Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב בתצורת פנאי-שטח / קרוסאובר, 3-4 שנים על הכביש, תקציב כ 85-95K ש"ח

uripri

פוסטים מומלצים

שלום,

משפחה, 3 ילדים בוגרים - 22, 20 ו 14 (אבל מספר הפעמים שנוסעים כולם ביחד - די נמוך). מחפש רכב גבוה. נוסע היום בסוזוקי קרוסאובר 2015 ומרוצה, ורוצה ל'הצעיר' את הרכב. נוסע כ 15,000 ק"מ לשנה משולב 50%/50% נסיעה עירונית / מחוץ לעיר.

מחפש בטיחות, אמינות, צריכת דלק טובה, ומעט פינוקים, כמו בקרת שיוט (עדיפות לאדפטיבית, אם אפשר). אם יש אפשרות להיברידית - אז זה בכלל מעולה. וגם - מחירי ביטוח סבירים (להבדיל מ CX5, שהביטוח שלו די יקר).

ראיתי מספר רכבים. אשמח למיקוד ברשימה הזו. על איזה רכב להתמקד, ואיזה רכב להסיר מהרשימה. אפשר גם להוסיף רכבים אחרים, אם יש משהו שעונה על הקריטריונים שלי:

סיאט ארונה 2022 (נפח 1,000)

טויוטה CHR מודל 2017/2018 (נפח 1,800)

יונדאי VENUE מודל 2021 (נפח 1,600)

יונדאי TUCSON מודל 2019 / 2020 (נפח 2,000)

מזדה CX-30 מודל 2022 (נפח 2,000)

קיה XCEED מודל 2020 (נפח 1,350)

קיה STONIC מודל 2021 / 2022 (נפח 1,000)

סיאט אטקה מודל 2019 (נפח 1,400)

ואפשר גם סוזוקי קרוסאובר / ויטארה (אין לי מושג איזו שנה / גימור נכנס בתקציב שלי)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוריד גם את הוניו, לדעתי רכב מאוד בסיסי וגם את הסטוניק שלדעתי דיי קטן. 

מכיוון ששקלת את הסטוניק הייתי מוסיף לרשימה אקסיד ופוקוס אקטיב משנתון 20 ומעלה. 

Cx30 מעל התקציב שלך ולא בטוח שהביטוח יהיה במחיר סביר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אצלי CX30 כרכב חלופי למספר ימים. גימור פנימי נהדר, מנוע בהחלט סביר וגם למעלה מכך, נסיעה די נוחה ואחיזת כביש טובה ומתגמלת יחסית למבנה הקרוסאוברי. מה שמאוד הפריע לי הם החלונות הצרים, אופייני אגב לכל המאזדות המודרניות ( למעט CX 5 אולי ) שמספקות עיצוב משובח על חשבון הראות, אבל זה אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה קצת מישמש בין הקבוצות - הכנסת כמה סופרמיני׳ס (על עקבים) שיהיו קטנים לך, כמו הארונה, הסטוניק והווניו.

אגב, כשקניתי את הסוזוקי קרוסאובר ב-2016 (והצרכים שלי היו דומים לשלך) אהבתי את העיצוב החיצוני של הויטארה. אבל כשפתחתי אותו ראיתי שהוא קטן, וכשבדקתי את המחיר ראיתי שהוא גדול, אז בחרתי בקרוסאובר, ואני לא מצטער.

יש לי גם ארונה כרכב שני והשבוע ראיתי את הסטוניק (אחד הבנים שלי חושב עליו ברצינות כרכב שני), הקיבולת שלהם קטנה מאוד בהשוואה לקרוסאובר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בסיטואציה דומה ובדקנו ארונה אבל פשוט קטן מדי

חוץ מסוזוקי אנחנו שוקלים סיטרואן C5 AIRCROSS, פז'ו 3008 ואת האטקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה: אם כך, נראה שהאטקה הגיעה לשלב הגמר... אמשיך לבדוק

(לגבי הפג'ו 3008: הרבה ממליצים עליה. מצד שני, אני די פוחד מצרפתיות. היה לי פיאקסו C4, שרק במזל הצלחתי למכור אותה. אני יודע שה 3008 יותר אמינה, אבל מי שנכווה ברותחין נזהר בפושרין... בכל אופן - איך השוק שלה במכירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש אטקה סטייל שנקנתה חדשה לפני שנה וחצי. נסיעה הדוקה ויחסית למבנה הגבוה מדויקת. שקט מאוד, למעט רעש הדהוד בחלון קדמי פתוח, חסכוני וחזק יחסית, מרווח מאוד לנוסעים ומטען ומולטימדיה סבירה. אבזור בטיחות לא מושלם ברמת הגימור הבסיסית, אין התראת שטח מת גם לא התראת נסיעה חוצה מאחור, השאר יש לרבות אדפטיבית וכאלה. בתחום אבזור הנוחות חסרה לי פתיחה ונעילה עם חיישן קירבה, מה שקיים אפילו ברנו גרנד קופה הבסיסית להפליא שקבלתי כרכב צמוד. כל השאר, יש אין, לא מענין, אז לא יודע, למי שחשוב יש את אתר היבואן באינטרנט. אגב נזכרתי, יש פה מישהו שבלי אוטו הולד הוא זורק את האוטו, אז יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ronen88 כתב:

אולי מיצובישי אקליפס קרוס ? 

לא מצטיינת בצריכת דלק ומרגישה קצת מיושנת אבל שווה לבדוק 

תודה: נראה יקר מדי עבורי (110,000 ש"ח למודל 2020)

לפני 11 שעות, רועי5 כתב:

התראת נסיעה חוצה מאחור

מה הכוונה 'התראת נסיעה חוצה מאחור'?

ומה זה אוטו הולד?

מה זה חיישן קירבה? האם הכוונה שאפשר לפתוח את דלת הרכב ללא מפתח, כאשר מתקרבים לרכב? בהחלט גימיק נחמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, uripri כתב:

תודה: נראה יקר מדי עבורי (110,000 ש"ח למודל 2020)

מה הכוונה 'התראת נסיעה חוצה מאחור'?

ומה זה אוטו הולד?

מה זה חיישן קירבה? האם הכוונה שאפשר לפתוח את דלת הרכב ללא מפתח, כאשר מתקרבים לרכב? בהחלט גימיק נחמד

כן

תשובות בציטוט

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...