Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ניתן לקחת הלוואה שתירד מתוך המשכנתה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו רבים וטובים בתקופה הזו של החיים, נתקעתי עם מינוס אסטרונומי וכבר התקשרו מהבנק.

הלוואה רגילה לא באה בחשבון כי גם צריך להחזיר אותה מתוך כסף שאין, והסכום דיפרנציאלי (החזרים הולכים וקטנים- דהיינו הראשונים גדולים למדיי ומהווים בעייה בתזרים). 

סכום של 20K מתוך משכנתה (מתווסף למשכנתה) לעומת זאת, על פני 30 שנה, זה סביר לחלוטין לדעתי הלא מלומדת. הבדל של סכום זעום (שיגדל כמובן עם כל העלאת ריבית ויש הרבה כאלו לאחרונה.....) בהחזר החודשי.

דיעות? עצות? מחשבות? כדאי או לרדת מזה וללכת לאפיק אחר?

לציין מספר חשבון פטריאון פה לתרומות? לפתוח סטארטאפ ברווז חד קרני שמתעסק בפיןטק ? להיכנס עם מסיכת הקורונה לסניף בנק כלשהו ולהציג פתק לקופאית? 

(השורה האחרונה נכתבה בהומור בסדר הזייה עולה ואין לייחס לה כל משמעות, גלויה או נסתרת)

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה איש מוכשר

תתנפל על איזה פרוייקט מהצד בכמה ימים ותכסה את המינוס

אני מתכוון לצביעת בתים / בניית פרגולת עץ / וכד'

* לא מכסים מינוס שנובע מצריכה שוטפת באמצעות הלוואה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם האירועים שהביאו למצב הנוכחי הם נקודתיים או מתמשכים. 

אם מתמשכים - אז לא, כי אתה תמצא את עצמך שוב באותו המצב וצריך לפעול או להקטין הוצאות או להגדיל הכנסות. 

אם מדובר בצבר של אירועים נקודתיים (אבל באמת כאלה ולא שאתה משקר לעצמך) אז זה אפשרי. 

• מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאות צומצמו ככל הניתן, בלי למכור את הרכב שאותו אני חייב.

הכנסות יוגדלו בעתיד הנראה לעין, אבל טווח של שנים (2 כנראה).

ההוצאות השוטפות עלו חד צדדית, הריבית העלתה את המשכנתה והלוואה קיימת.

המזון עלה. קונה פחות, משלם יותר.

הביטוחים שלי עלו (טוב, אני מזדקן) בכמה מאות במכה. 

לא זוכר כבר מה עוד לכל הרוחות.

אין לי כרגע אפשרות לעבוד יותר שעות בעבודה (3/4 משרה, סטודנט. התחיל מחצי משרה אבל כנראה שאני יודע מה אני עושה :LOL: כך שאישרו לי הגדלת שעות).

כן, אני מעוניין "לדחות את הקץ" עד שאגיע להכנסה גדולה יותר. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ללכת לבנק ולהאריך את מסלולי המשכנתא הקיימת.

בדוק אפיק הלוואה דרך כרטיס האשראי אולי דרך המעביד,  קה"ש , רק לא שוק אפור / שחור 

תקום שעה אחת יותר מוקדם

שמייח לשמוע שאתה לומד.  בהצלחה.

תראה אם כל הביטוחים חיוניים  ובכלל תעבור על כל הוצאה והוצאה וראה מה ניתן לצמצם / לבטל

• רעיון טוב! 3

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, ברווז כתב:

אין לי כרגע אפשרות לעבוד יותר שעות בעבודה (3/4 משרה, סטודנט

מה לגבי לעשות הפסקה עם הלימודים, ולחזור למשרה מלאה?

לגבי מה שאתה שואל, מניח שאפשרי, נקרא למחזר משכנתא. אתה צריך לברר עם הבנק שלך אם אתה יכול לעשות דבר כזה, אבל שים לב שאתה מקבל קצת מרווח נשימה עכשיו, אבל נדפק לטווח ארוך.

כך שהייתי עושה את זה בתור מוצא אחרון, אבל ממש אחרון.

תנסה למצוא איזשהו side hustle, כמו שליח וולט (אם יש לכם באיזור).

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין סיכוי בעולם שמשתלם לו למחזר משכנתא שנלקחה בתנאים של השנים האחרונות, לתנאים הקיימים היום בשוק,  בשביל תוספת של 20,000 שקל

2. יש עכשיו חופשת סמסטר. כמו שכתבתי, קח עבודת כפיים מהצד (שם יש הכי הרבה כסף ביחס לזמן)

3. בדוק עם הבנק "חופש חודש" מהמשכנתא. הזכאות היא חודש אחד בשנה (התשלום צובר ריביות)

• מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...