Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

ומה עם בתי מלון?  

אילת ? ים המלח?

לדעתי גם שם יש הדבקות ואז פיזור לכל הארץ. 

מה עם בתי הספר של הקיץ? והקייטנת? הילדים לא מהווים מדגרות והפצה לשאר השכונה? 

אי אפשר לעצור את זה בלי באמת לפגוע הכלכלה, לא רוצים לפגוע בכלכלה. 

אנחנו לא בחורף, אני בתחילת הקיץ , יש לנו מספיק מקדמי בטיחות על מנת לא לתת ברקס חזק. 

לדעתי עדיף לתת עוד זמן עד לנקודה שסוגרים הכל במכה אחת .. בתקווה שנוכל לעשות זאת לקראת החגים ולא באמצע הקיץ.

למרות שלא מפריע לי כל יום לעשות על האש ולרבוץ בבריכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סוגרים לי את החנות רגע לפני יום כיפור אני עובר לצד של שחר, כל העבודה שלי במהלך השנה בנויה על החודש הזה 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

והנה בערוץ 12 האירוע שספרתי לכם עליו

איך לא..שמעו שיש קצת זמרים רצו כמו עכברים

מסכנים

כן, זה כמובן פועל יוצא של צרות עין, וב-כ-ל-ל לא קשור לעובדה שמדובר על אירוע של 1000 איש במצב של אחד עם הלשון בתוך העין של מי שמולו פחות או יותר, 0 מוחלט של מסיכות, וכל דבר אפשרי שאנשים פה טוענים לגבי אירועים כבר 200 עמודים, הפרה של כל תקנה או קו מנחה אפשרי.

סתם קנאה, לא העובדה שזו דוגמה מובהקת ללמה ראינו הדבקות ענק באירועים בשבועיים האחרונים.

סתם אנשים קטנים, אין קשר להדגמה של אוזלת היד המשטרתית שהיא חלק מהבלאגן שהביא אותנו למצב הנוכחי.

*נזכיר בהזדמנות זו שכבר שבועיים מתפרסמים נתונים שלפיהם חלק נכבד מהדבקות הגל השני הן תוצר בלעדי של אירועים, בהם מעטים הדביקו מספר גדול של אנשים. (מנתון זה כמובן, תתעלם כרגיל)

אני רואה שהיכולת המדהימה שלך להתעלם ממה שלא תואם לאג'נדה שלך נמתחת הרבה מעבר לטקסטים בפורום, ומצליחה לחצות אל תפעול חוש ראיה סלקטיבי. בחייאת, קח את המצב הזה למכון וייצמן, מהכסף שתקבל בתמלוגים על המאמרים שיתפרסמו תוכל לפרוש ברגע זה מעסקי האירועים.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, korola כתב:

ומה עם בתי מלון?  

אילת ? ים המלח?

לדעתי גם שם יש הדבקות ואז פיזור לכל הארץ. 

מה עם בתי הספר של הקיץ? והקייטנת? הילדים לא מהווים מדגרות והפצה לשאר השכונה? 

אי אפשר לעצור את זה בלי באמת לפגוע הכלכלה, לא רוצים לפגוע בכלכלה. 

אנחנו לא בחורף, אני בתחילת הקיץ , יש לנו מספיק מקדמי בטיחות על מנת לא לתת ברקס חזק. 

לדעתי עדיף לתת עוד זמן עד לנקודה שסוגרים הכל במכה אחת .. בתקווה שנוכל לעשות זאת לקראת החגים ולא באמצע הקיץ.

למרות שלא מפריע לי כל יום לעשות על האש ולרבוץ בבריכה.

לא היה לי כוח לעשות רשימת מכולת.

אבל כן גם זה...

יש לחץ וביקורת תקשורתית,והאלה בכנסת לא אוהבים אותו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם לחץ הפוך,

אירגוני העצמאים.

האוצר לוחץ שאין לו כסף לממן עוד ברקסים.

לוביסטים של הגדולים 

וכמובן שחר שלנו.. 

אלה בכנסת גם חושבים על הלחץ הזה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכעת לבדיחת השנה:
סביבת נתניהו נגד גנץ: "מפריע לו לנהל את משבר הקורונה"

גורמים המקורבים לרה"מ טוענים כי איכות הטיפול במשבר בין הגל הראשון לשני ירדה, בשל "משיכות חבל פוליטיות מיותרות של כחול לבן"
@Transporter אני מקווה שבבחירות הקרובות (תרתי משמע) תזכור למי לא להצביע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט עצוב שזאת ההתנהלות במדינה. אבל ככה זה עם אפס אכיפה, אפס השקעה בחינוך, אפס בהכול.

והפתרון כול כך פשוט, אבל לא.

"המון פוטנציאל - אפס מיצוי
אפס מוסר - המון מיסוי

נשארנו מאחור בכול התחומים"

פשוט עצוב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדים הסוציאליים יפתחו בשביתה ללא הגבלת זמן, במחאה על העומס שהתגבר בצל הקורונה, השכר הנמוך והאלימות שהם חשופים לה. יו"ר איגוד העו"ס: "פקידי האוצר רוצים לשבור את השירותים החברתיים ולסגור אותם". המטופלים שלהם, שתומכים במאבק, כבר מודאגים: "מי יסתכל עלינו?

אם הציבור שזקוק לשירותים של העובדים הסוציאליים לא יקבל מענה ועזרה כלכלית האוצר יחסוך המון כסף בתקופת השביתה ואולי זו הסיבה שהאוצר לא בה לקראת העובדים הסוציאליים ?

הפוך על הפוך ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, halperin96 כתב:

ייתנו ברקס חזק על אירועים.

יסגרו מועדונים.

ברים ומסעדות בפעילות מצומצמת+אכיפה.

לא יודע כמה ריאלי לסגור פארקים וחופי ים-חם מאוד אוויר פתוח,צריך להשאיר לאנשים מקום לרבוץ בו מחוץ לבית.

הגל הנוכחי גבוה יותר,וייקח לו יותר זמן לדעוך.

ה"גל הנוכחי" גבוה יותר, כי עושים בערך פי 2.5 בדיקות לעומת הגל הראשון. מה שמעניין באמת זה הסקר הסרולוגי שכבר התחיל לרוץ בשבוע שעבר. אם כי גם הוא רחוק לחשוף את מספר האנשים שנחשפו לוירוס בשל העובדה שלא כל מי שנחשף, פיתח נוגדנים

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שבועיים שלוש מסתכל על הגרף הזה

שמראה מה גילאי החולים

עושה חישוב של כל המספרים שהקפתי שזה בעצם חולים בגילאי 70+

אני זוכר שהתחלתי לעקוב היינו בערך על 8.5, אחר כך 8.1

ירדנו ל 7.5 ועכשיו אנחנו על 7.2

הלוואי שנמשיך במגמת הירידה

נקבל כאן רק חולים מתחת לגיל 70

מה שאומר פחות חולים קשים ופחות תמותה

לפני 2 שעות, fatboy1340 כתב:

ה"גל הנוכחי" גבוה יותר, כי עושים בערך פי 2.5 בדיקות לעומת הגל הראשון. מה שמעניין באמת זה הסקר הסרולוגי שכבר התחיל לרוץ בשבוע שעבר. אם כי גם הוא רחוק לחשוף את מספר האנשים שנחשפו לוירוס בשל העובדה שלא כל מי שנחשף, פיתח נוגדנים

זה לא רק עניין של בדיקות

בגל הנוכחי שינו את הקריטריון להבדק וכרגע בודקים גם אנשים שבגל הקודם התעלמו מהם

לפני 2 שעות, Blaz00r כתב:

וכעת לבדיחת השנה:
סביבת נתניהו נגד גנץ: "מפריע לו לנהל את משבר הקורונה"

גורמים המקורבים לרה"מ טוענים כי איכות הטיפול במשבר בין הגל הראשון לשני ירדה, בשל "משיכות חבל פוליטיות מיותרות של כחול לבן"
@Transporter אני מקווה שבבחירות הקרובות (תרתי משמע) תזכור למי לא להצביע

אל תדאג

מבטיח לך שהרבה ימנים שאני מכיר לא יצביעו לו

ולצערי יש כמה טמבלים שאומרים לי "מה ביבי אשם בכל זה"

אבל הם טמבלים היו כאלה וישארו כאלה

אני לא רוצה לתת דוגמאות על כל מיני אוכלוסיות שעברו כל מיני דברים בחיים והאמינו שראש הממשלה הוא לא זה שאמור להגן עליהם

צריך להשלים עם זה שיש במדינה אנשים טמבלים שחושבים שרק המשיח שומר עליהם וביבי לא מקבל החלטות

לפני 2 שעות, halperin96 כתב:

לא היה לי כוח לעשות רשימת מכולת.

אבל כן גם זה...

יש לחץ וביקורת תקשורתית,והאלה בכנסת לא אוהבים אותו.

כמו שאמרתי שבוע שעבר

תכף נגמרים האירועים 

ההדבקות ימשיכו

את מי יאשימו כשאין שעיר לעזאזל ?

הרי אי אפשר להגיד "החלטנו לוותר ולתת לכם להדבק"

אז הנה נפלו על המסעדות..במקום 50 איש ירדו ל 20

השלב הבא קניונים \ מלונות \ מופעי תרבות

לא ברור מי יבוא קודם

זה מחדל שהמלונות עדיין פתוחים אבל כנראה שם יש מי שישלם למי שצריך כדי שלא יעלו אותם לכותרות

לפני 2 שעות, Pika007 כתב:

כן, זה כמובן פועל יוצא של צרות עין, וב-כ-ל-ל לא קשור לעובדה שמדובר על אירוע של 1000 איש במצב של אחד עם הלשון בתוך העין של מי שמולו פחות או יותר, 0 מוחלט של מסיכות, וכל דבר אפשרי שאנשים פה טוענים לגבי אירועים כבר 200 עמודים, הפרה של כל תקנה או קו מנחה אפשרי.

סתם קנאה, לא העובדה שזו דוגמה מובהקת ללמה ראינו הדבקות ענק באירועים בשבועיים האחרונים.

סתם אנשים קטנים, אין קשר להדגמה של אוזלת היד המשטרתית שהיא חלק מהבלאגן שהביא אותנו למצב הנוכחי.

*נזכיר בהזדמנות זו שכבר שבועיים מתפרסמים נתונים שלפיהם חלק נכבד מהדבקות הגל השני הן תוצר בלעדי של אירועים, בהם מעטים הדביקו מספר גדול של אנשים. (מנתון זה כמובן, תתעלם כרגיל)

אני רואה שהיכולת המדהימה שלך להתעלם ממה שלא תואם לאג'נדה שלך נמתחת הרבה מעבר לטקסטים בפורום, ומצליחה לחצות אל תפעול חוש ראיה סלקטיבי. בחייאת, קח את המצב הזה למכון וייצמן, מהכסף שתקבל בתמלוגים על המאמרים שיתפרסמו תוכל לפרוש ברגע זה מעסקי האירועים.

אני לא ראיתי שם אלף איש

אני ראיתי כתבת ששואלת מאבטח שלא מבין שום דבר

אני ראיתי כתבת שהולכת לשוטרים ואומרת להם "הייתם בפנים ? ראיתם כמה אנשים יש שם?" והשוטרים אפילו לא מתייחסים אליה, כי לא באמת היה מדובר באלף איש

מאבטחים לפעמים אפילו לא יודע אם זה בר מצווה או חתונה

כרגיל נסיון של התקשורת למצוא שעיר לעזאזל, ראו קצת זמרים, הרבה זמן לא אמרו בחדשות עומר אדם, אייל, משה ..היה צריך קצת חומר לדבר עליו

אני לא יודע איזה נתונים ראית

אני ראיתי את הסיכום שחדשות 12 עשו לפי החקירות של משרד הבריאות ואולמות אירועים היו בתחתית הטבלה

אותי מעניין שאף אחד לא מספר לנו על המופע של חנן בן ארי

או אדיר מילר

מעניין שאף אחד מהכתבים לא שם לב שמתוך כמה מאות אנשים יש אולי 5 אנשים עם מסכות

מעניין שהכתבים שלנו יודעים להגיע לאנשים שאין להם אינטרנט ונמצאים במצוקה

אבל מפספסים מופעי ענק שיש בהם 0 הקפדה על ההנחיות

בעצם מה אני מתפלא..מופע של זמרים ליגה ד' עם כמה מאות אנשים שלא מקפידים על ההנחיות זה תקין לגמרי

אם עומר אדם יופיע מול 20 איש על גג של בית כל התולעים של ערוץ 12 ו 13 יגיעו לשם לתעד את זה

1212.png

לפני 2 שעות, korola כתב:

יש גם לחץ הפוך,

אירגוני העצמאים.

האוצר לוחץ שאין לו כסף לממן עוד ברקסים.

לוביסטים של הגדולים 

וכמובן שחר שלנו.. 

אלה בכנסת גם חושבים על הלחץ הזה 

אז מה יהיה כשנגיע ל 2000-3000 נדבקים ?

יגידו שזה מהאירועים שהיו לפני חודש ?

או שזה מהאירוע של טולדנו בעצם ?

או מהאירוע של אירית רחמים בשבועות

זה בטח לא מהקניונים, מסעדות, מופעים של אדיר מילר, מכוני כושר והדבקות בתור ברמי לוי

לפני 3 שעות, korola כתב:

בקיצור, בשבועיים הקרובים או שנהיה בסדר או שהולכים על סגר.

הבעיה שלו שאם יקשיבו לו ילכו על סגר עכשיו, אז עוד כמה שבועות יצחקו על התחזית שלו.

הוא צריך שלא יקשיבו לו עכשיו על מנת שכן יקשיבו לו עוד חודשיים , בגל הבא 

הלוואי שלא יקשיבו לו

עד שאנשים כאן לא יקפצו מגגות של בתים לא באמת ישתנה שום דבר

ירדו במספר החולים יהיה קצת שקט ויהיה אפשר לדבר על הטבות מס לראש הממשלה שלא סוגר את החודש

צריך שכמה אנשים יצאו לרחובות ויציתו את עצמם ואז אולי מישהו למעלה ויתעורר ויראה איפה הפוטנציאל תמותה יותר גדול בבתי חולים בחוץ.

לפני 3 שעות, korola כתב:

סתם נלחצים פה, תראו איזה יופי , גם הגרפים יורדים וגם האחוזים החיוביים מהבדיקות יורדים.

אמרתי לכם שצריך רק קצת אומץ, הציבור יודע להישמר (ולא ללכת להיבדק) , ביום חמישי הפעילו את השב"כ והופ הכל מסתדר.

עוד כמה ימים כאלה יש ירידות ואפשר להחזיר את המסיבות והחתונות.. ככה בגלים קצרים 

אהה עכשיו אני מבין את הגרף

בעצם כשהיינו ב 10-20 נדבקים ביום זה בגלל שמשרד הבריאות משקר ולא נותן לאנשים להדבק

כשעלינו בנדבקים זה היה כשמשרד הבריאות החליט להראות את האמת לציבור

עכשיו כשיורדים בנדבקים זה בגלל שאנשים לא הולכים להבדק

בעצם לפני שבוע אנשים פחדו למות אז הלכו כולם להבדק

והיום כולם אמיצים אז אומרים אני מוכן למות בבית

שכנעת אותי לדעתי תשלח את זה לצ'אט הכתבים שיפרסמו את זה מחר ב 20:00

רק תן לי ספויילר מתי תספר לנו שיורדים במספר הנדבקים בגלל שמשרד הבריאות קיבל הוראה להשמיד ראיות ?  כבר אמרת הכל זה הסיפור היחיד שעוד לא ספרת לנו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא חושב שאם יבטלו אירועים של מאות בני אדם אז המחלה תעלם.

מדברים על האטה שלה וצמצום הסיכויים להדביק ולהדבק.

ובארועים של 500 איש במקום סגור הטענה היא שיש יותר סכנה.

כל הרעיון בחזרה הדרגתית לשגרה וחיים לצד הקורונה הוא שלא מתייחסים לעולם כבינארי - או סגר, או הכל כרגיל.

אני מביו לגמרי את הכעס של מי שנפגע מההחלטה הזו. אבל מכל הטעונים, טעון ה-"אז למה לא סוגרים את כל השאר?!" הוא הכי חלש שיש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100794850100099980551no.jpg (980×551)

לא מבין את זה, אז תסגרו מועדוני לילה.

תאסרו או תגבילו קשות ישיבה בתוך פאב (וכמובן להרשות ישיבה בחוץ בתנאים מתאימים). תגבילו מסיבות, בתי כנסת.

תעשו איזו אכיפה או חידוד נהלים לגבי חתונות ומתקני שעשועים.

חידוד נהלים לגבי מסעדות, אבל אין צורך לסגור או להגביל מסעדה של 200 מקומים ל 50 איש על בליינד כי זה מספר נוח.

כאילו אפשר להגביל ככה שאומנם העסקים יפגעו אבל לא אנושות. למה לא לעשות את זה, למה ללכת ראש בקיר. קצת אכיפה, גם ככה זה לא שיש מיליארדיי עסקים בארץ.

חוץ מזה, בילוי בקזינו? מה?

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

100794850100099980551no.jpg (980×551)

לא מבין את זה, אז תסגרו מועדוני לילה.

תאסרו או תגבילו קשות ישיבה בתוך פאב (וכמובן להרשות ישיבה בחוץ בתנאים מתאימים). תגבילו מסיבות, בתי כנסת.

תעשו איזו אכיפה או חידוד נהלים לגבי חתונות ומתקני שעשועים.

חידוד נהלים לגבי מסעדות, אבל אין צורך לסגור או להגביל מסעדה של 200 מקומים ל 50 איש על בליינד כי זה מספר נוח.

כאילו אפשר להגביל ככה שאומנם העסקים יפגעו אבל לא אנושות. למה לא לעשות את זה, למה ללכת ראש בקיר. קצת אכיפה, גם ככה זה לא שיש מיליארדיי עסקים בארץ.

חוץ מזה, בילוי בקזינו? מה?

חיפשתי בטבלה "גלישה באינטרנט" ולא מצאתי.

לדעתי זה מאוד מסוכן לגלוש בפורומים מסויימים, זה יכול להכניס רעיונות לראש שיסכנו הרבה יותר מבילוי בקזינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...