Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות המרצ'נדייס הרשמית של קארספורום באוויר!

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוודאי שיש. אבל לא בכל הדגמים/מינים/גדלים. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ליטרלי כתוב בשורה הראשונה של הפוסט :) 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עיצובים פבל. חייב לנטפק בנוגע למשפט שלך של היחידה בעולם וכו' שדילגת על קהילה קטנה של מעל 2 מיליון משתמשים ברדיט (שנקראת בפשטות cars) 

חוץ מזה יישר כוח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Doron_Z כתב:

חייב לנטפק בנוגע למשפט שלך של היחידה בעולם וכו' שדילגת על קהילה קטנה של מעל 2 מיליון משתמשים ברדיט (שנקראת בפשטות cars) 

זה בכלל לא ניטפוק, אני אוהב כשמעמידים אותי על טעויות. אחרת אי אפשר להתקדם. מה שכתבתי זו מה שבאמת קרה, לא הצלחנו למצוא עוד משהו מקביל. השאלה* היא האם הסאברדיט הזה הוא ספציפי של מדינה כלשהי או יותר כלל עולמי.

*שאלה מיותרת וחסרת חשיבות לחלוטין, כן? סתם סיקרנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שרבים מהחברים בה הם מארה"ב אבל הקהילה הנ"ל היא עולמית ולא מוגבלת למדינה כלשהי, רק צריך לדעת אנגלית. מתאר לעצמי שבזה היא נופלת מבחינת ההשוואה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיו חולצות T עם הלוגו ה"רגיל" של הפורום ? (לוגו לוחית רישוי)

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה מעלי ומוסיף שאלה משלי:

האם אפשר לבנות על מיני קולקציית סטיקרים משובחים של 3M עם לוגו הפורום בכמה וריאציות? 🤩

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Doron_Z כתב:

אני מניח שרבים מהחברים בה הם מארה"ב אבל הקהילה הנ"ל היא עולמית ולא מוגבלת למדינה כלשהי, רק צריך לדעת אנגלית. מתאר לעצמי שבזה היא נופלת מבחינת ההשוואה? 

כן, זהו, אנחנו חיפשנו קהילות של מדינות מסוימות - כזו שמאפשרת מפגשים כלל ארציים או יצירת קשר עם נציגים של חברה כזו או אחרת באותה מדינה וכו'. אבל אני סתם מתקטנן. 

לפני 14 שעות, איציק נ. כתב:

יהיו חולצות T עם הלוגו ה"רגיל" של הפורום ? (לוגו לוחית רישוי)

כבר יש*. כאמור, אפשר לבחור את העיצוב שאתה רוצה, וע"י לחיצה על "לחץ לדגמים נוספים" בעמוד המוצר, אפשר להחליף לאיזה מוצר שאתה רוצה. כך למשל, נכנס לחנות ובוחר את התיק-לוגו:

image.png

לאחר מכן, לוחץ על "לחץ לדגמים נוספים":

image.png

ואז על "מוצרים" ובוחר נניח את החולצה הירוקה ואת המידה (את המידה אפשר לבחור גם אחר כך):

image.png

ואז מסדרים לעצמכם את הלוגו איך שאתם רוצים באמצעות הפינות של הריבוע שלו ו"ידית" הסיבוב:

image.png

וברגע שאתה מרוצה, לוחצים על "העברה לסל" וממשיכים את תהליך הרכישה כרגיל:

image.png

אם זה מסובך, תגידו. אין לי בעיה להוסיף גם חולצה עם הלוגו שכבר תהיה שם. 

לפני 12 שעות, Super_T כתב:

מצטרף לשאלה מעלי ומוסיף שאלה משלי:

האם אפשר לבנות על מיני קולקציית סטיקרים משובחים של 3M עם לוגו הפורום בכמה וריאציות? 🤩

סטיקרים יש כבר עכשיו בכמה ואריאציות (אתה יכול לראות את כולן פה). הם אמנם לא של 3M אבל מצד שני אנחנו שולחים אותם בחינם אז מה 'כפת לך.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פבל כתב:

ואז מסדרים לעצמכם את הלוגו איך שאתם רוצים באמצעות הפינות של הריבוע שלו ו"ידית" הסיבוב

ניסיתי (בטלפון), לא הצלחתי. אנסה מאוחר יותר במחשב.

אגב, בדוגמה שנתת, יש הערה ש"ההדפס מחוץ לתחום ההדפס". איך מצב כזה ישפיע על ההדפסה בפועל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מניח שבטלפון זה יהיה קצת יותר בעייתי בגלל הצורך ללחיצות וגרירות עם העכבר.

ההערה הזו לא משפיעה על היכולת שלך "לייצר" את העיצוב, ובסוף התהליך אתה גם מקבל הדמיה לאישור. 

לפני 59 דקות, TsachiE כתב:

במידה ואני מזמין מידה (אהבתם את משחק המילים?) לא נכונה, אפשר להחליף?

הייתי מציע לך לפנות לאתר עם השאלה הזו. אני גם מניח שזה תלוי מה הכוונה ב"מידה לא נכונה" (האם המידה תואמת למה שכתוב באתר ולא מתאימה לך או שהיא לא תואמת למה שכתוב באתר), אז אני לא יכול לאשר או לסרב לדבר כזה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, אני שמח להודיע שבעקבות בקשות חוזרות ונשנות מהרבה אנשים, אחרי הרבה מאוד (אבל באמת הרבה מאוד) שעות בחיפושים ועוד יותר שעות בפוטושופ, הוא חזר! הצלחנו לשחזר את הלוגו הישן ברזולוציה מספיק גבוהה עבור הדפסה על חולצה ואחרי מעט מודרניזציה נדרשת הוספנו את העיצוב החדש לחנות שלנו!

יחד איתו, הוספנו גם את החבר שלו - לוגו חדש, גם כן על חולצה ולא על תיק צד כמו שהיה עד עכשיו. 

זה היה מאתגר, אבל תכלס גם די כיף. 

תהנו.

merge_front_3951_12801.png?v=1617095334

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...