Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היי, יש לי שאלה לגבי קסנון ומה היחס של הטסטים לגבי קסנון שהורכב כראוי.

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי מוחר מוכר באיביי שמוכר בית פנסים מקורי אשר אמור להכיל קסנון, מקורי מפירוק. (מחיר של 250 שקל לבית נורה אחד). 

כמו כן המוחר פירסם כמה וכמה Ballast מתאימים.

במידה ואתקין, מה תהיה תגובת הטסטים? זה בית מקורי עם תווית של החברה על הפלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של מזל ובוחן.

ברכב הקודם שהיה לי הותקן קסנון מקורי ועברתי ככה טסטים פעמיים ללא שום בעיה , בעיקר כי הנורה יושבת  בצורה נקייה בתא המנוע והאור מאיר דרך עדשה בפנס ,והצבע היה לבן נקי ולא כחול/סגול  .

אם אין לך עדשה (חצי כדור בדולח) האור יתפזר לא נכון , יסנוור , ולא יעבור טסט.

בנוסף ברכבים שמגיעים עם קסנון מהיצרן מותקן לרוב שפריצרים על הטמבון הקדמי שיכולים לצאת ולקרר את העשדה במידת הצורך ,  אצלי לא היה כאלה ועדיין עברתי ללא בעיה.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האור הנמוך נמצא בתוך חצי כדור בדולח כמו שתיארת. 

האם גם לדים 35W יהיו בסדר במצב כזה, ולא יסנוורו? הדבר האחרון שאני רוצה זה לסנוור נהגים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי שלי עם  לדים בקצרה אני לא ממליץ.

בהרחבה לרוב הם חלשים יותר מאור רגיל , במיוחד בשילוב עם עדשה . זה נובע מהעובי של הנורה עצמה, המרחק בין שתי הלדים שיושבים גב אל גב עבה יותר מזה של נורת הלוגן למשל, והפנס פשוט לא תוכנן לעבוד ככה. מה שנותן אור חלש יותר.  ישנם לדים בשוק שיכולים להפיק אור חזק ושהם דקים מאוד בין הלדים, אבל הם יקרים מאוד ולא משתלמים לעומת קסנון.

לדעתי קסנון הוא  הפתרון הטוב ביותר, אם עושים אותו  נקי ונכון.

אצלך יש עדשה מתאימה , אז הייתי הולך על קסנון איכותי ולא סיני בלי לחשוב פעמיים. 

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי כן.

הוא מכוון את אלומת האור לצורת פס בניגוד לרפלקטור שפשוט מפיץ את האור לכל כיוון מה שגורם לסנוור בכביש.

מדגיש שברכב שמגיע עם קסנון מהחברה ישנה מערכת קירור לחוץ הפנס , מנסיון אישי שלי ברכבים שאין להם את מערכת הקירור לא קרה כלום , אבל לא חקרתי לעומק את עניין המערכת הזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...