Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר מקצועי שיביא את הרכב למצב תצוגה

שימו לב! השרשור הזה בן 906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אם קיבלת הצעת מחיר קונקרטית בטלפון בלי לראות את הרכב בכלל, מדובר במישהו לא מקצועי. זה כמו בשיפוץ של דירה, בלי לבוא לדירה להסתכל על המקום, למדוד, לדעת מה רוצים לעשות ואיזה חומרים קונים אי אפשר לתת הצעת מחיר. אפשר לומר טווח מחירים, אבל מה עוזר לך שיגידו לך 1000-10000 אש"ח?

באזור המרכז ממליץ על שלומי אדרת, חפש אותו באינטרנט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את TLM Detaling בנווה ימין או bavarian motors workshop שבביקור שם ראיתי שעבדו על רכבים שעולים יותר מהבית שלי אז שם לא ישאלו אותך מה התקציב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מחירון פומבי לטיפולים השונים  https://www.zeusdetailing.com/prices

image.png.a0bf246b8698e0138ef6c67a38fe5757.png

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי ליעקב לקבל הצעת מחיר (ממש אתמול) והוא עושה רושם ממש מקצועי! בחן את הרכב בצורה מדוקדקת והציע לי 3 חבילות שונות, במחירים שונים ובלי שבכלל ציינתי תקציב. הבנאדם השקיע בלהסביר את העבודה, ברמה שאישתי הבינה בדיוק מה נעשה והיא אפילו הסבירה לאמא שלה בטלפון בהתלהבות. 

הוא לא זול, והוא גם לא מתיימר להיות כזה. זה כבר שיקול אחר שלך. 

אבל הוא מקצועי בצורה יוצאת דופן ושקוף לחלוטין. 

הצעות עבודה כאלה מקבלים במקום ולא בטלפון... אני חושב שאתה קצת טעית לגביו. 

• רעיון טוב! 1

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל , אבל  זה שאתה מחליט לזיין לקוח שלך את הצורה זה לא אומר שכולם כאלה. המשפט של "חבילה של 3000 אולי היה עושה ב 2200 למישהו אחר" , די מסכמת את הגישה שלך ללקוחות שלך. אמנם זה קיים בעולם העסקים אבל כמות סדנאות ברמה של יעקב אין הרבה בארץ לכן אין לו סיבה לבוא לדפוק אותך כי הוא יפסיד את העבודה הזו , הוא לא מטומטם אלא אתה ומי שיפסיד זה גם אתה. האמת אני בכלל לא מבין למה עדיין ממשיכים להגיב לך . כולל אותי. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלטר הוא אומן בנשמה. צריך לשמוע את הסיפורים שלו 😊 כשהלכתי אליו , אישתי התלוות אליי ולראשונה היא הבינה מה זה דיטיילינג ,במה זה כרוך והשלבים השונים בתהליך. הסיבה שלא מסרתי לידיו את הרכב הייתה הסרוב של אישתי להיפרד מהרכב לכמה ימים. אלטר משקיע כ 30 שעות בתהליך מלא כולל פוליש 3 שלבים ומניח לחומרים לפעול ולבצע את העבודה לכן 30 שעות עבודה נפרסות על פני כמה ימים (עד 4) .

אני למשל מבצע maintenance wash מידי שבועיים בערך, זה לבד לוקח שעה לא כולל ניקוי פנימי מעבר לשאיבה זריזה (לא מברשות ולא detailer) .

לדוגמא ,ניקוי חישוקים - יש להמתין עד 5 דקות לתמיסה שתוריד את הליכלוך הגס מהחישוקים, X 4 גלגלים וכבר "הלכו" 20 דקות. 

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

לדוגמא ,ניקוי חישוקים - יש להמתין עד 5 דקות לתמיסה שתוריד את הליכלוך הגס מהחישוקים, X 4 גלגלים וכבר "הלכו" 20 דקות. 

אני כמעט בטוח שיש דרך יותר יעילה לעשות את זה מאשר לרסס חישוק-לחכות-לנקות-לרסס עוד חישוק-לחכות-לנקות וכן הלאה :LOL: 

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, פבל כתב:

אני כמעט בטוח שיש דרך יותר יעילה לעשות את זה מאשר לרסס חישוק-לחכות-לנקות-לרסס עוד חישוק-לחכות-לנקות וכן הלאה :LOL: 

נו, תספר לו כבר שאפשר לרסס את כולם ולחכות חמש דקות רק פעם אחת :-P 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו , שלא 😊 אני מנקה כל גלגל בנפרד , החומרים לdegrease  די חזקים גם ככה ולכן אני מעדיף לא להשאיר על הגלגל להרבה מידי זמן וגם לא "לרוץ" סביב הרכב לשטוף ואז להתחיל להבריש . אבל זה אני 😁

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערבב שלישי שמפו , שליש apc, שליש מים ורסס וישר תנקה. אין צורך לחכות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסיד של סונקס  , זה חומר קצת "חריף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר ויקר לשימוש שגרתי. אלא אם יש לך בעיית אבק בלמים חריף במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...