Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה מהמרכז לגביית קנסות על אגרות רישוי

שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר קיבל תביעה לתשלום של סכום שקרוב ל 5000 שח  עקב אגרות רישוי.

מודבר על רכב שהוא לא הוריד מהכביש אבל   מושבת כל השנים ולא נסע.

לפי הבנתי הסכום הנתבע  הוא על 4  שנות רישוי עד 2019 כולל  

השאלה מתחלקת ל-2 

1 קראתי שהיה מבצע בשנת 2019  שאפשר היה להגיש תצהיר שהרכב לא נסע  (  מישהוא  כתב בפורום  שהיה גם ב 21 לא מצאתי שום סימוכין)  באותה  שנה הוא לא קיבל מכתב ולא ידע על המבצע

יש עם מי לדבר ? יש אופציה להפחית את התשלום ולהגיש תצהיר ?

2. מה יקרה עם אגרת הרישוי לשנים 20-21   האם גם אותה יתבעו  ? סכום התביעה נעצר בסכום מסוים?

אני חשבתי שהנכון הוא דבר ראשון  להוריד את הרכב מהכביש כדי לנסות לפחות לחסוך את החוב שעדייו רשום במשרד הרישוי ולא עבר לגבייה  

או שעל השנים האלו לא יתבעו?

עריכה אחרונה על ידי avri6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהרת אי שימוש היתה רלוונטית במבצע החובות, לא כרגע. אין לי מושג אם היה אמור להשלח מכתב, בכל מקרה אין חובה על משרד הרישוי לקיים כזה מבצע, אז זה שהוא פספס לא ממש משנה לדעתי.

אני אנחש שידרש לשלם גם על השנתיים האחרונות.

שיפנה בהקדם למשרד הרישוי ויקווה לטוב, אני בספדק שיזכה לאיזו התחשבות, יש נוהל ולפקיד לא ממש אכפת. אבל בכל מקרה, שישלם, אחרת זה רק יצטבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לפי הנתונים שהוא העביר  לבדוק   באתר של משרד רישוי תהליך של חידוש רישיון

ואני מקבל הודעה שתשלום החוב עבר למרכז בטיפול קנסות.

יכול להיות שאחרי שהחוב עבר למרכז טיפול בקנסות  הרכב לא צובר עוד חובות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיפסיק לצבור חובות? מבחינת המדינה הרכב הזה פעיל, כל יום שהרכב לא יורד מהכביש זה עוד כמה שקלים.

מציע לך להריץ חיפוש בגוגל "חוב אגרת רישוי רכב" - יש שם קישורים ללא מעט משרדי עורכי דין וידיעות עיתונאיות. ההמלצה רלוונטית ביותר שמצאתי היא לשלם את החוב מיד, כי כעבור 90 יום תתווסף ריבית פיגורים 50%. כל מה שכתוב על מבצעי הורדת רכב מהכביש בדיעבד לא רלוונטי כל עוד אין מבצע כזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...