Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות לרכישת רכב משפחתי / ספורטיבי

vadim2k
שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

אני רוצה לשדרג פג׳ו 3008 שנת 2018 מנוע דיזל 1.6.

ברצוני להתחדש ברכב משפחתי ספורטיבי משהו מעניין ומאובזר כמו שצריך.

הרכב ישמש משפחה 2 מבוגרים וילד. בעיקר נסיעות בעיר…

בגדול אני די נעול על כמה רכבים שאני מאוד מאוד אוהב,

1. קופרה פורמנטור 1.5 בלק ואגב כבר נתתי עליה מקדמה.

2. סקודה קודיאק 1.5 רמת גימור סטייל

3. סקודה קארוק 1.5 פרימיום

4. סקודה סופרב 1.5 סטייל

5. סקודה אוקטביה VRS

אני מבין שהרכבים שונים לגמרי אך בגלל שכולם משפחתיים בין היתר אני יכול להנות מכולם באותה מידה.

הקופרה מדהימה אך לדעתי טיפה קטנה בנפח פנים.

קודיאק והקארוק מכוניות מדהימות אבל לדעתי לא הרבה יותר שונות מהרכב שלי עכשיו.

סופרב אוטו מאוד מרשים לדעתי.

והאוקטביה זה חלום ילדות למרות שהיא תהיה יקרה קצת בביטוח אבל זה הגשמת חלום, רק מה שמוריד לי קצת זה שאין בה סאנרוף. עכשיו אני מבין שזה יכול להיות עניין שולי ורוב האנשים לא משתמשים בו בכלל אבל לאומת הקופרה זה משהו שיהיה חסר לי..

עריכה אחרונה על ידי vadim2k
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארוק לא מתנהגת ומהנה כמו ה3008 ,כנ"ל לגבי 2 האוניות,הקודיאק ,והסופרב .

הפורמנטור ,חוץ מלקרוא מבחנים לא נהגתי בו וגם שם לא ציינו את ההתנהגות וההנאה כקלף חזק למרות שדווקא באופן כללי הרכב מצא חן בעיני.

הVRS הוא טיפה יותר ממשפחתית עם מנוע חזק ,הוא לא מהנה כמו הדגמים הקודמים שלו,ומרגיש חזק אבל כבד בתחושות.

יכול להיות שלא הבנתי מה אתה מחפש אבל ספורטיביים או מהנה לנהיגה אף אחד מהרכבים האלה.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שצפיתי בלא מעט מבחנים,

לך על הפורמנטור, נראה מדהים, מהנה מאוד לנהיגה, בוחני רכב לועזיים די מקצוענים שבוחנים רכבים אקזוטיים די התלהבו ממנה,

חלקם אף אהב את הבולמים האדפטיבים, טוענים שהרכב יודע להיות מספיק נוח ומספיק סופרטיבי לפי ההגדרה כמובן,

אני לא ידוע מה התקציב שלך, אך אם אתה רוצה מקסימום כיף וביצועים של רכב הרבה יותר יקר, תנסה להתאמץ ולקנות את הפורמנטור VZ עם ה310 כ"ס.

את האוקטביה אני הייתי שולל בגלל העדר חלון פנורמי, בשבילי זה חובה ברכב כזה.

השאר באמת לא רכבים ספורטיביים בשום צורה.

לאבא שלי יש סופרב 1.4 טורבו 2018 שקנה חדשה, 0 תקלות, נהנה מאוד ממנה, אך זה רכב מנהלים נוח ומפנק, בכלל לא ספורטיבי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי גם על הסופרב 1.5 גם על הקודיאק 2.0 טורבו-דיזל ולמרות שלא חסר להם יותר מדי כוח, אלה לא רכבים ספורטיבים בשום צורה, הקודיאק טנק כבד שיושב גבוה וזה פוגע בדינמיות של רכב, הסופרב קצת פחות ניזוקה מזה אבל המשקל הכבד שלה והמתלים לא מספקים חווית נהיגה ספורטבית ולא משרה במיוחד בביטחון לקחת פניות במהירות.

לא יודע לאיזה צורך אתה צריך קודיאק/סופרב לנסיעות עירוניות למשפחה עם ילד אחד, אם חווית נהיגה היא פן חשוב עבורך ואתה רוצה רכב לפחות 4 דלתות לפי דעתי המאזדה 3 תהיה מעולה עבורך, מנוע 2000 חזק, רכב שדבוק לכביש בפניות, נסעתי גם על ה-1500 וגם על ה-2000 וה-2000 בפירוש מתעלה בכל אספקט, מנוע בשרני וחזק, וגם יחסית חסכוני למנוע 2000, אמינות מאזדה.

נסעתי על לא מעט רכבי טורבו ואני אישית מעדיף מנוע אטמוספרי, לרכבי טורבו יש נטייה מגעילה לפרפר גם לא בהדבקת הדוושה וזה פוגע בביטחון על הכביש והשהייה באספקת הכוח בעת לחיצה על הדוושה, אולם זוהי דעתי האישית.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...