Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סירחון מבור ניקוז במרפסת

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחיל לצאת ריח מזעזע של ביוב/נבלה מהניקוז של המרפסת, ברמה שזה נכנס לסלון וצריכים לסגור את החלון כדי לא לסבול מזה.

זה לא תמיד נוכח, יש שעות שזה מאד חזק ויש שעות שאין כלום (מתחזק בערב בעיקר).

מדובר בקומה גבוהה, בניין בבניה איכותית בן 15 בערך. שנתיים לא היה שום ריח, רק לאחרונה התחיל. דירה שכורה אגב.

ניסיתי לשפוך סודה קאוסטית ומים חמים - לא עזר. אין בעיה של ניקוז, מים יורדים בלי בעיה. בעין לא רואה שום דבר שם שיכול להסביר.

איך ניגשים לזה? יש מצב שזה עניין מערכתי של הבניין וצריך לערב את ועד הבית? כי למיטב ידיעתי ניקוז של מרפסת לא הולך לביוב כדי לא לגרום להצפה כשיורד גשם, זה הולך למרזב נפרד.

אולי יש שם איזה חיה מתה איפשהו בדרך.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יעזור אבל מהיכרות ומנסיון שלי, אם מדובר במחסום רצפה, יתכן והוא מתייבש וצריך לשפוך אחת לכמה ימים מים על מנת לחסום את מעבר הריחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח את הקופסא ותראה אם יש מחסום ריח (מין כיפת פלסטיק שהשוליים שלה צריכים להיות טבולים במים). אם יש והפקק עליה סגור תבדוק שיש מים בקופסא.

התפקיד שלה ליצור מחסום לגזים שיוצאים מהצנרת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נראה כמו קופסת ניקוז רגילה שיש בבית עם מחסום ריח. זה פשוט מכסה מחורר (שמקובע למסגרת באופן שאי אפשר להסיר, עם סיקה או משהו כזה), 
ומתחת למכסה אני לא רואה שום דבר נגיש, זה חור עמוק כזה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רעיון.

יכול להיות שזה פתח ניקוז שלא קשור לביוב אלא לניקוז גשם.

ויש ממש נבלה (חולדה לדוג') בתוך הניקוז.

נסה לשפוך כמות מים רצינית ותראה אם זה יוצא בקומת קרקע

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצב דומה, ריח נוראי והמרפסת הייתה על המטבח.

לצערי הפתרון היחיד היה לשים קופסא מעל הבור ולחסום אותה, כמובן לא לשכוח לפתוח כשמגיע החורף וגם ככה החלון סגור ויורד שם גשם שעוזר לריח.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי לאב הבית, הוא בדק את הפתח בגג והזרים מים, לא מצא שום בעיה. הריח עדיין פה. טרם הגעתי לשכנים..

ככה זה נראה (הצלחתי לפתוח בסוף). נראה שפתרון זמני יהיה מכסה אטום באמת.

1215fd5b7b4e6e629d2bd2edf2811805.jpg
c2960d826cfe0363129fcb0bf14e74f5.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח ניקוז של מרפסת לא דומה לניקוז פנימי.
יש לו ניקוז כפול שמגיעים אליו המים שחילחלו את הריצוף ושהגיעו לשכבת האיטום6cbf8c4f7905bdbf0b107bc9bfa9898d.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• אהבתי 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...