Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, natco כתב:

אותי מטריד משהו אחר:  למה ביקור בקולנוע או מופע (קסמים? עומר אדם?) הוא בסיכון בינוני, אבל קונצרט (של הפילהרמונית?)

אתה יודע איזה רסס מייצר נגן טובה ממוצע? עדיף לא להיות ב-line of fire כשהוא מתחיל לתקוע.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

(חוץ מזה שהוא הצביע ביבי שלוש פעמים. אבל גם אז זה היה מתוך הבנה יוצאת דופן מה טוב למדינה. כמו שעכשו ההבנה יוצאת הדופן אומרת שצריך מישהו אחר).

היום שמעתי את זה מהורים שלי. הייתי בשוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Transporter כתב:

בסדר היה גם מחקר שאומר שלא צריך מסכות

מחקר מאוניברסיטת מומבסה לא כזה נחשב...

ציטוט

ושבנאדם במסעדה הדביק 15 אלף איש  כי המזגן ניווט את הוירוס משולחן לשולחן

זה לא מחקר, זה חקירה, שני יצורים שונים.

אם הבן שלי היה יוצא בלי מסכה הייתי נותן לשוטר לשבור לו את הפנים

במיוחד אם הוא היה מתחצף 

תמיד קל להקריב את הבן שאין לך.

אותי לא יעיפו מהמגדל תהיה רגוע אני עומד בכל ההתחייבויות שלי

אני בטוח שלהמון הזועם אכפת מזה...

לפני כשעה, Transporter כתב:

בוא נחכה כמה שבועות ונראה מה יהיה פה

בינתיים בארה"ב לא עשו את זה

על מה אתה מדבר?

יש בארה"ב סלבריטיז ששכרו חברות אבטחה.

במיוחד סלבריטיז שגרים באיזורים שהיו בהם הפגנות חמות.

לנייק וטרגט בזזו את החיים מהחנויות.

לקשר לכאן את הסרטון על הבחור המבוגר שאיתרע מזלו שהוא לבן?

לפני 49 דקות, Transporter כתב:

איזה קטע שממש עכשיו יאיר לפיד נואם

ואומר שאם זה לא יפתר בקרוב תהיה אלימות

פחחחחח כאילו שהמפונק מצפון ת"א לא יהיה השלישי בתור לסיזלזון, מייד אחרי ביבי וגנצי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזירו את המגבלות לתחבורה הציבורית. פעם נוספת דופקים את האנשים שנמצאים בתחתית הסולם הכלכלי ולא יכולים להרשות לעצמם אחזקת רכב. עכשיו הם יצטרכו להתייבש שעות בתחנות אוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בואו נעזוב לרגע את טרנספורטר, המגדל ומה לא- הגיע הזמן להעיף מבט לכיוון ההנהגה הרופסת שלנו ולהבין למה אנחנו במצב שאנחנו.

אם להסתמך על המידע של הודעות והדלפות מדיוני הקבינט, הפולמוס המתנהל הוא לא כלכלה VS בריאות, אלא 9000 ידיים שכל אחת מושכת לצד אחר, וקטנוניות מפגרת סטייל "רגע, אם אתם סוגרים לי X למה אתם לא סוגרים לו Y!"

טענה שעלתה לא מעט בדיונים בפורום הזה היא שלישראל אין באמת בסיס משותף, זה ממש לא "עם אחד", בטח שלא כאשר אנחנו מתרחקים גיאוגרפית ואידיאולוגית. לאברך מבני ברק אין שום דבר משותף עם הייטקיסט מיקנעם, למושבניק בעמקי הצפון אין ממש קרקע משותפת עם תושב עוטף עזה למרות ששניהם מרוחקים מה "בועה של תל אביב" כביכול.

וכרגע הפילוג הזה נחשף במלואו במצב של צרה, במקום לגבש מתווה שיוציא את המדינה בכללותה מצרה, כל אחד דואג לכסות את התחת של עצמו בלי קשר לכמה משאבים זה ידרוש מהמדינה שגם ככה בצרה, ושהבלאגן יפול על כלל הציבור. 

כולנו רגילים שמזה 3 עשורים מדינת ישראל די מתנהלת בבלאגן, אבל אנדרלמוסיה שכזו היא בושה שבכנות לא ציפיתי לה.

זה כמובן חלק מהגורם להגבלות השרירותיות שאנחנו רואים שלא הכי מתיישבות עם ההיגיון או עם טובת האזרח, שיקולים פוליטיים קטנים.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 1
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Pika007 כתב:

אם להסתמך על המידע של הודעות והדלפות מדיוני הקבינט, הפולמוס המתנהל הוא לא כלכלה VS בריאות, אלא 9000 ידיים שכל אחת מושכת לצד אחר, וקטנוניות מפגרת סטייל "רגע, אם אתם סוגרים לי X למה אתם לא סוגרים לו Y!"

חשבתי שאמרת:

לפני 3 דקות, Pika007 כתב:

טוב, בואו נעזוב לרגע את טרנספורטר

😂

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, nimrod7676 כתב:

איפה רק בתי המשפט?

ברצינות עכשיו בלי הטרלה אתה באמת מאמין שמדובר בקונספירציה של ביבי לברוח ממשפט? מה לגבי ארה"ב גם שם זו קונספירציה אחת גדולה? אירופה? יפן? דרום קוריאה? 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

ברצינות עכשיו בלי הטרלה אתה באמת מאמין שמדובר בקונספירציה של ביבי לברוח ממשפט? מה לגבי ארה"ב גם שם זו קונספירציה אחת גדולה? אירופה? יפן? דרום קוריאה? 

אני לא יודע למה אתה חושב שאני מטריל, אז למען הסר ספק אני לא מטריל בשום אחת מההודעות שלי.

וכן, לדעתי זה לא מקרי שעושים סגר ב-19.7 שזה תאריך הדיון השני במשפט שלו, ש"במקרה" הבדיקות בחודש האחרון עלו בפי 4, 

ושמרמים את הציבור בפנים שאומרים שהתחלואה משתוללת אף על פי שיחס הבדיקות \ חולים ירד ב-75% !

אתה חושב שזה מקרי? לא יודע.

מה קורה בארצות הברית בדיוק? יש שם 25% מובטלים? המדינה בסגר?

תסתכל בדוחות התעסוקה באירופה וארצות הברית - פורסמו השבוע.

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, nimrod7676 כתב:

איפה רק בתי המשפט?

Screenshot-20200706154703-956x540.png

תכלס, סגרו את מוקדי ההדבקה וההתקהלות.

נראה תוך כמה זמן יתחילו להכנע לקבוצות לחץ מחדש...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, nimrod7676 כתב:

מה קורה בארצות הברית בדיוק? יש שם 25% מובטלים? המדינה בסגר?

כן. חד משמעי כן. מדינות רבות בארה"ב מחזירות את המגבלות. מושלים בארצות הברית שמשך חודשים התנגדו לחובת מסכות עשו סיבוב פרסה. לדוגמא טקסס מדינה עם מושל רפובליקני תומך טראמפ נלהב שנתן הוראה לסגור את מקומות הבילוי והנהיג חובת חבישת מסכה. 

https://www.texastribune.org/2020/06/26/texas-bars-restaurants-coronavirus-greg-abbott/

אריזונה חוזרת לסגר

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/arizona-lockdown-coronavirus-cases-shut-down-how-long-when-reopen-a9593426.html

קליפורניה גם חוזרת לסגר 

https://www.vibe.com/2020/07/states-tighten-lockdown-restrictions-covid-19-cases-surge 

אוסטרליה חוזרת לסגר

גם שם ביבי מחבל בבדיקות קורונה? 

ציטוט

תסתכל בדוחות התעסוקה באירופה וארצות הברית - פורסמו השבוע.

ראיתי ובכיתי. אם היית יודע מה הקריטריונים בארה"ב בשביל להיחשב "לא מובטל" לא היית נותן הרבה משקל לדוחות תעסוקה האלה. 

לפני 16 דקות, nimrod7676 כתב:

אתה חושב שזה מקרי? לא יודע.

ביבי מחבל במעבדות? הוא מכריח את שירותי הרופאה "לזהם" את הבדיקות עם וירוס הקורונה כדי שהוא יוכל להחזיר את הסגר?

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, halperin96 כתב:

תכלס, סגרו את מוקדי ההדבקה וההתקהלות.

נראה תוך כמה זמן יתחילו להכנע לקבוצות לחץ מחדש...

זה הכל תלוי במספרים... טרנספורטר חזה שהמספרים ימשיכו לעלות למרות שסגרו את האירועים.

ולכן אם נמשיך לראות עלייה במספר הנדבקים היומי  ובמספר החולים קשה, לא יהיה לחץ לפתוח שוב.

אבל ... אם נראה ירידות ל 300 מאובחנים חדשים ביום, ומספר החולים קשה עולה ל 300 ואז מתחיל לרדת בחזרה.

אז יהיה הרבה לחץ להתחיל לפתוח מחדש. 

הבאסה בכל הזבל הזה .. שמבזבזים את הקיץ.. התהליך עכשיו יקח חודשיים .. יתחילו לפתוח שוב בספטמבר. 

וההתפרצות הבאה תתחיל בחורף, נובמבר דצמבר.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...