Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריחת המחבלים מהכלא

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

קצת לא מסתדר לי איך הם תכננו את הבריחה במשך שנה שלמה ולא חשבו מי ידאג להם ויעזור לעבור לגדה?

הרי יש להם פלאפונים ואני בטוח שיש לא מעט ערבי ישראל שהיו שמחים לעזור ל"גיבורים משחררי פלסטין".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם זה תוכנן פחות זמן, מה הבעיה להתקשר או להעביר מסר דרך קרובי משפחה ולבקש טרמפ?

אני בטוח שכול מי שהשתתף בפרעות האחרונות בערים המעורבות היה שמח לעזור "לגיבורים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אתה זכריה זביידי?"

- "לא"

problem solved.

• מצחיק 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שלא היה שום תכנון מרחיק לכת - זיהו הזדמנות וברחו.

אגב למה הם נעו צפונה ולא דרומה מהכלא? תכננו לחצות לסוריה/לבנון, או שסתם לא ידעו לנווט?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם לא היה תכנון, לחפור בור עם כפית לוקח די הרבה זמן.

ובזמן הזה היה אפשר לתכנן משהו קצת יותר מוצלח.

הבריחה שלהם מזכירה חתול שראה שפתאום הדלת פתוחה והוא יכול לברוח, הבעיה שהוא פעם ראשונה יוצא מהבית...

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אגב למה הם נעו צפונה ולא דרומה מהכלא? תכננו לחצות לסוריה/לבנון, או שסתם לא ידעו לנווט?

ההיגיון אומר שהם ברחו למקום הקרוב ביותר שאפשר להגיע אליו, להסתתר בפרופיל נמוך ולהתארגן להמשך הבריחה.

תפתח מפה. אם הולכים דרומה, בהנחה שלא רוצים לטפס את הגלבוע, הרכס מתעל אותם או מערבה לכיוון המרחב של התענכים ומחסום ג'למה, או דרומה לכיוון מחסום ברדלה, בכל מקרה מרחב רווי בישובים יהודיים, וכל זה רק בשביל לפגוש בסוף גדר הפרדה שפרושה לאורך כל הגזרה הזו. בכיוון צפון, המרחב פתוח והרבה פחות מיושב, והכי חשוב, אין גדר מערכת.

לפני כשעה, דניאל1983 כתב:

גם אם זה תוכנן פחות זמן, מה הבעיה להתקשר או להעביר מסר דרך קרובי משפחה ולבקש טרמפ?

אתה מניח שמדובר במטומטמים שלא יודעים שכל תקשורת אלקטרונית במרחב יכולה פוטנציאלית להיות מיורטת ע"י השב"כ.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי מפריע משהו אחר - מדוע המידע על המשפחה מנצרת ( שכויכול  התקשרה לדווח על החשודים שבאו לביתם  ) גלוי לכל אחד. עכשיו הם מכחישים שקרה משהו ( "בכלל היינו בחתונה "),  לא יודע האם זה יעזור להמשיך לחיות את חייהם בשקט בעיר.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי המטרה שלהם מעולם לא הייתה לברוח מישראל, אלא לעשות statement. 

שהם כביכול יראו לעולם הערבי שניצחו אותנו בכך שהצליחו לחמוק מהכלא. 

גם לפי התמונות של השניים הראשונים אין סימן לעייפות או לחוסר היגיינה, להפך: הם נראו מגולחים ולבושים בגדים נקיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, קורן בן אשר כתב:

ההיגיון אומר שהם ברחו למקום הקרוב ביותר שאפשר להגיע אליו, להסתתר בפרופיל נמוך ולהתארגן להמשך הבריחה.

תפתח מפה. אם הולכים דרומה, בהנחה שלא רוצים לטפס את הגלבוע, הרכס מתעל אותם או מערבה לכיוון המרחב של התענכים ומחסום ג'למה, או דרומה לכיוון מחסום ברדלה, בכל מקרה מרחב רווי בישובים יהודיים, וכל זה רק בשביל לפגוש בסוף גדר הפרדה שפרושה לאורך כל הגזרה הזו. בכיוון צפון, המרחב פתוח והרבה פחות מיושב, והכי חשוב, אין גדר מערכת.

אתה מניח שמדובר במטומטמים שלא יודעים שכל תקשורת אלקטרונית במרחב יכולה פוטנציאלית להיות מיורטת ע"י השב"כ.

כתבתי: או להעביר מסר.

הרי מותר להם ביקורי משפחות כמעט ללא הגבלה, נכון?

לפני 8 דקות, חולה רכב#1 כתב:

לפי דעתי המטרה שלהם מעולם לא הייתה לברוח מישראל, אלא לעשות statement. 

שהם כביכול יראו לעולם הערבי שניצחו אותנו בכך שהצליחו לחמוק מהכלא. 

גם לפי התמונות של השניים הראשונים אין סימן לעייפות או לחוסר היגיינה, להפך: הם נראו מגולחים ולבושים בגדים נקיים. 

כן, זה מוזר...

כנראה התושבים המקומיים בהתחלה עזרו להם וחשבו שיוכלו להסתיר אותם, אבל אחרי זה הבינו שיכולות להיות השלכות.

אותי גם מפתיע שהשר בר לב משבח את תושבי המקום שהסגירו אותם. זאות לא אמורה להיות התנהגות נורמאלית של תושבים נורמטיבים שומרי חוק???

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קל להגיד שאתה בעד פלסטין ובעד האסירים.

פחות קל לשבת בכלא על סיוע למחבלים.

ולשניים שהגיעו לכפר דרוזי, כבר בכלל היה קשה למצוא סיוע.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...