Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 שעה, natco כתב:

אותי מטריד משהו אחר:  למה ביקור בקולנוע או מופע (קסמים? עומר אדם?) הוא בסיכון בינוני, אבל קונצרט (של הפילהרמונית?) או הצגה (בקאמרי?) זה סיכון גבוה?

שוב דופקים את האשכנזים?

רואים שאף פעם לא היית בקונצרט, יש את ההוא שאיך שמגיע קטע שקט התפקיד שלו הוא להשתעל בלי הפסקה. זה פשוט לא יכול לעבוד בלי זה.

• מצחיק 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, korola כתב:

זה הכל תלוי במספרים... טרנספורטר חזה שהמספרים ימשיכו לעלות למרות שסגרו את האירועים.

ולכן אם נמשיך לראות עלייה במספר הנדבקים היומי  ובמספר החולים קשה, לא יהיה לחץ לפתוח שוב.

אבל ... אם נראה ירידות ל 300 מאובחנים חדשים ביום, ומספר החולים קשה עולה ל 300 ואז מתחיל לרדת בחזרה.

אז יהיה הרבה לחץ להתחיל לפתוח מחדש. 

הבאסה בכל הזבל הזה .. שמבזבזים את הקיץ.. התהליך עכשיו יקח חודשיים .. יתחילו לפתוח שוב בספטמבר. 

וההתפרצות הבאה תתחיל בחורף, נובמבר דצמבר.  

ברגע שאתה סוגר ברים,מסעדות,מועדונים וחדרי כושר יורדת האינטרקציה עם בני אדם חדשים.

מבערך 5 אנשים שאני פוגש ביומיום באופן קבוע המספר הזה טס לאיזור ה100 אם אני הולך לחדר כושר בבוקר ויוצא עם חברים לשתות בירה.

ההדבקה תרד בוודאות.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שזה נושא מרכזי פה בשירשור, ואולי מישהו פספס .. אז אני רק מניח את פה בולט 

image.png.29a5ab3bd25248b5d7818527de2a79ec.png

לפני 7 דקות, halperin96 כתב:

ברגע שאתה סוגר ברים,מסעדות,מועדונים וחדרי כושר יורדת האינטרקציה עם בני אדם חדשים.

מבערך 5 אנשים שאני פוגש ביומיום באופן קבוע המספר הזה טס לאיזור ה100 אם אני הולך לחדר כושר בבוקר ויוצא עם חברים לשתות בירה.

ההדבקה תרד בוודאות.

אני מעריך שבשבועיים הקרובים עדיין נראה עלייה, ימשיכו להדק את ההגבלות.

כך שלעולם לא נדע האם המגבלות האלה עצרו את ההדבקה  או ההגבלות הבאות. 

אם יהיו אמיצים וישארו בדיוק המגבלות האלה שבועיים  (למרות המשך עלייה) אז אולי נראה ירידה עוד שבועיים.

הבעיה שהם מפחדים , כי אם יש טעות בהערכה .. לא ניתן יהיה למנוע קריסה של מערכת הבריאות.

ואם יש טעות בהערכה לצד שני , אז בעוד חודש בתי החולים יהיו ריקים והם יקרסו כלכלית מהצד השני (אין הכנסות מטיפולים אחרים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחדרי כושר, ולפי רבים גם בריכות שחיה אבל זה לא ודאי. אין לי מושג מה הם חושבים, כל פעם shifting of the goalposts, תוך כדי יצירת אשליה שאפשר לעצור וירוס מלהתפשט. לפי כל הגיון בריא התפשטות עכשיו היא ברכה, במקום התפתחות קלסטרים בדצמבר ינואר, אבל לא, ממשיכים לפמפם שאם רק נעשה את זה, נעצור את הטבע מלעשות את שלו.

ההשפעה של זה על משפחתי המורחבת מינימלית, חוץ מאבא שלי, אף אחד איבד מקור הכנסה, והוא הירהר על פרישה ממילא לפני הקורונה, אבל אני מתנדב בעמותת צדקה של הקהילה, והמצב לא טוב, פשוט התעללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעות, natco כתב:

אותי מטריד משהו אחר:  למה ביקור בקולנוע או מופע (קסמים? עומר אדם?) הוא בסיכון בינוני, אבל קונצרט (של הפילהרמונית?) או הצגה (בקאמרי?) זה סיכון גבוה?

שוב דופקים את האשכנזים?

זה בגלל שרוב האנשים שהולכים לקונצרטים והצגות הם אוכלוסיה בסיכון, בני 200 ומעלה.

• מצחיק 4
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

כן. חד משמעי כן. מדינות רבות בארה"ב מחזירות את המגבלות. מושלים בארצות הברית שמשך חודשים התנגדו לחובת מסכות עשו סיבוב פרסה. לדוגמא טקסס מדינה עם מושל רפובליקני תומך טראמפ נלהב שנתן הוראה לסגור את מקומות הבילוי והנהיג חובת חבישת מסכה. 

https://www.texastribune.org/2020/06/26/texas-bars-restaurants-coronavirus-greg-abbott/

אריזונה חוזרת לסגר

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/arizona-lockdown-coronavirus-cases-shut-down-how-long-when-reopen-a9593426.html

קליפורניה גם חוזרת לסגר 

https://www.vibe.com/2020/07/states-tighten-lockdown-restrictions-covid-19-cases-surge 

אוסטרליה חוזרת לסגר

גם שם ביבי מחבל בבדיקות קורונה? 

ראיתי ובכיתי. אם היית יודע מה הקריטריונים בארה"ב בשביל להיחשב "לא מובטל" לא היית נותן הרבה משקל לדוחות תעסוקה האלה. 

ביבי מחבל במעבדות? הוא מכריח את שירותי הרופאה "לזהם" את הבדיקות עם וירוס הקורונה כדי שהוא יוכל להחזיר את הסגר?

טוב, אין לי כוח לריב. זה לא עוזר לאף אחד.

תן לי להתענג מול לוחות הבורסה האמריקאית

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, halperin96 כתב:

לא יסגרו חדרי כושר.

well

that escalated quickly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה כולל בפנים אבל?

זו הזדמנות פז להיפטר מעודפי שומנים מימי מפא"י וימיה כחברה ממשלתית

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הכי מפחיד יהיה אם יהיה פה מקרה של זאב זאב, ובפעם השלישית כשבאמת יהיה פיזדייץ אף אחד לא יקשיב בכלל.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ChemGuy85 כתב:

על ידי כך שאתה מחזיר אותה להיות חברה ממשלתית? 

במקרה של אל על, כן. החברה הזו סוחטת כספי מדינה כבר משהו כמו 2 עשורים עם 0 מההתייעלות שהבטיחו, משכורות מהגבוהות בעולם לטייסים הותיקים כי מה, הם יוצאי חיל אוויר, יש לך מושג איזה גודל שמוליק יש להם?! זה זכאי לתוספת שכר. (ואם תנסה לגעת בה בשקל, הם יהפכו לחולים למשך חודשיים), וסירוב עיקש של הבעלים (הפרטי) לטפל בחברה שהוא מחזיק.

איכשהו הם שיחקו על קלף ה "חברה הלאומית" והעובדה שהם היחידה בישראל שיכולה להחזיק קוי long haul כדי להמשיך בחגיגה הבלתי פוסקת הזו, זה נכון שמדינת ישראל לא יכולה להרשות לעצמה להתקיים לחלוטין בלי חברת תעופה.

אז הייתה לנו חברה פרטית שפועלת בדרגת יעילות ובזבוז כספי ציבור של חברה ממשלתית, מה זה משנה אם היא כבר באמת תהפוך לחברה ממשלתית, אולי ינערו שם כמה דברים בפנים. יותר גרוע ממה שהיה- ספק שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

בסוף הכי מפחיד יהיה אם יהיה פה מקרה של זאב זאב, ובפעם השלישית כשבאמת יהיה פיזדייץ אף אחד לא יקשיב בכלל.

אף אחד לא יודע מה המקרה.

ולא תדע אם לא תאפשר להמשיך לשחרר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...