Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע אין מחירים חדשים ברב קו החודשי?

eladns

פוסטים מומלצים

תנסה להגיע למקומות בגוש דן שלא נמצאים על ציר שעוברים בו כלי תחבורה בינעירוניים, אז תתחיל הבעיה.

המזל של הנוסעים מירושלים, זה שהתחבורה הבינעירונית מאוד יעילה וחוסכת להרבה אנשים הגעה לתחנה מרכזית.

קו 480 לתל אביב יוצא מעוד כמה שכונות גדולות בירושלים בבוקר ולא רק מתחנה מרכזית - מה שגם מוריד עומד מהנוסעים בתחנה המרכזית.

מכל שכונה עם ריכוז חרדי יש קו ישיר לבית שמש ובני ברק.

מצד שני בבני ברק קטסטרופה.

קווי אוטובוס בינעירוניים מפוצצים את הרחובות הצרים (ואני לא רוצה לתאר לעצמי מה היה המצב בכביש אם ליותר חרדים היו רכבים) כל אוטובוס שיוצא מקניון איילון עושה סיבוב מייגע בתוך בני ברק ולפעמים לוקח לו שעה עד שהוא מגיע לתחנה שליד קוקה קולה.

לא מבין למה לא בונים מסוף תחבורתי בבני ברק שקרוב ליציאה לכביש ראשי ויוצרים קוים עירוניים שיזינו אליו מכל השכונות.

• רעיון טוב! 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@itsik170

שמע, אתם ממש מבלבלים אותי

אמרתם שבדימונה\ערד\חורים בצפון אין תחבורה ציבורית נורמאלית.

סבבה. לא הייתי שם ולכן אין לי דעה על כמה זה נכון או נובע מפינוקיות יתר שהעולם הזה מכור אליו.

עכשיו אתה אומר שגם במרכז יש בעיה?

זה נראה שכאילו לא משנה מה יראו, יש אנשים שיגידו שתחבורה הציבורית היא רעה. אבל אומרים שהיא טובה, מראים בתמונות שהכל סבבה. לוקחים זמנים ואומרים שהיא יעילה מרכב. ועדיין אנשים ממשיכים להגיד Xרא של אוטובוסים.

בדיוק עכשיו דיברו איתי, אולי תיקח רכב בשני על חשבון החברה ותאסוף עוד אדם אחד ותסעו ביחד ללימודים?

שלילי בזנתי אמרתי להם. רכב במרכז זה עונש!

ודווקא פעם אחת לקחתי 421 מבני ברק לירושלים ב23:30 בחמישי בערב!!! אחרי חתונה של חרדים שהייתי בה {הכי נהנתי בעולם מהשמחה ומהבורקס בשר ברוטב פטריות}

וואלה כן הוא עשה סיבוב של 20 דקות בבני ברק ובוא, בחמישי בלילה בני ברק זה כמו תל אביב במצעד הגאווה מבחינת כמות האנשים. העמיס ויאללה לירושלים. תענוג.

• אהבתי 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבעת זאב לר"ג בורסה, רוצה לנחש כמה זמן לקח לי?

שעתיים

סך הכל קו 422 שעובר ליד הבית, מגיע עד לר"ג דרך בני ברק, ואז אוטובוס נוסף שלוקח כ10 דקות סך הכל.

סיוט לא נורמלי.

NEVER AGAIN

החזור לקח רק שעה וחצי.

אין כמעט נתצים לאורך הדרך

ברכב היה לוקח לי כ50 דקות, אוקטביה RS, שם שיעור תורה כל הדרך ומעביר את הזמן בכיף.

באוטובוס הכסאות היו שבורים, וישבתי ליד בנאדם שתפס כסא ורבע, מזל שאני רזה ותופס כ3\4 כסא, מה שכן, הרגליים שלי היו במסדרון.

זה קרה השבוע, חשבתי שאני חכם ומשאיר את הרכב בבית כי יש לי תחנה לר"ג ממש מתחת לבית, אז לא, יצאתי טיפש וגם איחרתי לפגישה, מזל שאני הבעלים

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא בדרך לבני ברק, אלא הסיבוב שהוא עושה בבני ברק עצמה עד היעד הסופי - מקוקה קולה עד קניון איילון.

את אחד הקווי חרדים מאשדוד לבני האריכו עד רמת החייל לטובת מי שעובד שם.

בפועל שום סיכוי שמי שממהר לעבודה ברמת החייל ייסע בקו מאסף דרך בני ברק.

הפתרון לדעתי זה שני מסופים - בקניון איילון ומחלף גבעת שמואל משם ייצאו אוטובוסים בינעירוניים לכל הריכוזים החרדים, ובין שני המסופים ליצור קו BRT בתדירות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חוששים מתאונות ו\או מסתימה של העורקים הראשיים. מעדיפים להעמיס משפחות גדולות עם הרבה ילדים בצורה מדורגת ויחסית ברחובות צדדיים מאשר ליצור מעבר בין אוטובוסים על רחוב ראשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, itsik170 כתב:

הבעיה היא לא בדרך לבני ברק, אלא הסיבוב שהוא עושה בבני ברק עצמה עד היעד הסופי - מקוקה קולה עד קניון איילון.

את אחד הקווי חרדים מאשדוד לבני האריכו עד רמת החייל לטובת מי שעובד שם.

בפועל שום סיכוי שמי שממהר לעבודה ברמת החייל ייסע בקו מאסף דרך בני ברק.

הפתרון לדעתי זה שני מסופים - בקניון איילון ומחלף גבעת שמואל משם ייצאו אוטובוסים בינעירוניים לכל הריכוזים החרדים, ובין שני המסופים ליצור קו BRT בתדירות גבוהה.

גם בכניסה לבני ברק, הצומת ההזויה הזאת מכיוון כביש 4 לתוך בני ברק גורמת לפקקי ענק על כביש 4

הפתרון פשוט, שיעקוף את רחוב אהרונוביץ ויעלה בגהה ל481, יחסוך כ40 דקות לפחות, וכמו כן נתצ על כביש 4, זה לבד מקצר ל50 דקות נסיעה בסך הכל.

הבעיה שספציפית הקו הזה נועד עבור תושבי בני ברק ולא אליי שמנסה להגיע לר"ג בלי להחליף קווי אוטובוס.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פקקי ענק בתל אביב!

אמרתי בוא נבדוק , ערב חג, ניסע לקניות בבני ברק בזול.

וואלה פצצה

גם לא ניתקלתי בבעיות

אבל ראיתי משהו שמאוד מציק לי

קו 490 יצא ריק לכיוון ירושלים.

למה אין הנחיה שאם האוטובוס ללא נוסעים שיחכה עוד חצי שעה?

זה היה הזוי. הוא עבר אותי ואני מסתכל טוב טוב, ריק! ריק מאדם. יצא לפי הזמן שלו ב16:10.

image.thumb.jpeg.741e73360a387a8a30e320513ae2c33a.jpeg

עכשיו אם ההבדל בין רכב לאוטובוס הוא 2 דקות, מה הבעיה?

אם הייתי רואה ברכב 30 דקות ובאוטובוס 60+,אתם צודקים. לא טוב ולא כיף.

image.thumb.jpeg.51d17a63f0645452d87cc6b46c89385d.jpeg

435295121_7860774067287315_26925158391518539_n.jpg

ובחזור בכלל פצצה

סיימתי ללכת את כל רבי עקיבא בבני ברק {סופר ממליץ לכם. כמה דברים קניתי לילדים בכלום כסף- מבגדים ועד טואליטיקה ואפילו נעליים! קניתי נעלי בלנדסטון ב120 שקל ונייק ב50!}

ואז אני רואה על אחת התחנות קו 422

מגיע עוד כמה דקות

וואלה היה 60% מלא,היה תינוק נודניק שבכה קצת.

אבל הקו הזה לקח אותי דרך 443 עד לגבעה צרפתית ב50 דקות!!!

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eladns כתב:

סיימתי ללכת את כל רבי עקיבא בבני ברק

בד"כ בערב חג אפי' המדרכה שם פקוקה....
דרך אגב השנה ע"מ שלא יהיו חכמולוגים שיחליטו לחנות באדום לבן ולחסום את כל העיר, העירייה העמידה שם פקחים נאצים שמי שרק חושב לחנות לרגע הם מזנקים עליו 

בזכותם התנועה השנה עוד במצב סביר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אבי ים

דווקא פקחים לא ראיתי ,מה גםרוב הרכבים שמרשים לעצמם לעצור ככה הם עם לוחית זרה ואתה לא יכול לעשות להם כלום. אתה לא יכול לגעת בהם עם דוח עיריה.

ובוא נוסיף שמן למדורה כן?

חבר מאוד קרוב עובד כפקח בעירית ירושלים- רכבים עם לוחית פלסטינית גם לא יכולים לקבל דוח עיריה.יחנו איך שהם רוצים. צילמתי לו אחד שהחנה בתלפיות בצורה מפגרת. אני אומר לו בוא עכשיו תן לו 500! אומר לי שכח מזה. אין אפשרות במסוף להפיק דוח 

• מבאס 1

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, אבי ים כתב:

בבני ברק???

בבני ברק וירושלים הרבה פעמים אפשר להיתקל ברכבים עם לוחיות זרות של תיירים יהודים שבאים לתקופה של כמה חודשים ומגיעים עם הרכב.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל גר בפסגת זאב ולומד בקריית יובל

ברכב בלי פקקים 16 דקות בפקקים 30  עד 35 דקות.

ברכבת ובאוטובוס הכי מהר היה לי שעה ועשרה.

במקום 16 דקות.

ועד שעשו אוטובוס למלחה מפסגת זאב דרך בגין הוא לא עוצר בהר הרצל,

חבל.

יש לתחב"צ בירושלים לאן להשתפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסיבוב של לרדת בגשר המיתרים

ללכת לתחנת רכבת ולהגיע להר הרצל קצת יותר מ5 דקות 

ואז לקחת אוטובוס לקריית יובל,

כמו שכתבתי למעלה, עדיין למעלה משעה עם כל השיפורים של התחב"צ.

(ויש שיפורים אין ספק)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...