Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

פוטין מכיר בדונסאק ולונסאק בתור מדינה עצמאית 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שעות שהשלישיה טסה בפולין ממש על גבול אוקראינה

screenshot-www.flightradar24.com-2022.02.21-23_53_16.png

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמיים מעל אוקראינה שהיו מלאים רק אתמול, עכשיו נקיים לגמרי, למעט מטוס פולני אחד אמיץ שממריא מקייב לוורשה. ומטוס מודיעין אותות אמריקאי בודד שמעז לעבור מעל הים השחור.

ממש חור שחור, מסביב הכל מלא מטוסים, מעל אוקראינה, כלום.

Screenshot_2022-02-22-05-57-09-840_com.android.chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שטיסה מסחרית תכבה אותות מעקב? 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דיווחים פוטין החל בפלישה:

image.png.74fed28ad05dc0392aa55e5bf632e6e9.png

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Gosser1860 כתב:

לפי דיווחים פוטין החל בפלישה:

image.png.74fed28ad05dc0392aa55e5bf632e6e9.png

טוב, הגיע זמן להתפזר למולקולות במקרה הטוב, או למות מוות איטי מכוויות והרעלת קרינה במקרה הרע

לפני 7 שעות, zaf כתב:

למה שטיסה מסחרית תכבה אותות מעקב? 

כי זה אולי טיסה מסחרית של מפציץ אסטרטגי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סימפטיה לאוקראינה,מדינה שנותנת לגיטימציה לקרוא לרחובות על שם של נאצים,עושים טקסים עם מדים של גרמנים וואפן אס אס.

אל תתבלבלו,אני לא בצד של רוסיה,אבל מהסיפורים של סבתא שלי ז"ל על מה שהם עוללו לעם שלנו.

פשוט אין סימפטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אין שום סימפטיה מיוחדת לאוקראינה; אבל יש למתרחש חשיבות גדולה מבחינתנו כמלחמת כיפופי ידיים בין רוסיה למערב, בזמן שהסינים יחד עם אוכלי נבלות מדרג ב' יושבים על הטריבונה, אוכלים פופקורן, שותים קולה ומביטים בעניין. לתוצאות של העסק הזה יהיו השלכות שיקרינו למרחק גדול מאוד מעבר לאוקראינה. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר שמדינות המערב מגנות את פוטין אבל כשנופלים טילים על אזרחים בישראל הם טוענים שיש פשעי מלחמה נגד הצדיקים בעזה, כרוסי גאה אין לי שום סימפטיה לא על אוקראינה ולא על מדינות המערב הפחדניות, שיתעסקו עם המהגרים החמודים שבאו אליהם ועל ביידן אין מה לדבר בכלל הוא כבר שכח שזה קרה, גו פוטין!

• רעיון גרוע 6
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...