Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ONR יכול להחליף שמפו עם מקציף?

שימו לב! השרשור הזה בן 364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שאני גר בקומה 3 אני כל פעם צריך להוריד צינור בשביל לשטוף את הרכב, יש בזה המון התעסקות לצערי.

להוסיף לזה גרניק זה עוד התעסקות.

לדעתכם ONR יכול להחליף שמפו מקציף בשלב הpre wash?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן וגם אין כל בעיה לשטוף את הרכב כל הזמן רק עם onr (אבל בשילוב מים בדלי ולא התרסיס) כל עוד אתה שוטף כל שבוע, שבוע וחצי והרכב לא מספיק לאגור טינופת ברמה קשה. תרד לרכב עם דלי שיש בו בערך 7, 7.5 ליטר מים, 30 מ"ל מ- onr ששפכת פנימה, כפפה טבולה בדלי הזה ומגבת ייבוש טובה ונגמר הסיפור. רצוי שיהיה בדלי גם את הגריט הזה למטה שיתפוס את הלכלוך.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2023 בשעה 08:32, BRAVO30 כתב:

כן וגם אין כל בעיה לשטוף את הרכב כל הזמן רק עם onr (אבל בשילוב מים בדלי ולא התרסיס) כל עוד אתה שוטף כל שבוע, שבוע וחצי והרכב לא מספיק לאגור טינופת ברמה קשה. תרד לרכב עם דלי שיש בו בערך 7, 7.5 ליטר מים, 30 מ"ל מ- onr ששפכת פנימה, כפפה טבולה בדלי הזה ומגבת ייבוש טובה ונגמר הסיפור. רצוי שיהיה בדלי גם את הגריט הזה למטה שיתפוס את הלכלוך.

כדאי להשתמש בשני דליים. 

דלי אחד עם ONR כמו שאמרת, ודלי שני עם מים נקיים שיש בו גריט גארד. 

אחרי שעוברים על הרכב עם הכפפה, הכפפה מתלכלכת, ובמקום להכניס אותה עם הלכלוך לתוך המים עם הONR, עדיף יהיה להכניס לדלי אחר עם מים נקיים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי, onr לא מגיע לרמת הניקיון  של שטיפה רגילה ..

אני שוטף גם וגם, תלוי במצב כמובן.

ועוד משהו אחרון,  במקום להתעסק עם 2 דליים עדיף להביא 4-6 כפפות או מגבות מיקרופייבר וכל פעם לנקות חלק אחר ברכב עם כפפה אחת ולשים אותה בצד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העקרון ב- ONR זה שטיפה ללא מים ובכל חומר כזה רמת הסיכוך חייבת להיות גבוהה, לא פעם יותר מסבון רגיל (תלוי בריכוז כמובן, אבל זה כבר נושא לדיון אחר). שטיפה ללא מים תמיד תשאיר יותר סימנים על הצבע (מהסוג שהמשוגעים לנושא רואים, לא מי ששוטף במכונה אוטומטית) אבל לניקוי אבק שבועי זה פתרון סביר בהחלט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...