רצועת הכח, לקיט דבילי (ציפ ומשאבת דלק ולפעמים גם פורק...) שמעלה גדישה ל1.6... כולנו אנשים בוגרים... אז...

BMW330i

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ןאני לא מכיר אותך אישית לא אתייחס לפסקה הראשונה כי מה שאני יודע זה לא בדיוק מה שאתה כתבת. את האלפא אני מכיר וגם נסעתי עליה.

בעניין קיט פרודרייב בהשוואלה לסופר/אולטרה-מגה דרייב :roll: תוצרת החצר שלך- אין מה להשוות קיט שפוי ומאוזן הנועד להרחיב את רצועת הכח, לקיט דבילי (ציפ ומשאבת דלק ולפעמים גם פורק...) שמעלה גדישה ל1.6... כולנו אנשים בוגרים... אז...

נכון אתה באמת לא מכיר אותי.

התגובה הילדותית שלך רק מראה כמה אתה כן יודע.

אני האחרון שירכיב- ובטח לא שיתן שמישהו אחר ירכיב לו- כמה שיפורים קלים במנוע כדי להוציא עוד כמה כוחות חמור מרכב סטסדרטי מסכן, אני לא משתייך או מתעסק עם משפרי החצר או המוסכים של האיינשטנים מהמפגשים בעלי ההשכלה האקדמית ,אני בונה פרוייקטים שלמים ואני עושה את זה עםחוות דעת של מהנדס רכב או מכאניקה ,וגם באלפא דבר ראשון לקחתי לשינוי את הברקסים והמתלים ויש עוד הזמנות יותר ארוכות מהתרד הזה של חלקים לבניה ויבוא שאני מכין לה או לבודי החדש שלה.

עייפת אותי ,פשוט תגיע עם ה GT שלך אני אנסה לארגן להערב אם נוח לך את הקופה הסטנדרטית כדי לתת לך טעימה לפחות מהמעט שנאה לך לבדוק איתו , ואם זה לא מספיק לך תזמין את ה STI יש לי גם לאנציה עם קיט "דבילי" שמוכנה גם כן הערב לשרוף לך את החלומות באספמיה.

ביי בינתיים

חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אתה באמת לא מכיר אותי.

התגובה הילדותית שלך רק מראה כמה אתה כן יודע.

אני האחרון שירכיב- ובטח לא שיתן שמישהו אחר ירכיב לו- כמה שיפורים קלים במנוע כדי להוציא עוד כמה כוחות חמור מרכב סטסדרטי מסכן, אני לא משתייך או מתעסק עם משפרי החצר או המוסכים של האיינשטנים מהמפגשים בעלי ההשכלה האקדמית ,אני בונה פרוייקטים שלמים ואני עושה את זה עםחוות דעת של מהנדס רכב או מכאניקה ,וגם באלפא דבר ראשון לקחתי לשינוי את הברקסים והמתלים ויש עוד הזמנות יותר ארוכות מהתרד הזה של חלקים לבניה ויבוא שאני מכין לה או לבודי החדש שלה.

עייפת אותי ,פשוט תגיע עם ה GT שלך אני אנסה לארגן להערב אם נוח לך את הקופה הסטנדרטית כדי לתת לך טעימה לפחות מהמעט שנאה לך לבדוק איתו , ואם זה לא מספיק לך תזמין את ה STI יש לי גם לאנציה עם קיט "דבילי" שמוכנה גם כן הערב לשרוף לך את החלומות באספמיה.

ביי בינתיים

חן.

יש גם טראנס-אם עם טורבו שנעה על כבישי ארצנו - אז?

תודה על הדיון המפרה.

אשמח להפגש עם בעל הקופה.

לפי הקופה הכסופה שיתה לך, אתה בדיוק "האיינשטיין מהמפגשים"- היא שמשה לך תעודת עניות.

מוותר על הלאנציה שלך כמו גם על האלפא ודומותיהן.

תודה.

כל הכבוד על "אספמיה" ושות'

BMW330i

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...