Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למחשב נייד חדש וקל משקל לעבודה.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, Liviur כתב:

מסכים עם זה שלרוב האנשים ההבדל במעבד יהיה לא יותר מדי מורגש

יחד עם זאת - מסך יותר טוב , מאגסייף בתור עוד אופציית טעינה בלי לתפוס חיבור ועם חיבור יוצר בטוח אם משהו נתקע בכבל ומצלמה מובנית יותר טובה שווה את ההפרש לדעתי.

על זה תוסיף חיי סוללה קצת יותר טובים , כרטיס מסך מהיר ב40% (אם משהו חושב על לשחק או לקודד וידאו) ורמקולים יותר טובים - ונכון - זה לא game changer אבל בהסתכלות על פני כמה שנים טובות שהמחשב הזה ישאר וירגיש מהיר - אתה מקבל מכונה ללא ספק יותר טובה לכל מי שישתמש בו לראות וידאו , לשחק קצת וכו.

אם הייתי קונה היום מחשב פרטי שוב - הייתי בהתלבטות קשה בין האייר החדש לפרו 14״ הבסיסי שלי.

לאיזה דגם אתה מתייחס שהוא רק מאתיים דולר יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, mrmiki1234 כתב:

לאיזה דגם אתה מתייחס שהוא רק מאתיים דולר יותר ?

דגם בסיס של האייר m1 מול הדגם בסיס של האייר m2

https://www.apple.com/shop/buy-mac/macbook-air/with-m2-chip

https://www.apple.com/shop/buy-mac/macbook-air/with-m1-chip

אם הייתי משווה את הm2 עם הפרו 14״ - אחרי השדרוג ל16 ג׳יגה ו512 ssd - זה היה יוצא הפרש של 300 דולר אגב (1700 מול 2000)

אבל שוב - אלו כבר דגמים ותקציבים אחרים לגמרי

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אזהרה קטנה לבעלי MBP 16 . תגבו ! תגבו ! תגבו !. זה התחיל אצל קרוב משפחה והתחלתי לחפש. תופעה של מוות בעריסה במקבוק פרו. כל הנתונים בדיסק ימותו.כן, גם הספר שאתה עובד עליו.

כרגע המלצתי לכל מי שאיתו לעבוד עם iCloud +  crashplan צמוד.זו מכונה חייתית אבל אמינות זה לא בדיוק הצד החזקּ שלה. הלוח אם מקצר ושורף איתו את ה NAND של ה SSD.

מי שרוצה הסבר יכול למצוא את זה בסרטון של לואיס

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה מקבוק מבוסס אינטל בן 3.

2. מסקרנות - שאלתי חבר שאחראי על it על צי של מחשבים כאלו מהדור הזה (תחשוב אלפים לכיוון עשרות אלפים של הדגם הזה בדיוק) - לא בעיה מוכרת ונפוצה.

3. תמיד חשוב גיבוי. בכל מחשב

מפה להסיק שזה משהו נפוץ ובמחשבים שאשכרה כל הלוח אם קומפלט שונה לחלוטין ? 🤷‍♂️

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לואיס רוזמן יוטיובר מוערך. בהערות של אנשים לסרט גם m1 מופיע. לא קרה אצלכם בחברה : יופי! עד שזה פוגע בך .   אם לואיס אומר שזה נפוץ: אני מאמין לו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה הקודמת. זו שמעסיקה מעל מליון עובדים וצי של מעל 100 אלף מקים אם לא כבר פי כמה מזה.

אני מאמין לו (חבר שהוא חלק מהמערך it בניו יורק) יותר כי הוא ראה ויש לו נתונים בכמויות שעם כל הכבוד ללואיס - בסדר גודל שונה לחלוטין. בנוסף לזה שללואיס יש אג’נדה על גבול האנטי אפל כבר שנים (ובמאמר מוסגר עשייה מבורכת שתורמת לכל בעל מכשירים של אפל)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, save כתב:

לואיס רוזמן יוטיובר מוערך. בהערות של אנשים לסרט גם m1 מופיע. לא קרה אצלכם בחברה : יופי! עד שזה פוגע בך .   אם לואיס אומר שזה נפוץ: אני מאמין לו. 

אני לא רואה קשר בין התגובה שלך למה שענו לך. זה לא רלוונטי לדגמים חדשים, מדובר במחשב שונה לגמרי.

בכל מקרה, איזו סיבה יש להחזיק קבצים נדרשים על המחשב ללא גיבוי מיידי? יש מישהו עם טיפה שכל שעובד כך?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, falou כתב:

לא הטיובר הכי כריזמטי, אבל מדבר לעניין ומגלה הבדלים נסתרים במפרט:

סרטון טוב

1. הוא נוגע בנקודה של למה הסיפור של לואיס לא רלוונטי - כי הבקר נמצא עכשיו במעבד ושונה לחלוטין

2. מסכים איתו לגבי ה14 אינץ, פחות קצת לדמי בסיס אבל לשימושים שלו הוא כנראה צודק

לגבי גיבוי - המחשב ובטח הנייד צריך להיות תמיד משהו שאם זורקים מחר לים לא איבדת כלום. כל דרך התנהלות אחרת היא קצת לא אחראית בימינו.

אפל לימדו אותנו את זה עם הפלאפונים עם ההכנסה של iCloud backup אגב. גוגל אותו הדבר עם drive וgoogle docs.

אבל בערך כל מתכנת עובד ככה כבר שנים עם revision control לקוד.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבות זה תמיד דבר חשוב ונכון.

גם לבדוק שהגיבוי עובד ואפשר לשחזר מהגיבוי, אחרת אפשר גם לגבות למגרסה...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פתחו את ההרשמה היום למחשב

איזה מעבד מומלץ פה?  יש הבדל בערך של 500 שח בהפרש 

M2 8C CPU 8C GPU
M2 8C CPU 10C GPU

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

זה הפרמטר היחיד ששונה במפרט?

לא הייתי טורח לשלם 500 מעל.

זה המחשב שאני רוצה עם ה16GB

זה תוספת של עוד 446 ש"ח עם ה10CPU

https://www.adcs.co.il/apple-macbook-air-13-z15s-cto4-hb-m2-8c-cpu-8c-gpu-16gb-256gb-ssd-space-gray-eu-layout-mid-2022.html

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספת למעבד הגרפי לא משמעותית.

אתה עושה בשכל שאתה מתעדף את הזיכרון.

החשיבות לשדרוגים צריכה להיות:

1. זיכרון

2. SSD

3. מעבד

עם סעיף 0. אולי של מה יהיה במלאי ולא הזמנה מיוחדת מאפל...

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...