Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אנחנו בדרך הנכונה. 

אני זוכר שבתחילת הבלאגן הייתי חולה עם סימפטומים, לא יודע במה, אבל רק אחרי יום שלם של ניסיונות אישרו לי בדיקת PCR (באו אלי הביתה מד"א לקחת דגימה).

כמובן שיצאתי שלילי, כפי שציינתי, לא יודע מה זה היה.

אני מאמין שכרגע, כל עוד זה האומיקרון הזה והמחלה הלא קשה שהוא גורם, ובמצב ההדבקה האבוד מראש - אין שום סיבה ושום טעם לבדוק ולבודד בכלל את הלא סימפטומטים.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yor2סיפור סגירת הסניפים אכן קשה לאוכלוסיות מסויימות. אבל כמו הרבה דברים אחרים, התקשורת עוברת למרשתת.

לגבי פנקס צ'קים - אכן סיפור מוזר. הייתי רגיל להזמין חמישה - זה הספיק לאי אילו שנים. לפני כמה חודשים רציתי להזמין פנקסי צ'קים, האץר לא אפשר להזמין יותר משניים. לבן ששכר דירה ונזקק לפנקס צ'קים לראשונה בחייו (הןא מנהל חשבון בנק כבר קרוב ל-12 שנים) אפשרו להזמין פנקס בודד. מצד שני, הנוחות להזמין פנקס צ'קים מהכורסא ולקבל אותו לתיבת הדואר מצויינת. אני שונא לבקר בסניף, ועוד יותר בימים אלה של קורונה.

לגבי ההיתר להעסיק מאומתים - אני סקרן מי הפעיל את הלחץ. מכל מקום, התנאים להעסקתם די דרקוניים, והאמת היא שעם מספר המאומתים שמסתובב במקומות העבודה זה כנראה לא ישנה הרבה.

בתאריך 17.1.2022 בשעה 18:34, sperial כתב:

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial קראתה  את ההזהרות של הבנק. הם שולחים בדואר רגיל.

לא לוקחים אחריות. אם גנבו לך תפנקס.  לך תרדוף אחרהם.

הם לא  מחבדים צ'קים עד שהפעלתה אותו. זה לא מונע לגנוב תפינקס.

ולפזר תצ'קים.

מצטער זה לא מתאים לי. 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מזכיר לי לחפש איפה הציקים שלי.
יש מצב שכבר 3 שנים לא נגעתי בהם,  ובעבר באמת הייתי מזמין כמה חבילות ביחד. 

אכן הגיע הזמן לשנות את המעמד החוקי שלהם,  הרי אפשר היום להפקיד ציק באפליקציה.
ככה שמי שהצ'ק אצלו והפקיד אותו דרך האפליקציה , יכול להמשיך לגלגל אותו הלאה.

ואתה תהיה באותו מצב כמו שגנבו לך ציקים מהדואר והבנק לא הפעיל אותם. 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום בו אני גר אנחנו לא חווים גניבות של דואר.

האמת היא שאם עד לפני שנתיים - שלוש הייתי משתמש בכ-20 צ'קים בשנה הרי שבשנתיים האחרונות לא השתמשנו אפילו בפנקס בודד. אפילו פקס יותר שימושי. אבל לגמרי בלי פנקס צ'קים אי אפשר להסתדר. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את האהבה בישראל לפנקסי צ׳קים. איפה שאני חי אין צ׳קים. בכלל. או מזומן או אפליקציה או העברה לחשבון בנק. כולל תשלום על שכר דירה, חוגים וכ״ו.

לא רואה שום סיבה לצ׳קים ב-2022.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפעמים הסכום להעברה באפליקציה מוגבל וכדי לשנות את זה צריך ללכת לסניף ולחתום על שטויות אז פשוט נותנים צ'ק וזהו.

כנראה אצלכם יש פחות בירוקרטיה בהתנהלות מול הבנק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך חדשות 13. למה אין נתונים כבר יומיים. הגענו למעל 60 אלף חולים ביום.

התחזיות התממשו: יותר מ-60 אלף מאומתים לקורונה אובחנו אתמול

לאחר שלושה ימים ללא עדכון הנתונים, משרד הבריאות פרסם כי ביומיים האחרונים התגלו יותר מ-60 אלף נדבקים חדשים בקורונה כל יום.

‫התחזיות התממשו: יותר מ-60 אלף מאומתים לקורונה אובחנו אתמול | רשת 13 (13tv.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

הסתובבתי אתמול בערב, עד אזור 22:30 - 23:00. בגדול הכל נראה כרגיל והמקומות שאני עובר לידם או יושב בהם בדרך כלל היו מלאים.

אבל זו לא אינדיקציה אמיתית. אני מניח שעם עשרות או מאות אלפי חולים ואנשים שנמצאים בבידוד מסיבה כלשהי, יש פחות אנשים בחוץ.

כמובן סביר שאנשים גם יוצאים פחות. כמה חברים שלי עכשיו יוצאים משמעותית פחות, אבל לא כי הם מפחדים מהמחלה אלא כי הם מפחדים מבידוד.

המצב כרגע הוא הרע במיעוטו. יש מחלה בחוץ. אין באמת המון מה לעשות כדי למנוע הדבקה, אלא אם מצליחים לנהל שגרת חיים רק בבית. לגיטימי לגמרי שמי שמפחד ישב בבית. לגיטימי לגמרי שמי שלא יוכל להמשיך בשגרת החיים שלו. וגם אם יש מסעדות שהתרוקנו - יש כאלו שלא, אפילו הרבה מהן.

אם אתה אומר שהכל נראה כרגיל למה זה לא אינדיקציה?

אל תשכח שעל כל מסעדה מבוקשת יש המון אנשים שכל ערב מקבלים סירוב ולא יכולים להכנס

ניסית פעם להשיג מקום במחניודה?מזמינים שם חודש מראש

אז במקום להזמין חודש כנראה שעכשיו תוכל תוך שבועיים, או עם הבידודים יתפנו מקומות פה ושם

הוא לא פושט רגל ולא כלום. פשוט במקום שיהיו לו כמה עשרות ברשימת המתנה, יש כמה בודדים והמקום עדיין מלא

ומקומות שפשוט היו עובדים 90% הזמנות + 10% ווקינג כנראה עכשיו עובדים 70% הזמנות ו 30% ווקינג

אבל הכל בסדר....מי שיושב בבית יכול לעשות משלוח

אני עדיין לא מבין את הטמבלים שחושבים שסגר עדיף.

ד"א ענף שבאמת נדפק זה החדרי כושר

אנשים גם  ככה מתעצלים לקום ולהרשם לחדר כושר

וגם ככה אנשים חושבים שבחורף אין טעם  להתאמן כי רק ביוני מתחילים להתאמן

עכשיו יש להם עוד סיבה לא ללכת לשם כי כולם בלי מסכות וזה מסוכן

אז שם באמת יש ירידה

אבל כל זה לא קשור להיא מהחומוס

לפני 6 שעות, save כתב:

אני לא חושב שמישהו פה באמת מופתע. 

אז רופאים חולים יעבדו במחלקת קורונה. 

מה זה מפריע בתכלס?

הם לא יכולים להדביק את החולה

לפני 6 שעות, sperial כתב:

@yor2סיפור סגירת הסניפים אכן קשה לאוכלוסיות מסויימות. אבל כמו הרבה דברים אחרים, התקשורת עוברת למרשתת.

חרטא

הבנק שלי באיזור הכי מסריח בתל אביב

גם ככה לא עונים שם לטלפונים

הכל צריך ללכת לסניף במיוחד.

אני צריך לשלם לספקים בחו"ל וכל דבר שצץ אני צריך ללכת לסניף ועל הדרך לשלם חניה בתעריפים של מיקונוס

לפני 4 שעות, garicho כתב:

לא מבין את האהבה בישראל לפנקסי צ׳קים. איפה שאני חי אין צ׳קים. בכלל. או מזומן או אפליקציה או העברה לחשבון בנק. כולל תשלום על שכר דירה, חוגים וכ״ו.

לא רואה שום סיבה לצ׳קים ב-2022.

צק לא תופס מסגרת אשראי אתה יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter לגבי חדרי הכושר - אכן קטסטרופה. אם אשתי מוותרת על הדבר הזה כנראה שהסיכון בלתי נסבל: בשבוע שעבר הגיעו מדריכים בידיעה שהם חולים (ומאומתים לקורונה) כי "אין מי שיחליף אותם". במקום סגור, שבו אנשים נמצאים יחד שעה, מתנשפים ומסירים מסיכות, זה המרשם הטוב ביותר להפצת הקורונה. השיא היתה דווקא אחת המתאמנות שאומתה, פרסמה את זה בפייסבוק, ויומיים אחר כך הגיעה לחדר הכושר והתחילה לנשק את כולם כי "בבדיקה הביתית יצאה תוצאה שלילית".

ולגבי הבנק - אתה בן 35 ורגיל לעבוד מרחוק, באמצעות המחשב והטלפון. אבל אני מכיר אנשים מבוגרים, ואפילו צעירים בני 50, שמבחינתם "אין חבר נאמן כמו כסף מזומן" ולא יוותרו על הביקור השבועי אצל פקיד הבנק החביב עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Transporter כתב:

צק לא תופס מסגרת אשראי אתה יודע

שמעת על כרטיס Debit?
יש גם בארץ. שאל את הבנק שלך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, Transporter כתב:

זה פשוט גורם נזק לכל אלה שבאמת נפגעו ובאמת זועקים לעזרה

ובמקום לקבל עזרה צוחקים עליהם וחושבים שהם שקרנים

איזה היסחפות... קצת גזים, מקסימום כאב בטן אם החומוס מקולקל...

• משעמם 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...