Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אז אם לא שינו כלום, מדוע התופעה הרחבה הזו של הבליטה והכאבים בבית השחי, מה גורם לגוף להגיב ככה?

פעם הראשונה כלום, פעם השניה כלום, פעם השלישית נפיחות וכאבים שנמשכים הרבה מעבר ל48 שעות מהחיסון-מדוע?.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בין החיסון הראשון לשני היו תופעות שונות, או בעוצמה שונה.

אני לא מבין גדול אבל אני מניח שמע' החיסון מגיבה באופן שונה, כתלות במספר הנוגדנים או הזכרון החיסוני שיש לגוף.

ממה שאני יודע ברוב חיסוני השגרה, כולם מקבלים את אותו המינון, תינוקות ומבוגרים.

אופן פעולת החיסון שונה מזו של תרופה ולכן בד"כ המינון הוא קבוע.

לא ממש יודע למה זה שונה במקרה של החיסון הנוכחי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 דקות, hwgeek כתב:

פעם הראשונה כלום, פעם השניה כלום, פעם השלישית נפיחות וכאבים שנמשכים הרבה מעבר ל48 שעות מהחיסון-מדוע

כי בפעם השלישית כנראה היית רחוק מאנטנה של g5 ולעדכון לקח הרבה זמן לרדת.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

כי בפעם השלישית כנראה היית רחוק מאנטנה של g5 ולעדכון לקח הרבה זמן לרדת.

יש מצב, כי בשתי החיסונים הראשונים התחסנתי באותו המקום ועכשיו בפעם השלישית זה היה מקום אחר 🤣

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

כן, בכיף. למשל נשים עם כל הדיווחים על פגיעה במחזור אחר כך והחשש מפגיעה בפוריות.

יש מידע מפורט על הדיווחים האלו?

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

כן, בכיף. למשל נשים עם כל הדיווחים על פגיעה במחזור אחר כך והחשש מפגיעה בפוריות.

בכלליות יותר, אני לא חושב שהעניין הוא דווקא הבוסטר, אלא החשש מזה שזה הופך למשהו שיהיה חלק מהשגרה - לך תקבל חיסון חדש כל חצי שנה. ופה זה כבר תפיסתית עלול להרגיש לאנשים שונה מסתם שני חיסונים עם סיכוי גבוה יותר לתופעות לוואי וכו'.

עוד יותר בכלליות, אני לא בטוח שמערכת הבריאות הצליחה לייצר אמון של 100% בתהליך. ואני גם לא מבין למה זה מפתיע כל כך מגיבים פה.

אגב אני עם דוד מחכה עדיין שספריאל יענה פעם אחת על מה שנשאל. יהיה כיף.

אבל מחזור הוא משהו שמשתנה לאורך החיים מכל מיני סיבות, אפילו מחיסונים אחרים.

פגיעה בפוריות - לא נראה שיש, נולד לי ילד שני בתוך כל סיפור הקורונה והחיסונים.

חוץ מזה אם הייתה פגיעה פוטנציאלית בפוריות, אז היינו רואים את זה במקומות אחרים בעולם.

תפיסתית יכולות להיות בעיות - אבל אני אישית לפחות לא מסתכל על זה, אלא על מה החיסון נותן לי, מה הבוסטר נותן לי.

חוצמזה אם זה יהפוך לשגרה זה תלוי בוירוס, ווריאנטים, ירידה בחיסוניות, כל מיני דברים שאף אחד לא עושה לך בכוונה, אלא הם תופעות שקורות.

ואין שום אינדיקציה שזה יהפוך לשגרה בטווח הארוך, לתינוקות יש יותר מחיסון אחד שהם מקבלים ב-3 ו-4 מנות.

לפני כשעה, hwgeek כתב:

כי לדעת אותו אדם הוא חושב שהוא כבר מוגן ממחלה קשה ולא בא לו ליהיות כאילו חולה ל24~48 שעות, במיוחד לצעירים יותר.

הפעם השלישית ממש הרגשתי את החיסון, יומיים של סבל, כניראה לא כולם 100% רוצים בזה כי הם חושבים שהם לא באמת צריכים את הבוסטר(צעירים).

בינתיים הכל עבר ואני מרגיש רגיל, רק החוסר נוחות בבית השחי בצד שמאל נשארה, לא יכול לישון על צד שמאל.

יש סיבה למה החיסון השלישי גורם לתגובה בבית השחי? רוב בני המשפחה שלי סבלו מהתופעה גם כן בחיסון השלישי, הפעמים הקודמות זה לא היה.

מה זה מוגן לדעתו? יש ירידה בחיסוניות לאחר זמן, זה מתמטי.

לפני כשעה, asix כתב:

למה אדם שהתחסן פעמיים צריך להתחסן בפעם השלישית לאחר חצי שנה ללא בדיקה מדעית?

אומרים שהנוגדנים ירדו. אז אנשים ביקשו לבצע בדיקת נוגדנים לפני החיסון. שללו מהם את האופציה הזאת. הטענה לשלילת האופציה - המדד הוא לא הנוגדנים.

עוד שאלה - אומרים שזה גל של לא מחוסנים שמציפים את הבתי חולים. הם לא לקחו את הבוסטר  אז איך סוגרים מחלקות קורונה בבתי חולים בצורה סיטונאית כמו שאמרו בחדשות. זה לא קצת סותר את המצב?

כי יש כמה סוגי נוגדנים.

גם בחיסוני שגרה של ילדים הרבה חיסונים עם 3 ו-4 מנות.

לפני כשעה, פינדר כתב:

אני יכול להבין את זה.

אנשים צעירים ובריאים, שמחוסנים פעמיים, בסיכון נמוך מאוד (לפי הידוע כרגע) להיפגע מהוירוס.

אם אין להם ילדים, או הורים מבוגרים שהם יכולים להדביק, אז בכלל המוטיבציה יורדת.

תוסיף לזה את תחושת הכפיה והרדיפה, כתוצאה מביטול הדרכון הירוק וההרגשה שלא מיצו דרכי פעולה נוספות, כמו העמקת החיסונים אצל אלו שבכלל לא התחסנו, הקפדה על בידודים, הגבלת נסיעות לחו"ל וכו'.

זה להעניש את עצמך בחוסר חיסוניות על טיפשותן של הממשלות.

טבעי אבל טיפשי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא יודע, יש אנשים צעירים יחסית שחושבים ומאמינים שהם מוגנים ממחלה קשה לאחר שתי חיסונים, אם זה נכון או לא אני לא יכול ליקבוע.

כמה חולים קשה יש בגל הרביעי עד גיל 40 (לאחר 2 חיסונים וללא מחלות רקע) מכלל החולים הקשים באותו גיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך, אני רק אומר ש"לדעתו" זה טיפשי, זה מתמטי (וסטטיסטי), כמו שמישהו יאמר לך ש-2 בחזקת 3 זה לדעתו 6.

לא חושב שהרבה חולים קשה בכלל היו מחוסנים, וכמובן שבאופן טבעי יותר חולים קשה מחוסנים יהיו מבוגרים יותר.

גם כיוון שקיבלו את החיסון מוקדם יותר וגם כיוון שמערכת החיסון במצב פחות טוב.

אבל מה זה אומר לגבי החודש-חודשיים הבאים? כלום

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם זה מתמטי זה אומר שניתן למדוד אותו. למה לא לאפשר לאנשים לבדוק את כמות הנוגדנים?

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

גם בחיסוני שגרה של ילדים הרבה חיסונים עם 3 ו-4 מנות.

נכון, אבל אלה חיסונים ותיקים שכבר נבדקו מספר שנים. החיסון הזה עוד לא עברה שנה מהיום שהחלו לחסן אזרחים ולא יודעים עליו הרבה.

אפילו לא יודעים לכמה זמן יחזיק הבוסטר.

זה לא נכון להשוות את החיסון הזה לחיסונים שיש אותם בשוק הרבה זמן ובטכנולוגיה שונה.

הכי גרוע זה החוסר שקיפות והמידע הסותר שמערכת הבריאות מספקת. דוגמא מהפוסטים האחרונים - לא יודעים האם הבוסטר הוא 50 או 30. חלק אומרים ככה וחלק אומרים ככה. נתון כזה אמור להיות נתון שלא שנוי במחלוקת ואפילו זה שנוי במחלוקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, asix כתב:

אם זה מתמטי זה אומר שניתן למדוד אותו. למה לא לאפשר לאנשים לבדוק את כמות הנוגדנים?

1. כי זה עולה כסף ומעמיס על מעבדות שגם ככה עמוסות.

2. כי חיסוניות מורכבת מכמה רכיבים, שלא את כולם מודדים בבדיקות חופשיות לציבור.

3. כי מה המשמעות של המדידה שעשית היום, למצב של שבוע הבא? חודש הבא? שנה הבאה?

לפני 2 דקות, asix כתב:

נכון, אבל אלה חיסונים ותיקים שכבר נבדקו מספר שנים. החיסון הזה עוד לא עברה שנה מהיום שהחלו לחסן אזרחים ולא יודעים עליו הרבה.

אפילו לא יודעים לכמה זמן יחזיק הבוסטר.

זה לא נכון להשוות את החיסון הזה לחיסונים שיש אותם בשוק הרבה זמן ובטכנולוגיה שונה.

אף חיסון לא נולד ותיק, אף חיסון לא נולד בדוק.

את התוספות למנות של החיסונים הותיקים הוסיפו אחרי מקרים שהצריכו את זה, כלומר "זה נכתב בדם" בשפה צבאית.

לפני 2 דקות, asix כתב:

הכי גרוע זה החוסר שקיפות והמידע הסותר שמערכת הבריאות מספקת. דוגמא מהפוסטים האחרונים - לא יודעים האם הבוסטר הוא 50 או 30. חלק אומרים ככה וחלק אומרים ככה. נתון כזה אמור להיות נתון שלא שנוי במחלוקת ואפילו זה שנוי במחלוקת.

בזה אני מסכים איתך. אבל על זה כתבתי קודם:

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה להעניש את עצמך בחוסר חיסוניות על טיפשותן של הממשלות.

טבעי אבל טיפשי.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש ירידה בהגנה אבל בגלל שאתה ואני לא יודעים ממש להעריך את המשמעות שלה,

זה בערך כמו להתלבט בין מכונית עם 5 או 4 כוכבי בטיחות. מצד אחד ברור מה יותר בטיחותי, מצד שני יש עוד פרמטרים שמשפיעים על ההחלטה.

אבל כשרוצים לבטל את התו הירוק למי שלא עושה את החיסון השלישי, זה לא משאיר הרבה ברירות.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

כשמספר גדול של אנשים לקחו את הבוסטר, יש פחות נדבקים, פחות הפצה של הוירוס ולכן הלא מחוסנים לא נדבקים.

מה הסתירה פה?

אסביר מה הסתירה. צעקו בכל מקום שהגל הזה הוא של לא מחוסנים ( לא נכנס לזה אם לא מחוסנים בכלל או מחוסנים בשתי מנות). 75 אחוז ממי שנמצא במחלקות קורונה הם לא מחוסנים. אם זה ככה, אותם לא מחוסנים לא מושפעים מהבוסטר כי הם לא מחוסנים והיו אמורים להמשיך להיפגע בגל הזה ולהגיע לבתי חולים למחלקות הקורונה בעיקר מכיוון שהם לא מוגנים כרגע לפי הטענות. בפועל, הלא מחוסנים ממשיכים להיות ללא חיסון וללא הגנה ומנגד מחלקות הקורונה נסגרות מכיוון שאין בהם צורך. זאת לא התוצאה שהייתה אמורה להיות לאור הטענות שטענו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כמו שמישהו יאמר לך ש-2 בחזקת 3 זה לדעתו 6.

מה? זה לא? 😱 מצטער, הייתי חייב ...

Screenshot 2021-10-06 115251.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...