Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה תרמית

zvikas
שימו לב! השרשור הזה בן 855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש למישהו ידע וניסיון במצלמה תרמית. אני רוצה לבדוק רכישה של מצלמה באתרים  לאיתור כמה נקודות רטיבות . 

יש הרבה מצלמות בטווח של כ 500 ש"ח שזה פחות ממחיר של הזמנת מאתר נזילות. 

השאלה האם המצלמות האלה יעילות מספיק לשימוש הביתי. ואם כן על מה להקפיד. או שיש למישהו המלצה ספציפית.

תודה  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מה הרזולוציה שלהן, לחלקן רזולוציה נמוכה מאד.

חוץ מזה, צריך לדעת לפרש את התמונה. למאתרי הנזילות יש הרבה מאוד טריקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלקן רזולוציה נמוכה מאוד?! בפעם האחרונה שבדקתי, פלייר עם תג מחיר של 46,000$ הציגה רזולוציה "מרשימה" של 1024×768 פיקסלים.

אגב, לא תמצא הרבה יותר מזה גם היום משום מגבלות ביטחוניות כאלו ואחרות.

לא צריכים לדעת שום דבר מיוחד בשביל לקרוא את התמונה. בסך הכל לכוון את מכוון הטמפרטורה לטווח הנכון ולזהות את החלק הקר בהשוואה לסביבה היבשה.

לא משהו שכל אדם ממוצע על סמארטפון לא ילמד ב 2-3 דקות.

לגבי המלצות? קטונתי, זו שאצלנו כבר 15 שנה ברזולוציה 640X480 כבר לא נמכרת. היא בטווח מחיר של 10-15k$ ועושה כל מה שמוטל עליה עד היום ללא דופי. משמשת בעיקר ללוחות חשמל ומעגלים אלקטרוניים. אבל גם נזילות יצא לנו לאתר איתה לא פעם. מצרף מספר צילומים לדוגמא. (רטיבות בכחול)

IR_16748.jpg

IR_16747.jpg

IR_16746.jpg

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוא מדבר על רזולוציה של 32X24 או משהו כזה מעליאקספרס.

הבעיה אינה לקבל תמונה אלא לפרש אותה ולדעת מה לעשות עם הממצא. עדיף לשלם למאתר שמבין מה שהוא עושה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיענוח התצלום לא מורכב . אתה מקבל תמונה של הפרשי טמפ' בצבעים שונים כאשר הרטיבות מאופיינת בטמפ' נמוכה יותר מהסביבה היבשה. אם מבצעים מספר צילומים אפשר להתחקות אחרי מהלך הרטיבות עד לנקודת ההתחלה. השאלה היא האם מכשירים בטווח מחירים של כמה מאות ש"ח הם בעלי טווח רגישות מספיקים לאבחן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא שרברב, אבל לצערי יש לי הרבה ניסיון עם רטיבות בבתים. בהרבה מאד מקרים המקום בו היא צצה לא מעיד על מקורה. לכן חשיבות הידע והניסיון של מאתר מומחה, שגם מצוייד בציוד איכותי (ויקר).

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...