Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע הדריסה בהפגנה

ariel000

פוסטים מומלצים

לא נרדם וזה הזמן שעולות לי תהיות על מגוון דברים.

כפי שנחשפנו בחדשות ובמרשתת, במוצאי שבת היה אירוע שבו נהג האיץ עם רכבו ודרס מספר מפגינים, בחקירתו הסביר הנהג כי דוושת התאוצה שלו נפגעה ולכן ארע אירוע הדריסה

אני לא נכנס לצד פוליטי כי זה לא מעניין אותי.

אותי מסקרן, עקב שם הפורום, הרכב עצמו.

לפי מה שנכתב במרשתת, מדובר ברכב חשמלי ולפיכך אני מניח שהוא חדש ובעל מערכות בטיחות אקטיביות.

א. ישנם רכבים אשר מצויידים במערכת מניעת התנגשות בבני אדם, בנוסף, דוושץ התאוצה כיום לא מתחוברת ישירות למנוע אלא נשלטת ע"י מחשב.

האם המחשה יכול לנתק את התאוצה ולבלום את הרכב?

ב. חוקרי תאונות של המשטרה קבעו שלא קרה אירוע של דוושת תאוצה תקועה, כיצד הם יכולים לקבוע זאת?

ג. האם ניתן להתחבר ולהוציא תרשים של הרכב ובו תיעוד לכל רגע במהלך הנסיעה, האם זה לא יכול לשפוך ארץור על הנושא?

ד. דווח כי לאחר הדריסה, הנהג המשיך בנסיעה, מדוע כריוץ האוויר לא הופעלו? ניתן להתרשם שהוא עבר את סף ה-30-40 קמ"ש, אני אומר זאת.מניחוש ולא קביעה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר על רכב חשמלי אלא על פלאג אין הייבריד של MG

לפני 6 שעות, ariel000 כתב:

ד. דווח כי לאחר הדריסה, הנהג המשיך בנסיעה, מדוע כריוץ האוויר לא הופעלו? ניתן להתרשם שהוא עבר את סף ה-30-40 קמ"ש, אני אומר זאת.מניחוש ולא קביעה.

הפגיעה לא הייתה מספיק חזקה כדי להפעיל לחץ מספק להפעלת כריות האוויר. אפשר לראות גם שאין נזק (אם בכלל) לרכב

לא צריך הרבה כוח (מהירות) כדי לפצוע בינוני בן אדם עם רכב

לעניות דעתי, הרכב תקין בצורה מוחלטת. הוא הבין את גודל הטעות תוך כדי הנסיעה וניכר שידע שהוא מצולם ע"י הגברת הנעימה מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, הרכב כמובן לא האיץ מעצמו ועם זאת הוא גם לא דרס בכוונת תחילה (לפחות לא ב-100 אחוז). כפי שברור לכולם הוא היה שתוי, ולכן ההנחה הסבירה ביותר לאחר צפיה בסרטון היא שהוא לחץ על דוושת ההאצה במקום על הבלם (טעות לא מאוד נדירה) - התגובה שלו (הסטת ההגה באגרסיביות) יכולה להתפרש כניסיון לדרוס אנשים בצורה מאוד נחושה או להתחמק מדריסה, וכיוון שנחישות\להיטות לדרוס לא נראה שהיה שם, יותר סביר שמשהו הפתיע אותו, והוא ניסה להשתלט על הרכב.

יתכן שהוא ניסה לנסוע קצת קדימה, הפתיע את עצמו מהתגובה המהירה של הרכב, ומתוך שכרות לחץ חזק על מנת לעצור אבל עדיין על דוושת ההאצה - המכניקה הספציפית כאן לא ברורה מספיק, ויש הרבה מודלים אפשריים. מגיעה לו ענישה כבדה מאוד (לכל הפחות על נהיגה בשכרות), אבל אני כמעט משוכנע שלא מדובר בניסיון דריסה מכוון כפשוטו.

עריכה: אפשרות אחרת היא גם שהוא קיבל לפתע איזושהי השראה אלוהית מתוך שכרות וחשב שהוא יכול לפלס לעצמו דרך בתוך קהל מפגינים תוך תאוצה ונהיגה כמו במירוץ ראלי... כפי שאמרתי, הרבה אפשרויות. אגב, במקרה כזה כבר הייתי מחשיב את זה כדריסה מכוונת.

עריכה אחרונה על ידי LaCoco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בסרטון הוא לא אומר ׳יואו, יצאתי פיתה, לחצתי גז במקום ברקס׳.

אז בהנחה ולמשטרה יש באמת הוכחות שהרכב תקין, משתמע מזה שהוא שיקר.

זה מראה לך על מודעות וקור רוח, לא לחץ ולא נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

315-05-802 זה המספר של הרכב, אפשר לראות במשומשת שיש לו תו נכה, יש מצב שהוא בכלל עם מתקן של נכים אז הכל הפוך או משהו בסגנון

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, DareDevil כתב:

315-05-802 זה המספר של הרכב, אפשר לראות במשומשת שיש לו תו נכה, יש מצב שהוא בכלל עם מתקן של נכים אז הכל הפוך או משהו בסגנון

מספיק היום קרע במיניסקוס ואלפיים שח ויש לך תו נכה. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
  • מבאס 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד מתי ישימו את הנושא הזה בסדר העדיפויות, מניח שזה לא יקרה מהר כל כך.

לינק לרכב לעצלנים: https://meshumeshet.com/c/31505802

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...