Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רכב מאזדה CX-5 לחסכוני יותר

IB

פוסטים מומלצים

שלום! מחפש אופציות והמלצות להחליף רכב הנוכחי בן 7 שנים מסוג מאזדה CX-5 2.0 לרכב משפחתי קטן אך מפנק לא פחות וחסכוני יותר ללא הפסד באמינות ונוחות. נסיעות סביב 45-60 ק״מ ליום עד 15k בשנה (רכב שני במשפחה).

נוחות בנהיגה ואמינות חשוב ביותר. התקציב עד 50 אלף שקל. 

התלבטות היא בגלל עלות גבוהה של ביטוח שצפוי לעלות עוד, צריכת דלק די גבוהה.

שאלות הקשות- האם כדאי להיכנס לעניינים של ההחלפה וכל הכאב ראש כדי לחסוך יחסית מעט? האם שווה לקחת היברידית יד שנייה? אחרי חפירות בפורום ירדו לי מספר אופציות שבניתי עליהם, לכן התחלתי לחשוב לכיוון של ליסינג פרטי. האמת כדאי לי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, IB כתב:

האם כדאי להיכנס לעניינים של ההחלפה וכל הכאב ראש כדי לחסוך יחסית מעט?

לא.

יש לך רכב טוב ונעים, שאת הבעיות שלו אתה מכיר, למה כבר תחליף שיהיה עדיף ממנו? 

השאלה: האם יש סיבה אחרת להחלפה? למשל -- נמאס לך ואתה רוצה להתחדש, או פשוט לשנות? רוצה משהו ספורטיבי יותר או עם יכולת שטח מסוימת או סתם אחר? כי אז התשובה היא כן. 

Just now, IB כתב:

האם שווה לקחת היברידית יד שנייה?

הנסועה לא מצדיקה רכב מורכב עם 2 מערכות. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, לא הייתי מחליף רכב בכמות הנסיעות הזאת, בטח לרכב בתקציב של 50 אלף₪.

אלא אם אחרי המכירת CX5 ורכישה חדשה יישאר עודף משמעותי, אותו אתם חייבים למשהו אחר.

איזה רכב משפחתי חסכוני ניתן לרכוש  ב 50 אלף₪?

טויוטה אוריס סטיישן 2016 עם סביב 200 אלף קילומטרים שהתחילה את החיים שלה בליסינג...

גם לא תקבלו את אותה הנוחות. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט
לפני 25 דקות, Jack457 כתב:

נמאס לך ואתה רוצה להתחדש, או פשוט לשנות?

ההפך! רכב שלי אחלה, רכב כיפי אוהב אותו מאד. הייתי רוצה להמשיך עוד הרבה, ככה היה מתוכן שרכשתי אותו חדש. לאור התייקרות החיים מחפש דרכים לחסוך. תחלס אני לא חייב להחזיק אוטו יחסית גדול שאוכל דלק אפילו עם מעט נסיעות, והביטוח פשוט הורג וחונק. אין לי סיבה להמשיך עם הבזבוז כזה.

אבל מתגובות שלכם אני מבין שאפסיד יותר אם אעשה צעד זה….

עריכה אחרונה על ידי IB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא תפסיד, אבל בטוח תרד ברמה.

אם תגדיל את התקציב ותקנה טויוטה היברידית יותר חדשה ועם קילומטראז' שפוי, תקבל את אותה האמינות ( אני מניח שמאזדה שלך שווה יותר מ 50 אלף₪).

אפשרות נוספת - לקנות משפחתית בנזין בסיסית כמו קיה פורטה/ יונדאי I35. ביטוחים פחות יקרים, צריכת דלק קצת יותר טובה, אולי תצליח לשים יד על רכב במצב שמור יחסית, גם בלי להגדיל את התקציב. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...