Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת דרכים בה הנהג האשם אינו מבוטח

שימו לב! השרשור הזה בן 980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לפני כחודש עברתי תאונת דרכים מאוד קשה כאשר נהג רכב עבר ברמזור אדום ונכנס ברכבי במהירות של בין 90-80 ק"מ. למזלי פגיעות הגוף לתאונה כזאת אינן משמעותיות. אך, התגלה בהמשך שהנהג אינו מבוטח והרכב שלי הלך טוטאלוס (אובדן גמור). כאשר פניתי לחברת הביטוח טענו שכדאי לי לתבוע את הביטוח שלי כדי לקבל את הכסף בזמן הקרוב. מסרתי להם שאיני מעוניין לקבל את הכסף כרגע ורוצה להגיע לתביעה משפטית כדי שהוא ישיב לי את מחירון הרכב וכדי שהפרימיה של הביטוח לא תתייקר. עורך דין מטעם הביטוח ניסה לשכנע אותי שהתהליך הוא ארוך ושיכול להיות שהנהג הפוגע לא ישלם לך. 

האם יתכן שנהג שאינו מבוטח ואשם בתאונת דרכים אשר גרם לאובדן טוטאלוס יכול להתחמק מתשלום הרכוש שהרס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לפי ההגיון הבריא לא.

בפועל לך תוציא עכשיו 100K או אפילו 60K מאיזה בדואי, שהמשטרה מפחדת בכלל להתקרב לאיזור שהוא גר.

סיטואציה בעייתית בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחח אחד אמר לי פעם שצריך לדעת עם מי לעשות תאונה.

אם הצד השני הוא אדם נורמטיבי (בלי ביטוח?) ונראה לך שתוכל לגבות ממנו את שווי הרכב (הרבה? מעט?) ואת העלות של הפגיעות הגופניות, לך על זה.

אם אתה רק רוצה להעניש אותו ולגרום לו לשלם אז באמת שחרר ותן לביטוח לעשות את שלו. בשביל זה עושים ביטוח.

תבע אותו רק על התייקרות הפרמיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת לתבוע את הביטוח ואז לתבוע את הנהג על ייקור הפרמיה?

יש כאלה שרשומים בתור פושטי רגל או שקשה לגבות מהם, יש לי שכן עם 3-4 רכבים שחייב כסף לכל העולם ורשם את הרכביםנעל אחרים כי שלא יגבו ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ArikB כתב:

פחח אחד אמר לי פעם שצריך לדעת עם מי לעשות תאונה.

אם הצד השני הוא אדם נורמטיבי (בלי ביטוח?) ונראה לך שתוכל לגבות ממנו את שווי הרכב (הרבה? מעט?) ואת העלות של הפגיעות הגופניות, לך על זה.

אם אתה רק רוצה להעניש אותו ולגרום לו לשלם אז באמת שחרר ותן לביטוח לעשות את שלו. בשביל זה עושים ביטוח.

תבע אותו רק על התייקרות הפרמיה.

עלות פגיעות גופניות על ביטוח החובה שלך ולא קשור לנהג הפוגע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהן לא תובעות את הנזק? בטח שתובעות.

השאלה אח"כ אם הן יצליחו לגבות או לא, אבל אצלן אם לא יצליחו לגבות זה נרשם אצלם בספרים כחוב אבוד או משהו מקביל.

האקטוארים של חברות הביטוח גם לוקחים את זה בחשבון כשהם מחשבים גובה פרמיות.

אגב גם בשרשור המקביל של אותו פות"ש, דובר על זה ושפות"ש יכול להצטרף לתביעת חברת הביטוח כנגד צד ג'.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 27.7.2021 בשעה 16:27, nameuser כתב:

...

יש כאלה שרשומים בתור פושטי רגל או שקשה לגבות מהם, יש לי שכן עם 3-4 רכבים שחייב כסף לכל העולם ורשם את הרכביםנעל אחרים כי שלא יגבו ממנו.

רק לדייק שפושטי רגל יזהרו מלהיכנס לחובות לאחר שקיבלו צו כינוס.

בהגעה למשפט, ישנה אפשרות ששופט יבטל את צו הכינוס ופושט הרגל יאבד את כל ההגנה מהנושים וחובות ש"נמחקו" או "הוסדרו" יחזרו. ואיתם הוצאה לפועל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...