Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת איתוראן במסגרת ביטוח ואחריות של לובינסקי

באמפר
שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שידוע לי, בהנחה ומדובר בהתקנה שמבוצעת ע"י מתקין "מאושר" ע"י איתוראן.
וגם אם לא - אם תהיה בעיה, לי נראה שלובינסקי יצטרכו להוכיח שההתקנה היא זו שגרמה לבעיה כדי להתנער.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נדב.

זה מטעם חברת הביטוח עצמה, אז כנראה שאמור להיות מתקין מאושר.

אולי מישהו שהתקין איתוראן והיה צריך להפעיל אחריות של לובינסקי יכול לספר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נדב.
זה מטעם חברת הביטוח עצמה, אז כנראה שאמור להיות מתקין מאושר.
אולי מישהו שהתקין איתוראן והיה צריך להפעיל אחריות של לובינסקי יכול לספר?
אצלי הרכב יצא מלובינסקי עם פוינטר שהם התקינו/שלחו להתקנה על דעת עצמם (למרות שהביטוח לא דרש בכלל...), ויצא לי כבר לממש אחריות. לא היתה בעיה בכלל ולא הזכירו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שזה ממש לא ביג דיל, אבל קשה לדעת.
במקרה שאתה מתאר ההתקנה הייתה מטעמם. אז הם לא אמורים לסתור את האחריות שהם נותנים.
אתה יכול לשאול אותם, אבל אחריות צריכה להיות מכובדת כל עוד הרכב מטופל לפי דרישות היצרן - בין אם לובינסקי עשו את זה, או מישהו אחר "מוסמך" עשה את זה. במקרה של איתוראן זה אפילו לא נכנס להגדרה של "מטופל".
ובגלל שברוב הרכבים בארץ מותקנת קודנית/איתוראן/מובילאיי/התקנה צד ג' בזיונית אחרת, אני לא חושב שזה משהו חריג.
אגב, אם יש איתוראן ברכב אני הייתי מנסה לשכנע את הביטוח שלא צריך קודנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מנסה לברר מולם. טרם קיבלתי תשובה. האיתוראן במקרה הזה הוא לצורך ביטוח לפי קילומטראז' שאני שוקל לעשות לאור הנסועה הנמוכה הצפויה בשנה הקרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי דואג. תתקין וסע לשלום, במקרה הכי גרוע של תקלה שנגרמה ע"י ההתקנה - המתקין יצטרך לשאת באחריות.
במקרה שלי קוברה התקינו מרימי שמשות בצורה עלובה ולא אטמו טוב את דלת הנהג (גם את זה לובינסקי הזמינו), והם אלה שבפועל תיקנו את הנזק שהם עשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למעשה "טורטרת" בין לובינסקי וקוברה או שהם פתרו את זה ביניהם?
לא הייתי צריך ללכת פיזית או להתקשר לכל העולם ואישתו, לובינסקי העבירו את האחריות לקוברה והם יצרו איתי קשר לתאם תיקון.
אנחנו בישראל אז אל תצפה לקבל את מה שנראה בעיניך או בעיניי כשירותיות מושלמת (ביקור אחד במרכז שירות והבעיה פתורה), אבל זה סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת הפרשי עלויות אל מול ביטוח שלא נדרשת בו התקנה של העלוקה הזאת שקוראים לה איתוראן?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיתוראן נועד במקרה הזה למדוד קילומטראז חודשי. זה מוזיל את עלויות הביטוח במיוחד בתקופה שלא נוסעים הרבה כמו עכשיו.

בחברות אחרות שלא מודדות קילומטראז בעזרת איתוראן אלא סומכות על "הצהרה אישית" ההבדל בהוזלה כמעט זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך עניין אישי באיתוראן ואני מאמין שאין לך, הייתי מוסיף טיפה בתשלום הביטוח ומוצא ביטוח ללא איתוראן. ההתקנות האלה עם פתיחת חצי מתא נוסעים של הרכב והתעסקות בו סתם מבאסות ולעולם דברים לא חוזרים למקום כמו שצריך.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...