Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצים להוציא או לחדש דרכון ואתם לא מוצאים תור פנוי. יש פיתרון !

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רשות האוכלוסין וההגירה פותחת החל ממחר מרכז לדרכונים זמניים הנמצא ברחוב "במבצע קדש 64, בני ברק" (מול קניון איילון)

שימו לב ! יש להזמין תור מראש דרך האפליקציה MYVISIT ולשלפ לפני ההגעה.

https://www.gov.il/he/departments/news/temporary-passport-center

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב.

מדובר בדרכון ”זמני”, תקף לשנתיים בלבד.

ניתן להוציא רק פעם אחת בחיים.

מי שמעוניין יש  דרך נוספת, כמעט כל בוקר בין השעות 7.30 - 8.00, נפתחים מס’ מועט של תורים, לאותו יום או למחרת, בסניפים של משרד הפנים ברחבי הארץ.

צריך ”לשבת” על האתר, ולרענן כל הזמן.. ברגע שקפץ לכם תור תהיו זריזים כי זה נתפס בד’’כ תוך שניות.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך של הבדיחה המתגלגת של התנהלות מדינת ישראל ומשרד הפנים עם דרכונים מאז 2020.

להוציא למי שגר בחול זה עוד יותר סיוט וכולל עוד כל מני תנאים הזויים ושביתות בקונסוליות…

בנתיים אני אחכה לאמריקאי טו שכולנו נחדש / נוציא אירופאים … 🤦‍♂️

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, - XM - כתב:

שימו לב.

לאור המצב הקיים ביטלו את ההגבלה הזו.

לפני 51 דקות, - XM - כתב:

שימו לב.

מי שמעוניין יש  דרך נוספת, כמעט כל בוקר בין השעות 7.30 - 8.00, נפתחים מס’ מועט של תורים, לאותו יום או למחרת, בסניפים של משרד הפנים ברחבי הארץ.

צריך ”לשבת” על האתר, ולרענן כל הזמן.. ברגע שקפץ לכם תור תהיו זריזים כי זה נתפס בד’’כ תוך שניות.

קודם כול לא נפתחים מספר מועט אלא עשרות תורים נוספים כמעט כול יום בתלות כמות העובדים שהגיעו לעבודה. ביום רביעי לא נפתחים תורים נוספים בלשכות מסויימות.

בקישור המצורף ניתן להעזר במציאת תורים פנויים בכול הארץ.

https://picktimebot.com/?utm_source=Telegram&utm_medium=Lunch&utm_campaign=first

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו שבקלנסווה/טייבה וכו עשיתי תור מהיום למחר וחידשתי דרכון. אללה הוא אכבר. 

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנים שלי עשו במרץ בחיפה, לקח שבועיים כי התאריך והשעה היו נוחים לאחד מהם בעבודה. בלי מגבלה זו היו עושים כמעט במיידי. וזה בתיאום רגיל, בלי לשבת על האפליקציה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, aviaviavi כתב:

אם אתה באיזור י-ם, חפש במודיעין עילית. הבנתי שיש שם לא מעט תורים בשעות נוחות

בסופו של דבר הלכתי היום לתור שקבעתי לפני חודשיים. 

מסקנות עיקריות - להגיע לפני השעה של התור, יש תור חיצוני ותור פנימי שלוקחים בפנים פתק. אותי קיבלו כמה דקות לפני.

כמו כן, לשלם את האגרה באינטרנט בחודשי החורף!!!!!. שכחתי מנושא האגרה לגמרי עקב המרחק של הזמנת התור מהתור עצמו, ושילמתי במקום 275 במקום 255 באינטרנט אם הייתי משלם עכשיו, או 160 אם הייתי משלם בסוף פברואר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...