Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, farkash7 כתב:

המסקנות שלי אחרי 1544 עמודים:

1. טרנספורטר מצביע מחל (מסקנה מעמוד 3).

2. חצי ממשתתפי השרשור הזה ביזבזו במצטבר

376 ימים, 23 שעות, 41 דקות, 36 שניות ו777 מילישניות על קאונטר וזה כולל את טרנספורטר שהוא SUS וPRO

חוץ מזה לא הפקתי מה1544 עמודים האלה כלום.

אוסיף עוד משהו למסקנות:

1) אנשים יודעים לצעוק ולהאשים את כולם באכלו לי, שתו לי, לקחו לי אך כשההחלטות משרתות את האג'נדה שלהם הם שוכחים את כל הכשלים בדרך ושהאחרים יתפוצצו ומי שעושה עליהם מניפולציה הוא מלך  כי הוא דאג להם, אפילו אם זה לחודש עד לסגר הקרוב כי הוא צריך את הקול שלהם.

2) פרטיות של האנשים וחוקי יסוד בסיסיים נמכרו בזיל הזול - לא יודע מה זה אומר עלינו כבני אדם ומה יקרה בעתיד. רק שהיום זה בשביל וירוס שנקרא הקורונה ומחר זה יכול להיות בגלל החלטות הזויות אחרות כי נוכחנו לדעת שהמחלה הזאת נוהלה לא בריאותית אלא פוליטית.

3) לא רוצה לחשוב מה היה קורה פה אם היתה מתקפת טילים או רעידת אדמה. תראו איך הכל נוהל כאשר לאנשים יש קורת גג, חשמל, מים, אינטרנט וחלקם מקיימים שגרה רגילה. מה היה קורה פה עם הניהול החובבני הזה היה קורה כאשר לאנשים לא היה קורת גג, חשמל, מים, אוכל ועוד? אנשים היו אוכלים כאן אחד את השני ואני מתאר לעצמי שכל ה 120 חברי כנסת היו כבר במדינה אחרת ולא רק בטבריה או בערים אחרות.

סתם נקודות למחשבה למה שקורה פה במדינה שהכוח שלה הוא באחדות שלה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, asix כתב:

3) לא רוצה לחשוב מה היה קורה פה אם היתה מתקפת טילים או רעידת אדמה. תראו איך הכל נוהל כאשר לאנשים יש קורת גג, חשמל, מים, אינטרנט וחלקם מקיימים שגרה רגילה. מה היה קורה פה עם הניהול החובבני הזה היה קורה כאשר לאנשים לא היה קורת גג, חשמל, מים, אוכל ועוד? אנשים היו אוכלים כאן אחד את השני ואני מתאר לעצמי שכל ה 120 חברי כנסת היו כבר במדינה אחרת ולא רק בטבריה או בערים אחרות.

השוואה לא נכונה. 

הוירוס פגע בכל העולם, 

הוירוס פגע בכל הארץ. 

הדוגמאות שלך של רעידת אדמה או שהתקפת טילים,  בדר"כ לא פוגעים בכל הארץ.

קח את הדברים החיוביים שיש פה.

- הפעילו את המוסד והצליחו לרכוש המון מוצרים שהיו במחסור בכל העולם (שאין בהם שימוש), אבל תחשוב מה היו מצליחים לרכוש אם המחסור היה רק אצלנו ?

- הפעילו מלא מלוניות קורונה , למרות שלאנשים היה קורות גג להיות בא, אז אם לאנשים לא היתה קורת גג , היו מוצאים להם מלונות על חשבון המדינה.

- נתנו מענקים חופשי חופשי... אז כסף זה לא הבעיה. 

ולסיכום ,  אנשים חושבים על פצצת אטום .. כאילו היא תמחוק את מדינת ישראל לחלוטין. 

אז תבדוק את הפצצה של הירושימה .. מתו רק 100 עד 200 אלף ..  קטן עלינו אחרי 5000 מתים של הקורונה. 

קח את הקטע האופטימי  - לפחות הוירוס הראשון שהכה את כל העולם לא היה קטלני כמו שהוא היה יכול להיות. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תראו כמה צדקתי בכל מה שאמרתי מהיום הראשון

"הפרוייקטור" לא שולל סגר בפסח

למרות שירדנו מ 1200 חולים קשים ל 700

על מה ולמה צריך סגר? שתוכל לשבת עם המשפחה שלך ואנחנו נשב לבד?

ערב פסח הקרוב תהיה לי פרגולה ואני מארח  את כל המשפחה המורחבת  בתוך הבית ובמרפסת והוא יכול לקפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, save כתב:

גילינו שאנחנו יותר פדרציה (של מדינות) מאשר ממלכה מאוחדת.

אפילו הממלכה המאוחדת לא ממלכה מאוחדת 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

ערב פסח הקרוב תהיה לי פרגולה ואני מארח  את כל המשפחה המורחבת  בתוך הבית ובמרפסת והוא יכול לקפוץ

source.gif.d103e3df27b0afb5bf903d99f44e116b.gif

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי מחברים בממלכה המאוחדת : הם רק עכשיו מבינים איזה מזל שהם עשו ברקזיט . בוריס ג'ונסון לא הדיוט גמור.
אחרת עד עכשיו היו מתבוססים בלי חיסון לרפואה בגלל רגולציה של האיחוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, korola כתב:

השוואה לא נכונה. 

הוירוס פגע בכל העולם, 

הוירוס פגע בכל הארץ. 

הדוגמאות שלך של רעידת אדמה או שהתקפת טילים,  בדר"כ לא פוגעים בכל הארץ.

קח את הדברים החיוביים שיש פה.

- הפעילו את המוסד והצליחו לרכוש המון מוצרים שהיו במחסור בכל העולם (שאין בהם שימוש), אבל תחשוב מה היו מצליחים לרכוש אם המחסור היה רק אצלנו ?

- הפעילו מלא מלוניות קורונה , למרות שלאנשים היה קורות גג להיות בא, אז אם לאנשים לא היתה קורת גג , היו מוצאים להם מלונות על חשבון המדינה.

- נתנו מענקים חופשי חופשי... אז כסף זה לא הבעיה. 

ולסיכום ,  אנשים חושבים על פצצת אטום .. כאילו היא תמחוק את מדינת ישראל לחלוטין. 

אז תבדוק את הפצצה של הירושימה .. מתו רק 100 עד 200 אלף ..  קטן עלינו אחרי 5000 מתים של הקורונה. 

קח את הקטע האופטימי  - לפחות הוירוס הראשון שהכה את כל העולם לא היה קטלני כמו שהוא היה יכול להיות. 

נכון, זה היה בכל העולם אבל בכל העולם לא ניהלו את זה פוליטית ולא בריאותית. 

אקח את הנקודות החיוביות שנתת - הכל התנהל מאוחר מדי, מעט מדי ולא בצורה נכונה ( חלוקת מענקים גם למי שלא צריך) וזאת רק משיקולים פוליטיים ולא עיניניים. הרבה דברים היו יכולים להתנהל אחרת אם הבריאות הייתה לנגד העיניים. ואם זה היה מתקפת טילים או רעידת אדמה אתה חושב שזה היה מתנהל טוב? לצערי אני לא אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Transporter כתב:

רק תראו כמה צדקתי בכל מה שאמרתי מהיום הראשון

"הפרוייקטור" לא שולל סגר בפסח

למרות שירדנו מ 1200 חולים קשים ל 700

על מה ולמה צריך סגר? שתוכל לשבת עם המשפחה שלך ואנחנו נשב לבד?

הוא פשוט לא קרא את כל הנתונים כמו שצריך.

40% מהחולים קשה החדשים מגיעים מהמגזר הערבי.

איך סגר בפסח יצמצם את זה ???

אבל אף אחד לא מספר שרק 6% מהחולים קשה החדשים הם חרדים,

אחרי שבשיא גם הם היו  40% ולא השתתפו בסגר שהיה בכל המדינה.

אז הפתרון הוא פשוט, להמשיך לפתוח את המשק, הכל כולל הכל וכמה שיותר מהר,

להתמודד עם החולים קשה החדשים.  למרות שבמגזר הערבי הם עולים ב 24% כל שבוע.

אני לא מאמין שזה ימשיך בעליות לאורך זמן, המספרים גם שם בסוף ירדו כמו שירדו אצל החרדים.

כולה כמה שבועות של בלאגן ונעבור את זה. 

הבעיה שהמזגר הערבי משולב היטב במשק העבודה הכללי,  בניגוד לחרדים שהיו סגורים עם עצמם,

המגזר הערבי עובד חזק בכל תחומי החיים במדינה , מסעדות , אולמות אירועים, עו"ד , בתי חולים,

אתרי בנייה, מוסכים בקיצור... בכל מקום. 

אבל לא תשמעו על זה בחדשות, יותר חשוב לספר לנו איך ביבי עשה סיבוב פרסה .

חשוב לספר איך ביבי פותח את המשק עכשיו בגלל הבחירות (שזה נכון),  ולהציג את זה כאילו רק הבחירות מניעות אותו לפתוח,

כל זה מבלי להדגיש את השינוי המהותי שחל במשק מבחינת חיסונים ותחלואה.

image.png.4ff94268ced2c5082d65f0c5d3d9fd01.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, asix כתב:

נכון, זה היה בכל העולם אבל בכל העולם לא ניהלו את זה פוליטית ולא בריאותית. 

לא ניהלו את זה פוליטית? 

אז לא קראת את הביקורות של האיחוד האירופאי על קנצלרית גרמניה בניהול החיסונים,

הייתה ביקורת קשה על ההחלטה שלה לנהל את רכש החיסונים בצורה מאוחדת,  

היה מאמר קשה על כך שהיא הקריבה את העם הגרמני מסיבות פוליטיות , לצורך חיזוק מעמדה ברמה של האיחוד.

המבקרים טענו שהייתה לה היכולות להודיע שכל מדינה תרכוש חיסונים לעצמה, 

ואז הגרמנים היו יכולים להשיג עדיפות ולרכוש לבד במחיר גבוה יותר ולקבל מלא חיסונים הרבה יותר מהר. 

ומה עם ארה"ב ?  שם ניהלו את כל המאבק בקורונה באופן מקצועי ? 

לפני 2 דקות, asix כתב:

אקח את הנקודות החיוביות שנתת - הכל התנהל מאוחר מדי, מעט מדי ולא בצורה נכונה ( חלוקת מענקים גם למי שלא צריך) וזאת רק משיקולים פוליטיים ולא עיניניים. הרבה דברים היו יכולים להתנהל אחרת אם הבריאות הייתה לנגד העיניים. ואם זה היה מתקפת טילים או רעידת אדמה אתה חושב שזה היה מתנהל טוב? לצערי אני לא אופטימי.

בפיתוח מערכות/אלגוריתמים לאופטימיזציה נהוג לפעול באופן הבא:

לדוגמא , נניח אני רוצה לפתח אלגוריתם לניהול רשתות תקשורת בזמן אמת.

שלב ראשון:

אוספים נתונים ממערכת אמיתית, בודקים בדיעבד מה הייתה הקצאת המשאבים היעילה ביותר 

בהינתן שאתה יודע מראש מה תהיה הדרישות של כל המשתמשים. 

שלב שני:  

מתחילים לפתח אלגוריתמים לחיזוי והקצאת משאבים בזמן אמת, כלומר בכל רגע נתון אתה יודע רק מה קרה עד כה ולא יודע מה יקרה בהמשך, מריצים את האלגוריתם על הנתונים שנאספו מרשת אמיתית.  

אם אתה חושב שניתן לפתח אלגוריתם חיזוי בזמן אמת שמתקרב ל 99% מהאלגוריתם שיודע בדיוק מה הולך לקרות אז אתה יכול להיות מליארדר.

ובכלל אם אתה חושב שניתן לפתח אותו בזמן אמת תוך כדי תנועה בלי שיש לך בכלל נתונים מה הולך לקרות .. אז אתה בכלל ענק מהחיים. 

דוגמא קטנה קיבלת ממשרד האוצר.. הפקידים שם היו בטוחים שכל תפקידים הוא לשמור שלא יפרצו את התקציב,

אף אחד מהדרג המקצועי הכלכלי לא הבין שמשבר בריאותי יפגע בכלכלה , ולקח להם עוד קצת זמן עד שהבינו שצריך לשחרר תקציבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola אני לאורך כל התקופה אמרתי שהאנשים שיושבים במשרד הבריאות הם לא רק חובבנים אלא גם שקרנים 

סגן שר הבריאות מתראיין היום ואומר ששום דבר לא סגור עד יום חמישי שיראו את הנתונים

למה צריך לחכות לחמישי אם אנחנו בירידה רציפה כבר למעלה משבוע?

למה להטעות ולהפחיד את הציבור?

כי הם אפסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Transporter כתב:

וזה לא נראה לך שערוריה שהוא מעלה אפשרות כזאת ?

לא..  זה לא נראה לי שערוריה , נראה לי איום הגיוני .. אם לא תשמרו אז יהיה סגר.

כל המטרה היא שחלק מהאנשים ימשיך להישמר, כל יום שעובר החיסונים עובדים קצת יותר..

לא נראה לך מדהים שאנחנו כבר שבוע אחרי פורים ולא ממש רואים אפקט של ההפרות? 

ברור לך שזה אפקט החיסונים .. נכון?   או שאתה חושב שזה בגלל התפילות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

@korola אני לאורך כל התקופה אמרתי שהאנשים שיושבים במשרד הבריאות הם לא רק חובבנים אלא גם שקרנים 

סגן שר הבריאות מתראיין היום ואומר ששום דבר לא סגור עד יום חמישי שיראו את הנתונים

יש הבדל בין שקרן למניפולטיבי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...