Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה באור אדום

שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי עכשיו באור אדום בצומת קטנה באיזור התעשיה לא שמים לב לרמזור שם ואני על אופנוע .שנייה אחרי ניידת משטרה מגיעה מאחורה ואומרת לי שעברתי באדום והם ראו אותי אמרו לי להיזהר וזהו לא נתנו לי קנס בשטח השאלה אם זה יכול להגיע לי בדואר? הסברתי לשטור שאני נוסע פה פעם ראשונה ולא שמתי לב לרמזור,הוא היה נחמד ואמר לי להיזהר פעם הבאה.. יש סיכוי לקבל דוח בדואר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ חוק, אם שוטר עוצר אותך רק על סמך עדות שלו שביצעת עבירה, הוא יכול רק לתת לך קנס במקום (וגם אז, הוא חייב לשמור על קשר עין רציף עם מבצע העבירה מרגע ביצוע העבירה ועד שהוא עוצר אותו). אם יש לו תיעוד (תמונה / וידאו) של העבירה, הוא יכול לשלוח דו"ח בדואר.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. לפי מה שאתה מתאר, אם הוא היה רוצה לתת לך דו"ח היה כבר נותן לך במקום. למה שיזהיר אותך ואז ישלח דו"ח?

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Bibi222 כתב:

עברתי עכשיו באור אדום בצומת קטנה באיזור התעשיה לא שמים לב לרמזור שם ואני על אופנוע .שנייה אחרי ניידת משטרה מגיעה מאחורה ואומרת לי שעברתי באדום והם ראו אותי אמרו לי להיזהר וזהו לא נתנו לי קנס בשטח השאלה אם זה יכול להגיע לי בדואר? הסברתי לשטור שאני נוסע פה פעם ראשונה ולא שמתי לב לרמזור,הוא היה נחמד ואמר לי להיזהר פעם הבאה.. יש סיכוי לקבל דוח בדואר? 

שאופנוען עובר רמזור באדום בלי משים צריך להטריד אותו הפעולה עצמה ולא אם תפס אותו שוטר .

בכל מקרה במקרה הזה הרווחת פעמיים

דו"ח לא תקבל וחייך ניצלו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו אתה בעידן אי הוודאות, תהיה בלחץ כמה שבועות כי בכל זאת יתכן שיגיע דו"ח. והעיקר - תלמדלהיות יותר ערני ולציית להוראות הרמזור והתמרורים. הפי שכתב ישה, אלה החיים שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...