Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם יושבים בכחול לבן באוטו צריך להפעיל אפליקציה?

HALOM
שימו לב! השרשור הזה בן 822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי אתר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים:

image.thumb.png.5822d7eeb98a3a61288b23a7a3bedd88.png

https://rsa.digitaler.co.il/rsa1/52/

כלומר - גם אם הנהג ברכב והמנוע פועל אבל לא מורידים נוסעים או פוקרים מטען, זאת חניה 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור, בהנחה שאתה יושב ברכב , אני משער שמדובר על סדר גודל של דקות בודדות עד חצי שעה , גג שעה. 

שעת חניה ברשויות מקומיות עולה בין 4 ל 7 שקלים , פלוס מינוס , חצי שעה בין 2 ל 3 וחצי שקלים , שווה להתקשקש עם פקח / מצלמה בשביל סכום כזה ולהסתכן בדוח של 200 שח או יותר ? 

• רעיון טוב! 4

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום, חלק מהאכיפה מבוצעת על ידי מצלמות ולא רק פקחים, וגם פקחים בלי שום קשר לא נראה לי נלהבים לבדוק אם אתה יושב באוטו ולהתווכח איתו, עכשיו עזוב מבחינת החוק מה מותר ואסור (נשים את זה בצד לשנייה ~ למרות שמה motior ציין מדייק) , האם השאלה אם לחסוך כמה שקלים פה ושם... שווים את הכאב ראש במידה ומופק דוח ...  בקיצור לפי דעתי כאב ראש מיותר שיעלה יותר ממה שחסכת (בזמן ובעצבים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nepet כתב:

שעת חניה ברשויות מקומיות עולה בין 4 ל 7 שקלים , פלוס מינוס , חצי שעה בין 2 ל 3 וחצי שקלים

בדיוק. היום זה כל כך קל, עם סלופארק/פנגו ושות' בהינף יד - אין תירוצים.

אצלי החשבונית מלאה במספרים מגוחכים בסגנון 1.80₪ / 4.70₪... עוד מעט הדלק של תמרוני החנייה יעלה לי יותר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חטפתי דוח שירדתי לקנות שתיה

אולי דקה זה לקח,

ירדתי מהאוטו (במקרה ישבו באוטו באותו זמן)

קניתי שתיה וחזרתי לרכב (לא היה תור בכלל בחנות)

כנראה חיכו שאסגור דלת ואופס צילמו אותי.

אחרי חודש הגיע הדוח.

לא התקבל הערעור כי הם צילמו בזווית שנראה שהאוטו חונה בלי אף אחד בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים יצאתי לסידורים והשארתי ילד גדול או את אשתי באוטו,

זכור לי פעמיים שבא פקח, לא ניסה לרשום דוח,

אבל כמו שכתבו, בשביל מה להתקשקש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, om2 כתב:

אני חטפתי דוח שירדתי לקנות שתיה

אולי דקה זה לקח,

ירדתי מהאוטו (במקרה ישבו באוטו באותו זמן)

קניתי שתיה וחזרתי לרכב (לא היה תור בכלל בחנות)

כנראה חיכו שאסגור דלת ואופס צילמו אותי.

אחרי חודש הגיע הדוח.

לא התקבל הערעור כי הם צילמו בזווית שנראה שהאוטו חונה בלי אף אחד בפנים.

אם אין נהג ברכב ו\או הרכב לא מונע (גם אם הנהג בפנים) זה נחשב חניה. כמובן שבשביל דקה שקופצים זה אכן נבזי (בהנחה שלא חסמת את התנועה וכדו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התרוצים שנכתבו פה, להשאיר מישהו ברכב נותן חסינות דימפלומטית. אם ככה זה רק מצדיק לדעתי נתינת דו”ח.

כמו שליד ביתי, עומדים רכבים באדום-לבן, כאשר מישהו נשאר ברכב. שהרי זה רק לדקה... הם רק קפצו למשוך כסף מהכספומט או לקנות קופסת סיגריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלפני מס' שנים החניתי בכחול לבן באיזור המרכז שמחייב תשלום והפעלתי פנגו וחיכיתי באוטו כבוי להורים לאיסוף, כעבור כרבע שעה בזמן שאני מזפזפ בסמארטפון באינטרנט אני מקבל SMS מפנגו שהרגע פקח סרק את המס' שלי במסוף, רק אז הרמתי את הראש וראיתי את הפקח מאחורי נותן דוחות לרכבים שלא הפעילו תשלום, אז תפעיל וחסוך את הכאב ראש.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ch2856 כתב:

הבעיה בהגדרת החוק היא שאין הגדרת זמן. 

אני רק שאלה:

מהו זמן סביר מרגע החנייה ועד הפעלת האפליקציה?

לדוגמא - אני חונה בסוף הרחוב וצריך ללכת ברגל לתחילתו כדי לראות את הוראות התמרור לפני הפעלת האפליקציה,

בזמן הזה חטפתי דו"ח (עיריית ת"א, הוא כמובן בוטל).

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל יש תמרור כל כמה עשרות מטרים, אז זה עניין של דקות בודדות.

קוריוז - לפני מספר שנים, בימי האיזיפארק, חניתי ברח' חורב בחיפה. הפקח שהגיע תוך 15 שניות מהדממת הרכב התאכזב מאוד כשראה אותי מתקתק על המכשיר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, hwgeek כתב:

אני זוכר שלפני מס' שנים החניתי בכחול לבן באיזור המרכז שמחייב תשלום והפעלתי פנגו וחיכיתי באוטו כבוי להורים לאיסוף, כעבור כרבע שעה בזמן שאני מזפזפ בסמארטפון באינטרנט אני מקבל SMS מפנגו שהרגע פקח סרק את המס' שלי במסוף, רק אז הרמתי את הראש וראיתי את הפקח מאחורי נותן דוחות לרכבים שלא הפעילו תשלום, אז תפעיל וחסוך את הכאב ראש.

תמיד הייתי בטוח שהסמס הזה סתם נשלח באקראי כדי לדרבן אותך לשלם תמיד על פנגו ולא להסתמך על המזל.

אם ככה, לא קיבלתי אותו לפחות 3 שנים, הזוי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...