Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט ספארק Chevrolet Spark מסך מולטימדיה לא מגיב

Yechiel Hadad

פוסטים מומלצים

היי, 

ברשותי שברולט ספארק 2016. לפני מספר ימים מסך המולטימדיה ששולט עם תחנות הרדיו, הגדרות הרכב ומצלמת הרוורס הפך להיות שחור וכל הכפתורים סביבו כבויים(בדרך כלל הם מאירים כשהרכב מותנע).

עם זאת, הרדיו פועל והכפתורים שנים תחנות עדיין פעילים. 

למישהו יש כיוון לפתרון הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרדיו עדיין פועל כלומר אתה שומע את התחנה האחרונה שהיתה שם לפני שהמסך כבה אז לא מדובר בפיוז אלא כמו שאמרו הגששים ״היה רדיו״ ?

מחלה ידועה של מסכי המולטימדיה הסיניים בהתקנה מקומית, מחזיקים איקס זמן ואז לפח.

בעבר הלך לי מסך ביונדאי ולהפתעתי גיליתי שבהתקנה בארץ (ככול הנראה אדי מערכות) חיברו את החוטים מאחור תוך ליפוף מינימלי של איזולירבנד ואפילו חסכו את הקונטקטורים שיכלו להרכיב, גם האיזולירבנד הוקצב לפי מילימטר מרובע כדי שחלילה לא יבזבזו כמה אגורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שהוא שרוף מהתמונה לפחות.

אבל עכשיו רק שמתי לב שכתבת שאתה כן שומע את הרדיו אבל לא רואה את המסך אז כנראה היחידה של הרדיו נדפקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך בספארק הקודמת של אמא שלי היה התקנה מקורית, כנראה שיש הבדלים בהתקנה בין רמות הגימור.

לא חובה להכנס למוסך של החברה, אפשר להתקין מערכת מולטימדיה מצויינת בכל מקום שמתעסק במערכות לרכב, ברוב המקרים הן טובות יותר אמינות יותר נשמעות טוב יותר וגם יש קיטים שמאפשרים להגדיל את המסך.

למרבה ההפתעה (או שלא הפתעה) יכול להיות גם זול יותר מלהתקין ״מקורי״ במוסך היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את הרכב במוסך שברולט ולאחר בדיקה המוסך דרש ממני 4000₪ עבור החלפת המערכת כולה מאחר והיא הלכה לעולמה.

סירבתי לקבל את הגזרה והתקשרתי לשירות לקוחות של היבואן בארץ לנסות להשיג רצון טוב והם עדיין לא חזרו עם תשובה.

בינתיים הגעתי למוסך לאסוף את הרכב ולהפתעתי המערכת עבדה מיד עם הנעת הרכב.

מה לדעתכם קרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ויש טכנאים שמתקנים תקלות מסוג כזה.

לפני עשור בערך בצפון,שלחו מכשיר שלי (צ'יינג'ר) מאביזרי רכב בקריות לחנות בשם מכשירן גם בקריות.

המכשיר תיקון בכמה מאות שח וחזר לעבוד.

כדאי לגשת למתקין אביזרי רכב ולבדוק האם קיימת אופציה כזו כי עדיין היא תהיה זולה יותר משמעותית מהחלפת המסך המקורי.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יחזור פשוט תקנה מערכת חילופית (וטובה יותר) ותעלה לך הרבה פחות.

במחיר כזה אתה קונה מערכת אנדרואיד פתוחה ומוסיף מגבר סאב וארבע קומפונטים.

אם אתה במרכז אני יכול להמליץ לך על מקום, החלפתי מולטימדיה ביונדאי i30 שהיתה לי, בסיוויק 1.5 של אבא שלי, בספארק של אחותי ובאופל אסטרה שלי, בכולן התקנו מסך גדול יוצר איכותי פי כמה וכמה ממה שהיצרן שם באוטו עם התאמה מלאה למכונית כולל שליטה מההגה חיבור מלא לפלאפון עם תמיכה מלאה בעברית וwifii מובנה ועדיין לכל אחד מהם יצא זול יותר ממה שהציעו לך בחברה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש לי שברולט סוניק 2015 גימור rs לפני גמה חודשים  touch screen יתחיל לעשות בעיות פעם מגיב לאצבע פעם לא ולפני חודש בכלל הפסיק להגיב אבל מערכת עובדת הכול טוב חוץ מtouch,פירקתי את המערכת כדי לבדוק אולי יצא איזשהו חיבור או משהו הכול במקום.פשוט הtouch סיים את הקרירה שלו.לכן גם הסתכלתי ביוטוב כמה סרטונים על הבעיה הזאת.באליאקספרס  יש את המסכים האלה בכלום כסף,בלי לפנות לחברה ולשלם להם ים של כסף....יש גם מערכת כזאת מתאימה 100%

Screenshot_20231217-125926_AliExpress.jpg

Screenshot_20231217-125941_AliExpress.jpg

Screenshot_20231217-130629_AliExpress.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקיטה סופה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...