Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, Potato כתב:

יש הסכם בין אוקראינה לרוסיה שהיא לא תצטרף לנאטו,רוסיה לא רוצה את הכוחות האלה על הגבול שלה.

אוקראינה בדרך להפר את ההסכמים האלה לרוסיה התעצבנה.

טוענים שהאוקראינים עושים חיים קשים למחוזות הרוסיים שקרובים לגבול וזה הגיע לנקודת רתיחה.

הפופולאריות של פוטין ברוסיה יורדת והוא צריך לעשות שרירים כדי להחזיר תמיכה וגאווה לאומית.

אין לאוקראינה סיכוי.

אחלה סיכום 👍

אז בעצם לא תוקפים אותם על כלום כמו שמנסים להציג את זה. בכל אופן באסה, ימותו סתם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, vadim6385 כתב:

די קטנה.

רק 37 מיליון (באוקראינה עצמה)

https://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainians

אהה נכון. רק שאשתי טטרית, אבל במסמכים של ברית המועצות היא "רוסיה". עזוב אותי מהקשקוש הזה בוויקפדיה. הסטטיסטיקות האלה בנויות על בסיס מה שרשם המשטר הסובייטי. והמשטר רשם מה שטוב לו באותו הזמן.

חלקים גדולים של אוקראינה מאוד שונים בהתאם לאזור השליטה שבו היו. אין שום קשר בין מה שהם רשמו למציאות. כדאי לך ללמוד קצת היסטוריה. גם זלנסקי "אוקראיני". 

בזכות הקשקושים האלה אנשים כמו זלנסקי(שהוא יהודי בכלל). 
image.png.d1341fa053ed2a069fab071a4ffc2176.png

בטוחים שהם נראים ככה:

image.png.14d73f700ac7d1b553780df55de0f8c4.png

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Potato כתב:

יש הסכם בין אוקראינה לרוסיה שהיא לא תצטרף לנאטו,רוסיה לא רוצה את הכוחות האלה על הגבול שלה.

חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי הסכם כזה. גם לא זכור לי שפוטין אמר שאוקראינה מפרה משהו כזה מעולם, רק שנאטו התחייבה לא להתקדם למדינות בריה"מ לשעבר (שגם זה לא ממש נכון אבל לא קשור).

לפני 12 דקות, Potato כתב:

טוענים שהאוקראינים עושים חיים קשים למחוזות הרוסיים שקרובים לגבול וזה הגיע לנקודת רתיחה.

אתה מתכוון מחוזות אוקראיניים שבשליטת הבדלנים, למרות שגם במקרה הזה רק פוטין טוען שהם עושים להם חיים קשים, אפילו שעד היום בבוקר לפי הסכמי מינסק זה היה שטח אוקראיני לכל דבר.

@SlowRide

עקורנית יש פה קונספט פשוט. פוטין רוצה אוקראינה תחת השפעה רוסית, ולא רוצה את נאטו קרוב.

אוקראינה לא רוצה להיות תחת השפעה רוסית, וגם רוצה את נאטו (כי קצת קשה להיות בלי השפעה רוסית כשכל הציוד שלך רוסי ותלוי בהם..).

פוטין החליט שהספיק לו ועכשיו הוא עושה שרירים, בעיקר לנאטו. אוקראינה זאת רק הדרך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Giant_TA כתב:

יש תמונה שלו בפרופיל?

פשוט שיהיה יותר קל לבדוק:

Ch06_Image09_large.jpg (1624×2100)

• משעמם 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Giant_TA כתב:

אהה נכון. רק שאשתי טטרית, אבל במסמכים של ברית המועצות היא "רוסיה". עזוב אותי מהקשקוש הזה בוויקפדיה. הסטטיסטיקות האלה בנויות על בסיס מה שרשם המשטר הסובייטי. והמשטר רשם מה שטוב לו באותו הזמן.

חלקים גדולים של אוקראינה מאוד שונים בהתאם לאזור השליטה שבו היו. אין שום קשר בין מה שהם רשמו למציאות. כדאי לך ללמוד קצת היסטוריה. גם זלנסקי "אוקראיני". 

image.png.d1341fa053ed2a069fab071a4ffc2176.png

בטוחים שהם נראים ככה:

image.png.14d73f700ac7d1b553780df55de0f8c4.png

גם יהודים יוצאי אוסטריה ויהודים יוצאי אתיופיה, הם עדיין יהודים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Giant_TA כתב:

אתניות ולאומיות זה דברים שונים.

אם הפערים בין מי שגר בסקסוניה ומי שגר בבוואריה יותר גדולים מהפערים בין מי שגר בקייב לבין מי שגר בלוגאנסק אני לא יודע. אבל זלנסקי היהודי בכלל יכול להיות אוקראיני בכל מציאות שבה שייכות לאומית לא מבוססת רק על שייכות אתנית. וגם ברוסיה יש כ-200 קבוצות אתניות מוכרות רשמית. מישהו שאל את האסיאתים במזרח הרחוק מה הם רוצים? לא יודע. אבל אני יודע שבקווקאז, גם מבלי שתהייה לי חיבה יתרה למדינות כמו צ׳צ׳ניה, רוסיה מענישה תושבים כבר קרוב ל-200 שנה על כל נטייה לבדלנות. כולל גירוש מתועד היטב במהלך מלחמת העולם השניה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

גם יהודים יוצאי אוסטריה ויהודים יוצאי אתיופיה, הם עדיין יהודים.

נכון. אבל בדיוק כמו שיהודים לא היו חלק מעם האוסטרי המובחר, ככה הם גם לא חלק מהעם האוקראיני המובחר. הסיבה שכרגה זה ככה, כי יש יריב אחר.

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

אתניות ולאומיות זה דברים שונים.

צודק. רק שהזרם של בנדרה לא מגדיר יהודים כאוקראינים. זה בדיוק הקטע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, boy23 כתב:

הS&P כבר ב-15% אחוז מה עושים?

למה לממש הפסדים?

לפני 7 דקות, boy23 כתב:

למה הכלכלה האמריקאית כל כך מושפעת?

זה אני פחות יודע להגיד.

לפני 7 דקות, boy23 כתב:

אתם מוציאים או נשארים? 

אישית אני מעדיף לא לממש הפסדים אלא במצבי קיצון.

לפני 7 דקות, boy23 כתב:

מה המטרות שלהם?

יש פה כמה חבובים שנותנים סקירה לא רעה.

לפני 7 דקות, boy23 כתב:

כמה זמן זה ימשך?

למרות שמנתוני עבר לא ניתן ללמוד דבר על העתיד, אם מסתכלים על תקופת מלחמת העולם השנייה באיזושהי נקודה המדד חוזר.

sp-500-historical-chart-data-2022-02-24-macrotrends.thumb.png.f9863de41acd2c4d70fc85aa0343f1ff.png

(הדיפ הגדול בין 1940-1945 זה בסמוך להכזרת המלחמה על גרמניה הנאצית)

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Ooga כתב:

חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי הסכם כזה. גם לא זכור לי שפוטין אמר שאוקראינה מפרה משהו כזה מעולם, רק שנאטו התחייבה לא להתקדם למדינות בריה"מ לשעבר (שגם זה לא ממש נכון אבל לא קשור).

מדייק,נאטו התחייבה.

נאטו באוקראינה=נאטו על הגבול עם רוסיה.

לפני 31 דקות, Ooga כתב:

אתה מתכוון מחוזות אוקראיניים שבשליטת הבדלנים, למרות שגם במקרה הזה רק פוטין טוען שהם עושים להם חיים קשים, אפילו שעד היום בבוקר לפי הסכמי מינסק זה היה שטח אוקראיני לכל דבר.

וגם פה,יש טענות רוסיות שהשטח ניתן במתנה בהתפרקות ברהמ ולא היה אמור להינתן וזה כביכול עוול שיש לתקן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Giant_TA כתב:

צודק. רק שהזרם של בנדרה לא מגדיר יהודים כאוקראינים. זה בדיוק הקטע.

מה זה משנה? יש גם ישראלים שלא רואים בי ובך יהודים. אז מה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Potato כתב:

נאטו התחייבה.

אבל גם זה לא מדויק, כפי שאמרתי לא הייתה שום התחייבות כזו מצד נאטו מעולם, זאת אמירה שאפילו גרבצ'וב (מי שחתם את ההסכם עם המעבר בפירוק) אמר שהיא לא נכונה, ומעולם לא הייתה חלק מההסכם.

וגם עניין השטח שניתן במתנה הוא לא נכון. זה נאמר לגבי חצי האי קרים, שכבר נכבש צבאית לפני 7 שנים על ידי רוסיה... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

מה זה משנה? יש גם ישראלים שלא רואים בי ובך יהודים. אז מה?

שכאן זה לא מה שמכתיבה המדינה. ושאנשים כמו ברוך מרזל או יעקב טייטל לא נחשבים לגיבורי עם ונקראים על שמם רחובות וערים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

הבעיה של פוטין היא לא עם מדינות נאט"ו על הגבול שלו. הבעיה שלו היא שמדינות שמצטרפות למערב זוכות לשגשוג כלכלי וחברתי.
כל מדינה נוספת שמצטרפת למערב וזוכה לשגשוג כזה מהרהרת את הכיסא שלו ושל החברים העשירים שלו בחונטת הנצלנים של רוסיה.

אם הבעיה שלו הייתה רק צבאית הוא היה מבקש הסכם שאוקראינה תהיה מפורזת מכוחות צבא של נאט"ו. הוא ביקש הרבה יותר... בגדול ביקש שאוקראינה תעשה את מה שהוא מחליט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז למה הוא לא עושה בעיות כאלה לשאר המדינות שגובלות ברוסיה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...