Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון רכב אחרי תאונה במוסך מורשה יבואן או רגיל?

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נניח שבעקבות תאונה אני צריך לשלוח את הרכב למוסך ואני מפעיל ביטוח.

שואלים בדרך כלל אם לבחור מוסך מורשה..

השאלה שלי למה לא ללכת על מוסך מורשה אם מילא הביטוח משתתף?

גם אם זה יהיה יותר יקר, אני מניח שידפקו אותי בפרמיה אותו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הבדל בגובה ההשתתפות העצמית אם מדובר במוסך שיש לו הסדר עם חברת הביטוח.

יש גם מוסכים מורשי יבואן שהם מוסכי הסדר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהתכוונת למוסכי ההסדר. ההעדפה בין מוסך יבואן ללא יבואן :
רק עניין של מקצועיות . יש מוסכים פרטיים שעבודת הפחחות שם ברמה גבוהה יותר ויש מוסכי יבואן שיכירו מערכות יחודיות טוב יותר. כל מקרה לגופו .

אם לא אכפת לך איכות התיקון : אז זה לא משנה מה תבחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל ההשתתפות העצמית נמוכה יותר (ולעתים אפס) כאשר פונים למוסך הסדר של חברת הביטוח- אבל עליך לבדוק בפוליסה שלך. 

החשוב ביותר הוא איכות העבודה - תוספת של כמה מאות ש"ח מוצדקת אם למוסך מוניטין של עבודה טובה לטווח ארוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהם רוצים להציג זאת ככה, אין למוסך יבואן שום יתרון בפחחות. לפעמים הוא גם לא מופיע ברשימת מוסכי ההסדר (לפחות ככה זה היה בעבר) בגלל שהמחיר שהוא חייב את חברות הביטוח היה גבוה.

מצד שני, למוסך הסדר גדול (לא לקטנים מאד שגם לרוב לא ברשימה) יש יתרון בניסיון.    בגלל שהם נבחנים ע"י חברות הביטוח, הם לא יעשו אתך קומבינה לטובתך אבל גם לא יעשו בדכ שום דבר לרעתך. 

בקיצור, אם אתה תובע את הפוליסה שלך, לך למוסך הסדר. אם אתה תובע את צד ג', לך על איזה מוסך שבא לך ותבחר גם שמאי.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלי טיפה שונה - אם אכפת לך מהרכב שלך לטווח של יותר מכמה חודשים בחר במוסך לפי המוניטין שלו, ויהיה זה מוסך הסדר של חברת הביטוח או כל מוסך אחר. התוספת הקטנה למחיר התיקון מוצדקת אם העבודה איכותית. בעבר היה לי ניסיון מר עם מוסך הסדר שהעבודה שלו היתה ירודה (חלודה הופיעה תוך חודשים בודדים אחרי התיקון), וניסיון מצויין עם מוסך הסדר אחר (שבינתיים נסגר), ובמקרה שלי גם עם הפחח במוסך מרשת היבואן.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

הגישה שלי טיפה שונה - אם אכפת לך מהרכב שלך לטווח של יותר מכמה חודשים בחר במוסך לפי המוניטין שלו, ויהיה זה מוסך הסדר של חברת הביטוח או כל מוסך אחר. התוספת הקטנה למחיר התיקון מוצדקת אם העבודה איכותית. בעבר היה לי ניסיון מר עם מוסך הסדר שהעבודה שלו היתה ירודה (חלודה הופיעה תוך חודשים בודדים אחרי התיקון), וניסיון מצויין עם מוסך הסדר אחר (שבינתיים נסגר), ובמקרה שלי גם עם הפחח במוסך מרשת היבואן.

כמובן שאני מסכים (וזה גם לא סותר את האמור) .

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...