Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם יושבים בכחול לבן באוטו צריך להפעיל אפליקציה?

HALOM
שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תאורטית כן, זה שאתה יושב באוטו לא משנה את העובדה שאתה כרגע חונה בחניה שמצריכה תשלום.

אתה יכול להמר ולקוות שפקח שיראה אותך יטרח לדבר איתך לפני שיבדוק במסוף וירשום דו״ח על זה שלא שילמת.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לתשובות הקודמות - יש מקומות בהם אכיפת החניה נעשתי ע"י מצלמה שבוודאי לא תדבר אתך לפני שתנפיק דו"ח...

• מעניין 2

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, איפה יש מצלמות כאלה?

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?

"חניה" - העמדת רכב לזמן כל שהוא, שלא לשם העלאת אנשים או הורדתם או טעינת מטען או פריקתו מיד, בלי הפסקות, בין שיש ברכב נהג או אנשים או מטען ובין שאין;

• אהבתי 1

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שחתכת משפט אחד מתוך תקנה שלמה. יש בוודאות הבדל בין חניה, עמידה ועצירה. אני בודק האם עמידה (כמו במקרה המדובר) ועצירה נכללות בחיוב תשלום חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Electron כתב:

מעניין, איפה יש מצלמות כאלה?

שאלה טובה.  באמת כשכתבתי חשבתי על מצלמות לאכיפת חניה במקום אסור ולא בכחול לבן.
אבל בכפר סבא הוסיפו בשנה האחרונה חניות עד 40 דקות ללא תשלום  (וקנס אם יותר מ--40 דקות) והאכיפה (לפחות בחלק מהמקומות) היא באמצעות מצלמות.

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, nev כתב:

יפה שחתכת משפט אחד מתוך תקנה שלמה. יש בוודאות הבדל בין חניה, עמידה ועצירה. אני בודק האם עמידה (כמו במקרה המדובר) ועצירה נכללות בחיוב תשלום חניה.

^^ לא צריך להיות תוקפני, לא חתכתי כלום זאת ההגדרה של "חניה" אתה מוזמן להציץ.

אם יש לך מה לחדש לי אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא כרגע התייחסות ספציפית לתשלום על כחול לבן. יכול להיות שמשתנה לפי חוק העזר העירוני.

דוגמא להבדל - במקום שיש שלט האוסר על חניה מותר לעצור (נהג בפנים עם רכב מונע). במקום שיש שלט שאוסר על עצירה אסור לעצור אך מותר להוריד נוסעים ולהמשיך מיד. אם לתמרור האוסר עצירה מצורף גם שילוט האוסר העלאה והורדת נוסעים הכל אסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מכיר כמו @nev שחוק התעבורה מסתכל שונה על המצב אם הרכב חונה מדומם לבד ואם הרכב מונע עם נהג בפנים

אבל עשיתי תאוריה לפני הרבה זמן והשתנו הרבה דברים בזמן הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...