Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר מקצועי שיביא את הרכב למצב תצוגה

שימו לב! השרשור הזה בן 934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, BRAVO30 כתב:

אין אף מקום של דיטיילר איכותי שיעשה לך עבודה ב- 500₪. 

500₪ זה בקושי מחיר של פוליש בשטיפות של תחנות דלק והעבודה רחוקה מאד מלהיות איכותית

נראה לי שפספסת את מה שניסיתי להגיד

לפני 51 דקות, Michazzz כתב:

הגיוני שלדיטיילינג יש טווח מחירים מאוד רחב, אולי מספיק שכבה אחת של פוליש, אולי 3-4? כל דבר מתבטא בעלויות נוספות ובזמן.סה"כ לכל מי שהגיב פה היתה נכונות לעזור. יש חומרים זולים יותר ויש יקרים יותר, אני מניח שבעל המקצוע צריך לדעת במה להשתמש בהתאם לתקציב. 

יש מקררים שעושים עבודה מצוינת ב 5000 שח ויש כאלה שקונים מקרר ב 120,000 שח, ואולי באמצעות התשובות שתתן ידעו לתת לך הצעה. בהצלחה במכירה של הרכב הסודי שלך

בגלל זה אני רציתי ללכת אליו עם הרכב, שיסתכל ויגיד "במצב שלך צריך 2 שכבות זה עולה XXXX"

לא ביקשתי שיתן מחיר בלי לראות, או בלי להסביר, או בלי  ליידע אותי שאפשר להוסיף עוד 1000-2000-8000 ולהגיע לתוצאה יותר מדוייקת

פשוט לא מעוניין להגיד לו מה התקציב שלי, כי כשהוא יתן את המחירים יותר נוח לי לעשות איתו משא ומתן 

כשלקוח מגיע אלי ואומר לי יש לי 10,000 תדאג לי, הרבה יותר קל לי למכור לו משהו ששווה 8000 מאשר ללקוח שאומר יש לי 5000 ואני רוצה ב 8000

בגלל זה בעל מקצוע רציני לא שואל מה התקציב אלא אומר מה הוא מבקש. משם נתקדם

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים שבהם לקבל מושג לגבי מחיר בטלפון זה הגיוני ויש מקרים שלא. הדרישה שלך"מצב תצוגה" ניתנת להתפרש להמון כיוונים. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

ברור

אין לי בעיה שיראה את הרכב ויתן מחיר יש לי בעיה עם "מה התקציב"

אם אתה מת"א, יש מקום לא רע שנקרא טורבו ווקס באיזור יגאל אלון. הבנאדם שם לא מתחכם, אתה יכול להתקשר אליו ולקבל הצעת מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

יש מצב טוב שהפתרון הוא לאסוף שניים שלושה שמות של מקומות רציניים באזור שלך (שלדעתי כבר נכתבו פה לפני שסטינו מהכיוון),

לקחת חצי יום חופש (לא יודע במה אתה עובד.. אניח שאתה שכיר) ופשוט לקחת את הרכב לשם לשיחה עם הבעלים / דיטיילר שיסבירו לך מה המצב כרגע ולאן ניתן לקחת את הרכב במחיר שהגיוני לשניכם.

שיחה,

תקשורת,

פנים מול פנים,

זה יסגור לך את כל הפינות 🙂

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

בגלל זה אני רציתי ללכת אליו עם הרכב, שיסתכל ויגיד "במצב שלך צריך 2 שכבות זה עולה XXXX"

נתת לו להסתכל על הרכב? או שהתקשרת וביקשת "הצעת מחיר לעשות ת'אוטו חדש" בטלפון?
כי יכול להיות ששאלת התקציב עלתה דווקא כדי לאמוד אותך, ולא להיפך. כי אם תגיד לו שאתה רוצה את האוטו חדש והתקציב שלך הוא 500 ש"ח, הוא ישלח אותך באדיבות לשחק על פסי הרכבת הקרובים לביתך. 

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה אבל נראה לי שאני מנתק מגע. אתה לא רוצה ש"יעזרו" לך, אתה רוצה שיעבדו אצלך לפי החוקים והדרישות שלך, וזה לא עובד ככה. עבר עוד יום ועדיין לא העלת תמונות של הרכב. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, פבל כתב:

נתת לו להסתכל על הרכב? או שהתקשרת וביקשת "הצעת מחיר לעשות ת'אוטו חדש" בטלפון?
כי יכול להיות ששאלת התקציב עלתה דווקא כדי לאמוד אותך, ולא להיפך. כי אם תגיד לו שאתה רוצה את האוטו חדש והתקציב שלך הוא 500 ש"ח, הוא ישלח אותך באדיבות לשחק על פסי הרכבת הקרובים לביתך. 

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה אבל נראה לי שאני מנתק מגע. אתה לא רוצה ש"יעזרו" לך, אתה רוצה שיעבדו אצלך לפי החוקים והדרישות שלך, וזה לא עובד ככה. עבר עוד יום ועדיין לא העלת תמונות של הרכב. 

אתה לא מחפש למצוא פתרון אתה מחפש  להגיב

ואתה מקבל מענה באותה רמה

כתבתי כאן כמה פעמים שאין בעיה שיראו את הרכב ויתנו הצעת מחיר

וגם אם לא כתבתי , הוא בעל מקצוע וזה התפקיד שלו להגיד לי "תביא את הרכב וניתן מחיר"

לא לבלבל את המוח על תקציב

בכל מקרה הוא  יכול להיות הבעל מקצוע הכי טוב בארץ, אני לא הולך למי שעושה לי תרגילי שיווק זולים

ואת ההסבר כתבתי למעלה לא צריך לחזור על זה

לפני שעתיים, Super_T כתב:

פות"ש

יש מצב טוב שהפתרון הוא לאסוף שניים שלושה שמות של מקומות רציניים באזור שלך (שלדעתי כבר נכתבו פה לפני שסטינו מהכיוון),

לקחת חצי יום חופש (לא יודע במה אתה עובד.. אניח שאתה שכיר) ופשוט לקחת את הרכב לשם לשיחה עם הבעלים / דיטיילר שיסבירו לך מה המצב כרגע ולאן ניתן לקחת את הרכב במחיר שהגיוני לשניכם.

שיחה,

תקשורת,

פנים מול פנים,

זה יסגור לך את כל הפינות 🙂

אמת

יש בעלי מקצוע שלא יודעים להתנהל\להתנסח  בשיחה מקדימה ומאבדים לקוחות. 

עכשיו קצת חגים ויש לחץ. נתפנה ונמצא את מי שכן יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter אתה ראש בקיר, אה!?

במקום להתקדם הלאה, אתה עסוק בלהאכיל את האגו שלך. שתה כוס מים ותנסה להבין.

העניין בדיטיילינג, שזו מילה מ-א-ו-ד גדולה שיכולה לכלול משהו קטן יחסית או פרוייקט עצום, ועדיין להכלל תחת המילה "דיטיילינג".

ברגע שאתה מגדיר תקציב, בעל העסק יכול להגיד לך מה תוכל לקבל תמורת הסכום הזה. מה זה "רכב חדש"? כולל פנים? כולל פוליש רב שלבי או רק הסרת סווירלים? איזה חומרים? 

באותה מידה היית אומר לו שהתקציב שלך לעבודה מושלמת של שבוע היא 3 אלף ש"ח, הוא היה צוחק לך בפנים, והיית חוזר לפה לספר שהוא גנב. 

אז קח אוויר, שתה משהו, ותבין מאיפה זה מגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.9.2021 בשעה 01:41, Transporter כתב:

לא שואלים אותי כמה כסף יש לי בכיס.

הוא לא שאל "כמה כסף יש לך בכיס" אלא "כמה אתה מוכן להוציא לטובת העניין".

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אוהב אנשים שמתעצבנים מהשאלה מה התקציב.
בן אדם,לאף אחד לא איכפת אם יש לך שקל בעו"ש או 10 מליון.

כמה הקצבת לנושא הנ"ל?

זה כמו להגיד,אני רוצה לבנות בית,יש בית במיליון,יש בית ב15 מיליון.
זה לא כמה כסף יש לך,זה כמה כסף אתה רוצה להוציא.
עכשיו לעניינו.

אי אפשר לתמחר דיטייליג בלי לראות את הרכב,להגיד אני רוצה להביא את הרכב למצב תצוגה זה לא מספיק.
מצב תצוגה,עם פוליש לחלונות? עם פוליש לפנסים? עם ציפוי נאנו? עם ווקס? אוטם צבע? ציפוי לחישוקים? איזה צבע הרכב? לבן ? שחור ? אפור? כל הדברים האלו משפיעים על המחיר.

בקיצור הבנת,גש לדיטיילר,הוא ישים את הרכב מתחת לאור,יגיד לך מה מצב הרכב,ומשם אפשר להתקדם.
להביא את הרכב למצב כמו שהוא יצא מהחברה בלי יותר מידי מעבר,באיזור ה4000 ש"ח כולל ציפוי נאנו.

וזה בהנחה וכי לרכב בלאי סטנדרטי ולא מעבר.

אני ממליץ על tlm דיטיילינג בנווה ימין.

• אהבתי 2

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור בא מענף שבמקרה הספציפי שלו - עובד מול אנשים שלא שואלים אותם "מה התקציב" - כי יש להם ללא הגבלה.

עכשיו ששואלים אותו מה התקציב, הוא מתעצבן.

עדיין לא הבנתי מה הבעיה לענות בנימוס ? "התקציב גמיש, בוא תציע לי מה אפשר לעשות אחרי שאגיע אליך עם הרכב ותראה מה מצבו ואגיד לך מה אני רוצה להשיג בסיום העבודה".

כמה פשוט - ככה קל... אבל האגו וכל מיני שטויות מסביב גורמים לו לוותר מבעוד מועד על המפגש רק בגלל שנשאל "מה התקציב".

איציק

• אהבתי 4

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית בא מתחום רכבי היוקרה,מוכר רכבים שמגיעים עד ל2 מליון ש"ח,מהשאלות הראשונות שלי ברכישת רכב היא מה התקציב?

לעיתים רחוקות יש לקוח הזוי כזה שהשאלה הזו עושה לו לא טוב,לא נורא .

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, הסיפור הישן על אולם תצוגה של פרארי, שנכנס אליו אדם ושאל כמה עולה האדומה בפינה. התשובה של איש המכירות הייתה, אם אתה שואל כנראה שאין לך מספיק 😂

אני עוסק במכירות הרבה מאד שנים, עם הזמן סיגלתי לי את המענה " כמה אתה מוכן להשקיע עבור מה שאתה מחפש?" זה כאשר הפנמתי את תרבות ה PC, כי לפני כן הייתי שורף זמן בלתאר את המוצר, מבלי לברר אם ללקוח יש את מה שנדרש.

היום אני פותח בסוג של הומור עצוב, " בהנחה שיש לך את התקציב הדרוש, אז הנה ההצעה."😁

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ArikC כתב:

איך אני אוהב אנשים שמתעצבנים מהשאלה מה התקציב.
בן אדם,לאף אחד לא איכפת אם יש לך שקל בעו"ש או 10 מליון.

כמה הקצבת לנושא הנ"ל?

זה כמו להגיד,אני רוצה לבנות בית,יש בית במיליון,יש בית ב15 מיליון.
זה לא כמה כסף יש לך,זה כמה כסף אתה רוצה להוציא.
עכשיו לעניינו.

כל זה מיותר

כי אין קשר בין זה לבין ההמשך שכתבת:

לפני 8 שעות, ArikC כתב:

אי אפשר לתמחר דיטייליג בלי לראות את הרכב,להגיד אני רוצה להביא את הרכב למצב תצוגה זה לא מספיק.

אם היית קורא היית רואה שאין לי שום בעיה עם להביא אליו את הרכב כדי שיסביר לי מה דרוש וכמה עולה

לפני 8 שעות, ArikC כתב:

מצב תצוגה,עם פוליש לחלונות? עם פוליש לפנסים? עם ציפוי נאנו? עם ווקס? אוטם צבע? ציפוי לחישוקים? איזה צבע הרכב? לבן ? שחור ? אפור? כל הדברים האלו משפיעים על המחיר.

בקיצור הבנת,גש לדיטיילר,הוא ישים את הרכב מתחת לאור,יגיד לך מה מצב הרכב,ומשם אפשר להתקדם.
להביא את הרכב למצב כמו שהוא יצא מהחברה בלי יותר מידי מעבר,באיזור ה4000 ש"ח כולל ציפוי נאנו.

וזה בהנחה וכי לרכב בלאי סטנדרטי ולא מעבר.

אני ממליץ על tlm דיטיילינג בנווה ימין.

זה בדיוק מה שציפיתי שישאל אותי אחרי שראה את הרכב

לא "מה התקציב"

לפני 8 שעות, ArikC כתב:

אני אישית בא מתחום רכבי היוקרה,מוכר רכבים שמגיעים עד ל2 מליון ש"ח,מהשאלות הראשונות שלי ברכישת רכב היא מה התקציב?

לעיתים רחוקות יש לקוח הזוי כזה שהשאלה הזו עושה לו לא טוב,לא נורא .

עכשיו אני הרבה יותר גאה בעצמי שאני מבין מי הקדיש לי זמן פה

אז אם אני בא לקנות אצלך רכב יוקרה שהמחירון שלו על הנייר 700,000 ואמרתי לך שהתקציב שלי 700,000

אתה תגיד לי שאפשר להוציא לי אותו ב 630,000? אני בספק

אני מעדיף לבוא ולהגיד לך איזה רכב אני מחפש, מה המאפיינים  שמעניינים אותי

ואתה תציע לי כמה רכבים בכמה סדרי גודל

כשמגיע אלי לקוח ואומר לי מה התקציב, זה נותן לי פתח למכור לו משהו הרבה יותר זול במחיר שהוא הקציב.

לפני 8 שעות, איציק נ. כתב:

הבחור בא מענף שבמקרה הספציפי שלו - עובד מול אנשים שלא שואלים אותם "מה התקציב" - כי יש להם ללא הגבלה.

עכשיו ששואלים אותו מה התקציב, הוא מתעצבן.

עדיין לא הבנתי מה הבעיה לענות בנימוס ? "התקציב גמיש, בוא תציע לי מה אפשר לעשות אחרי שאגיע אליך עם הרכב ותראה מה מצבו ואגיד לך מה אני רוצה להשיג בסיום העבודה".

כמה פשוט - ככה קל... אבל האגו וכל מיני שטויות מסביב גורמים לו לוותר מבעוד מועד על המפגש רק בגלל שנשאל "מה התקציב".

איציק

בד"כ כשלקוח מגיע אלי ואומר לי שהתקציב גמיש הוא יוצא עם המקסימום שאני יכול למכור לו.

בוא נעשה הפוך

התקציב שלי 500 שקל, תשכנע אותי להוציא אצלך 5000 ותקבל.

נשמע לי מנומס ולגיטימי.

בדיוק כמו שאני יודע להסביר ללקוחות שלי למה להוציא כל שקל אצלי

לפני 7 שעות, zaf כתב:

אריק, הסיפור הישן על אולם תצוגה של פרארי, שנכנס אליו אדם ושאל כמה עולה האדומה בפינה. התשובה של איש המכירות הייתה, אם אתה שואל כנראה שאין לך מספיק 😂

אני עוסק במכירות הרבה מאד שנים, עם הזמן סיגלתי לי את המענה " כמה אתה מוכן להשקיע עבור מה שאתה מחפש?" זה כאשר הפנמתי את תרבות ה PC, כי לפני כן הייתי שורף זמן בלתאר את המוצר, מבלי לברר אם ללקוח יש את מה שנדרש.

היום אני פותח בסוג של הומור עצוב, " בהנחה שיש לך את התקציב הדרוש, אז הנה ההצעה."😁

נבקש מחבר שלנו שמוכר רכבי יוקרה לדבר עם חברים שלו

שיספרו לו על ג'יפ שנרכש בכולמוביל לאחרונה ע"י מישהו מוכר מאוד, עם ריפוד של הרמס בהזמנה מיוחדת

רכב ששווה בערך 3 מליון שח

הלקוח שכולנו מכירים והסכום הזה לא מדגדג לו התווכח על כל שקל עד שסגר את העסקה

כשהשתחררתי מהצבא עבדתי במסעדה. העובדי הייטק שעשו משכורות של 20-30 בחודש היו באים לצהריים היו מבקשים פיצוי על כל חתיכת חסה שהייתה חסרה להם בלחמניה ומתווכחים אחד עם השני מי היה צריך לשים 5 שקל ומי אכל בפחות וצריך לשים 3

ד"א אם תכנס לפדני עם טי שירט שקנית ב 10 שקל בסטוק ותתעניין בשעון משובץ יהלומים אני מבטיח לך שהמוכר יענה לך את אותה תשובה שהיה עונה למי שנכנס עם חליפה ורולקס על היד

החיים לימדו אותי שאף פעם אי אפשר לדעת מי יושב מולך, לפעמים דווקא זה עם הרולקס קמצן שינסה לחסוך כל אגורה ולקבל כל פיצוי והטבה אפשרי

ודווקא זה שנראה שאין לו כלום אוהב להנות ממה שיש לו כל עוד הוא יכול. 

אז הערות כמו מה התקציב של הלקוח מאפשר או לא מאפשר תשמור לעצמך.

לפני 10 שעות, GOLF כתב:

ברגע שאתה מגדיר תקציב, בעל העסק יכול להגיד לך מה תוכל לקבל תמורת הסכום הזה. מה זה "רכב חדש"? כולל פנים? כולל פוליש רב שלבי או רק הסרת סווירלים? איזה חומרים? 

באותה מידה היית אומר לו שהתקציב שלך לעבודה מושלמת של שבוע היא 3 אלף ש"ח, הוא היה צוחק לך בפנים, והיית חוזר לפה לספר שהוא גנב. 

או שהוא היה מוכר לי ב 3000 מה שללקוח בלי תקציב היה מוכר ב 2200

בכל מקרה מיותר לחזור על אותן תשובות.

הוא יכל פשוט להסתכל על הרכב ולהגיד לי שלפי המאפיינים שנתתי (פנים חוץ אמצע אחורה קדימה בצדדים) עלות העבודה זה 7000 שקל

אני אחליט אם אני עושה את זה או לא.

תקציב בהרבה מקרים יכול להשתנות כשעומד מולך בעל מקצוע ויכול לשכנע אותך לשים אצלו את הכסף.

אז השאלה מיותרת. תהיה בעל מקצוע טוב ותסביר ללקוח מה הוא מקבל. הוא כבר לבד ירצה לשלם

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...