Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אולי חלאס עם הקשקוש הזה של ניו זילנד?   אי אפשר להשוות את ישראל לניו זילנד, לא מבחינה גיאוגרפית, לא מבחינה דמוגרפית ובטח שלא מבחינת צפיפות האוכלוסיה, שהיא פקטור חשוב בשליטה בהתפרצות הוירוס (הצפיפות בישראל גבוהה פי 20 מאשר בניו זילנד, ועד פי 10 בערים הגדולות).

מי שמפחד מואריאנטים יכול להמשיך להסתגר בבית עם קופסאות השימורים.

נראה כמה זמן תחזיק השיטה של ניו זילנד להתבודד ולהכניס לסגר מיליוני אנשים בגלל גילוי מקרים חדשים, עד שלאוכלוסיה שם יישבר מזה (יש כבר סימנים לזה, כולל התנהגות אשר גרמה להדבקה).

הקורונה כנראה לא תיעלם מהעולם בזמן הקרוב (מישהו רוצה לחשב כמה זמן ייקח לחסן 80% מאוכלוסיית העולם, כולל מדינות עניות באפריקה?), כך שאי אפשר להמשיך להתבודד לעד, וצריך לדעת לשחרר בשלב מסוים (במקרה הזה לאחר שחלק משמעותי מהאוכלוסיה בישראל התחסן).

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Gosser1860 כתב:

מי קבע שמקדם הדבקה לא רלוונטי? על סמך איזה מדע?

עוד הרבה לפני שהוא אמר את זה דברנו על זה כאן.

זה לא מעניין אם יש 4000 או 6000 נדבקים ביום

אם מספר החולים הקשים שהם גורמים הוא אפסי

ואם אין עומס על מערכת הבריאות.

המדינה לא יכולה לקחת אנשים בכוח להתחסן ולא יכולה להעניש מדינה שלמה בגלל מתנגדי חיסונים

רוב האוכלוסיה בסיכון כבר מחוסנת. 

לפני 47 דקות, Gosser1860 כתב:

אבל, קבעו (!!#$!!). 

אה, רגע, כשזה לא מתאים לאג'דה, זה "בסדר" ו-"לא קרה שום דבר".

אני מניח שלא אצליח לשכנע אותך, אבל לפחות עברו 10 דק'.

אתה לא חייב לשכנע אותי ואני לא חייב לך דין וחשבון והסברים אחרי שנה שהעסק שלי סגור

אני הודעתי כבר לפני כמעט  חודש שב 1.3 אני חוזר לעבוד עם כל סוגי הלקוחות בכל סוגי האירועים בתנאי שהקהל מחוסן והכניסה מותנית להצגת תעודה למאבטח.

לפני 48 דקות, Gosser1860 כתב:

השורה הראשונה כנראה נכונה. בנושא מענקים, יש לא מעט הסתייגויות.

הסתייגויות של מי? של מורה שמקבלת את המשכורת שלה ככה או ככה?

של פקידה בקופת חולים שלא מעניין אותה אם המשק סגור או פתוח?

אל איש קבע בצבא?

עסקים צריכים כסף כדי לחזור לשגרה

אם אני בעל מסעדה ואני צריך לעשות הזמנה  פי 5 יותר גדולה מהכמות שהזמנתי בשנה האחרונה כי אני הולך לפתוח הושבה, אז אני צריך תקציב לזה.

וזה עוד כשמדובר על מסעדה שיכלה להמשיך לעבוד

מה לגבי עסקים שלא עבדו בכלל? מאיפה יביאו את התקציב? מהעץ בחצר?

או מכסף שהם היו אמורים לחסוך כל החיים "למקרה ספונטני שתהיה לך שנה שלמה שאתה מובטל כי ברור שזה יכול לקרות לכל עסק  מצליח"

לפני כשעה, Potato כתב:

אפשר למצוא סידור גם בלי כיסא לכל אחד,זה לא כזה מסובך לעשות הושבה בתורות.

גם ככה 22:30-23:00 החתונה חצי מתרוקנת 

שניה שניה אתה אומר פה דבר חשוב.

אם קבעו שמותר 300 איש בו זמנית באולם

זה לא צריך להפריע לאף אחד אם 150 הלכו

ובאו 150 אחרים מחוסנים

הרעיון זה שלא תהיה כמות גדולה מדי של אנשים שנמצאים ביחד. זה לא מעניין אותם אם למי שיושב בכיסא קוראים משה או סעסע ביטון

אין שום הגיון בזה שאחד יוצא ואחד נכנס במקומו כל עוד שניהם מחוסנים.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

מע אתה צריך להיות דמות באיזה סאותפארק או משהו.
תקבל ממנו עכשיו מענק, תצביע לו, תגיד איזה כיף, ושבועיים אחרי הבחירות ייסגור אותך שוב כי זה מה שיתאים לו. מה זה יעזור לך??
(רק להבנה, אני מצביע ימין שחושב שביבי נהיה שמאלני כן? שאשא-ביטון מבחינתי אפילו יותר גרועה ממנו אבל הוא פח אשפה מהלך)

אני לא אמרתי שאינ מצביע לו

אמרתי שצריך לתת מענקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Transporter כתב:

אתה לא חייב לשכנע אותי ואני לא חייב לך דין וחשבון והסברים אחרי שנה שהעסק שלי סגור

אני הודעתי כבר לפני כמעט  חודש שב 1.3 אני חוזר לעבוד עם כל סוגי הלקוחות בכל סוגי האירועים בתנאי שהקהל מחוסן והכניסה מותנית להצגת תעודה למאבטח.

דרך צלחה, מחזיקים לך אצבעות, באמת

רק תעשה לכולם טובה - אם (חלילה) תקבל דו"ח על הפרה של ההנחיות, אל תבוא לפה לבכות ולהתלונן, סבבה?

מפלס הכנרת עלה כבר מספיק בשנה האחרונה.

ובנושא אחר - באחוז גבוה מהעסקים שנבדקו בזמן האחרון התגלו העלמות מס.

מצד אחד אפשר "להבין" אותם עקב המצב, אך מצד שני יש פה את שאלת הביצה והתרנגולת - האם ההנחיות וההגבלות נגרמו, בחלקן, עקב התנהגות הציבור ובעלי העסקים, או שההנחיות וההגבלות הן אלו שגרמו להתנהגות הזו?

בכל מקרה יש לי הרגשה שהשכירים בעשירונים העליונים (7-10) הולכים לקבל חזק בשנים הקרובות.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Gosser1860 כתב:

הוא (ביבי) לא "הביא" שום דבר. זו תעמולת בחירות א'-ב'. היו סביבו מנגנונים רבים וגדולים שאיפשרו את רכישת החיסונים. הוא הקדים מדינות הן במחיר הרכישה והן בהסכמים מתירנים במסירת נתוני הדבקה/תחלואה בקרב מחוסנים בחזרה לפייזר. אבל את זה הוא לא עשה לבד-לבד, וחבל שהתעמולה הזו עובדת כל כך טוב.

כשצריך לפרגן מפרגנים

בשורה התחתונה

אף אחד מאיתנו לא האמין שיהיו פה חיסונים

ובניגוד להמון מדינות בעולם הוא הצליח להביא אותם

אני לא יודע איך ומה עשה ואת מי עירב

אבל הוא הצליח ועל זה מגיע לו פירגון

בשונה מאנשים ששונאים אותו או את לפיד או כל אחד אחר ולא משנה מה יקרה הם תמיד יהיו אנטי

אני ודע להסתכל על הטוב ועל הרע באותה צורה וכשצריך להגיד מילה טובה אז אומרים

הוא המנהיג היחיד שהצליח להביא כמות משמעותית של חיסונים

וכל הכבוד לו. 

לפני 2 דקות, gadik6 כתב:

דרך צלחה, מחזיקים לך אצבעות, באמת

רק תעשה לכולם טובה - אם (חלילה) תקבל דו"ח על הפרה של ההנחיות, אל תבוא לפה לבכות ולהתלונן, סבבה?

מפלס הכנרת עלה כבר מספיק בשנה האחרונה.

בתור אחד שמקבל המון דוחות שלא בשליטתי לא זכור לי שאף פעם באתי וביקשתי ממך עזרה

את הערעורים שלי על דוחות אני עושה בבית משפט ולא פה

לפני 4 דקות, gadik6 כתב:

מעניין אם מישהו טרח לבדוק את בעלי הצימרים היקרים שכל כך ריחמנו עליהם שלא עבדו שבועיים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:
ציטוט

הלא מחוסנים ייכנסו עם ובלי שאשא ביטון. הענף הזה הוא ברמת סיכון גבוה, כל עוד לא מספיק אנשים התחסנו/פיתחו נוגדנים.

מה לא ברור כשאומרים שמכניסים רק מתחסנים ?

למה בחדר כושר זה בסדר שבשעה 20:30 מתאמנים צמוד אליי אנשים בלי מסכה שלא מפסיקים לנשום עליי

אבל בחתונה בחלל הרבה יותר גדול זה לא בסדר אם יעמוד לידי חבר שלי שממילא ישב אצלי אתמול בסלון בלי מסכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, gadik6 כתב:

מצד אחד אפשר "להבין" אותם עקב המצב, אך מצד שני יש פה את שאלת הביצה והתרנגולת - האם ההנחיות וההגבלות נגרמו, בחלקן, עקב התנהגות הציבור ובעלי העסקים, או שההנחיות וההגבלות הן אלו שגרמו להתנהגות הזו?

אם אין לך מושג מה יקרה מחר ולכמה זמן תיסגר,תרצה את הכסף ביד או לתת שליש ממנו למדינה?

בנוסף לירידה במחזור שנספרת מהרווחים המדווחים,אז אפשר גם לקבל מענקים 

לפני 19 דקות, gadik6 כתב:

בכל מקרה יש לי הרגשה שהשכירים בעשירונים העליונים (7-10) הולכים לקבל חזק בשנים הקרובות.

יהיו חכמים וייקנו כרטיס לכיוון אחד מהמקום הזה.

בהצלחה למיליון וחצי עובדי מדינה 

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, gadik6 כתב:

מי שמפחד מואריאנטים יכול להמשיך להסתגר בבית עם קופסאות השימורים.

ואיך זה בדיוק יעזור? 

אני לא מפחד מואריאנט עמיד לחיסון שיפגע בי אישית, הסיכוי שזה יקרה הוא 1 למיליון. 

החשש מואריאנט עמיד שיגע לישראל הוא לא חשש אישי, אלא חשש שבגלל כמה אלפים שרוצים לחזור ולא מסכימים להתסגר לשבועיים.

אז כל האוכלוסייה 9 מיליון, יצטרכו להסתגר חודשיים  או יותר. 

זה כל החשש,  הסתגרות אישית של כמה חוששים בבית לא תשנה את התמונה , מי שצריך להסתגר זה כל מי שחוזר מחו"ל,

בין אם הוא מחוסן או לא מחוסן. 

נראה כמה זמן תחזיק השיטה של ניו זילנד להתבודד ולהכניס לסגר מיליוני אנשים בגלל גילוי מקרים חדשים, עד שלאוכלוסיה שם יישבר מזה (יש כבר סימנים לזה, כולל התנהגות אשר גרמה להדבקה).

בנתיים עובד להם .. אבל מרסק להם את הכלכלה.

כנראה שמסלול החיסונים ב 300 מיליון דולר עדיף על מדיניות אפס הדבקה.

הקורונה כנראה לא תיעלם מהעולם בזמן הקרוב (מישהו רוצה לחשב כמה זמן ייקח לחסן 80% מאוכלוסיית העולם, כולל מדינות עניות באפריקה?), כך שאי אפשר להמשיך להתבודד לעד, וצריך לדעת לשחרר בשלב מסוים (במקרה הזה לאחר שחלק משמעותי מהאוכלוסיה בישראל התחסן).

חברות החיסונים מדברות כל אחת על היקף ייצור של מילארד לשנה,  יש כבר 6 חיסונים שעובדים בעולם?

בשנה הקרובה יתווספו עוד 5-6 חברות עם חיסונים..   לכן עד סוף 21 , יהיה חיסון לכל אוכלוסיית העולם.

לפחות למוטציה המקורית.

ואז עוד סבב של חיסון מתוקן לוואריאט שחסין למוטציות החדשות.

וכן, כנראה שעד אז אפשר לצמצם את החשיפה לחו"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Transporter כתב:

שניה שניה אתה אומר פה דבר חשוב.

אם קבעו שמותר 300 איש בו זמנית באולם

זה לא צריך להפריע לאף אחד אם 150 הלכו

ובאו 150 אחרים מחוסנים

אני אומר שזה לא מעניין אף אחד אם הם באמת מחוסנים או לא.

הלכתי לחדר כושר אתמול,הראיתי לו תצלום של התו ירוק הזה,יש עליו תעודת זהות רק,הוא לא הצליב עם הרישיוןירק הסתכל לחצי שניה על המסך ראה שיש שם משהו דומה שנראה כמו תו ירוק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola

אני והבת זוג סגרנו לפני כמה חודשים באופטימיות זהירה טיסה לאיטליה בספטמבר

האם יש לנו וודאות מה יהיה עד אז? כמובן שלא... אבל המחיר היה מאוד מפתה, שנינו מחוסנים ואולי, רק אולי, המגפה הזאת כבר תיעלם מעצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Ragnar כתב:

@korola

אני והבת זוג סגרנו לפני כמה חודשים באופטימיות זהירה טיסה לאיטליה בספטמבר

האם יש לנו וודאות מה יהיה עד אז? כמובן שלא... אבל המחיר היה מאוד מפתה, שנינו מחוסנים ואולי, רק אולי, המגפה הזאת כבר תיעלם מעצמה

להעלם היא לא תעלם

אבל צריך לחיות איתה

גם אני סוגר דובאי לספירת העומר

לפני 7 דקות, Potato כתב:

אני אומר שזה לא מעניין אף אחד אם הם באמת מחוסנים או לא.

הלכתי לחדר כושר אתמול,הראיתי לו תצלום של התו ירוק הזה,יש עליו תעודת זהות רק,הוא לא הצליב עם הרישיוןירק הסתכל לחצי שניה על המסך ראה שיש שם משהו דומה שנראה כמו תו ירוק.

אתה מחליט שמה שראית בחדר כושר שלך קורה בכל העסקים בארץ?

כל בעל עסק מבין שאם לא יאכפו שוב נלך אחורה

אם אני  אגלה שבחדר כושר שלי יש אנשים לא מחוסנים אני מבטיח לדאוג להם לקנס

לפני 12 דקות, korola כתב:

כנראה שמסלול החיסונים ב 300 מיליון דולר עדיף על מדיניות אפס הדבקה

ברור שעדיף

כמה עולה שבוע סגר?

לפני 12 דקות, korola כתב:

חברות החיסונים מדברות כל אחת על היקף ייצור של מילארד לשנה,  יש כבר 6 חיסונים שעובדים בעולם?

בשנה הקרובה יתווספו עוד 5-6 חברות עם חיסונים..   לכן עד סוף 21 , יהיה חיסון לכל אוכלוסיית העולם.

לפחות למוטציה המקורית.

ואז עוד סבב של חיסון מתוקן לוואריאט שחסין למוטציות החדשות.

וכן, כנראה שעד אז אפשר לצמצם את החשיפה לחו"ל

בטוח שיהיו מדינות שיתרמו חיסונים למדינות מסכנות

לאט לאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, korola כתב:

לשבת מול מסך מחשב ולחכות לקומפילציה במשך 20 שנה?

בעיקר גורם להזדקנות 🤣

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

1.6?

1.5 + The All Seeing Eye לנצח

לפני שעתיים, SurfHigh כתב:

בתור בעלים של מספר עסקים הייתי בטוח שאתה יותר חד. 

ביבי התעקש לא להעביר תקציב כדי לא לקיים את חלקו בהסכם הרוטציה.

עכשיו גנץ ומנדלביט מתעקשים שיחלקו כסף לפי תוכנית מסודרת שמאושרת בממשלה ויש לה מקורות ברורים. 

ביבי וכץ מתעקשים לעשות את זה בשליפות במסיבות עיתונאים ובמצגות מפונפנות - גורמי המקצוע מקבלים את זה בהפתעה. 

מעולם לא ראיתי עסק רציני שמתנהל בלי תקציב שנתי מסודר.

אתה ראית?

ביבי עלה פה על שיטת ניהול חדשה?

מנהיגים כבר מתקשרים ללמוד? 

יותר פשוט מזה - שיטה של ללכת עם ולהרגיש בלי.

לפני שעתיים, SurfHigh כתב:

אני אישית לא אצביע לו בגלל דבר אחד - לא קיבלתי טרופית אחרי החיסון 🤪

נה נה נה נה 

אם היית הולך להתחסן בבני ברק במבצע חיסונים שלהם היית מקבל פיצה משפחתית.

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

טרנספורטר מדהים שאתה מנהל עסק כל כך מצליח. באמת מדהים בהתייחס לכמות החרא שמאכילים אותך ואתה בטוח שזה וואגיו.

הבנאדם לא העביר תקציב בגלל המשפט שלו ואתה מאשים את כולם שהם מונעים תקציבים.

אם היה מעביר תקציב היית מקבל הכל מזמן, מאוגוסט 

זה לא קשור למשפט, זה קשור לזה שהוא זיהה הזדמנות לשלח את גנץ לחופשי אחרי שפירק לו את המפלגה לרסיסים, מבלי לתת לו את המפתחות.

ולהשיג את כל זה, היה אפשר רק אם התקציב לא היה עובר ולכן הכנסת הייתה מתפרקת, כל תרחיש אחר היה מעביר את המפתחות לגנץ.

לפני כשעה, korola כתב:

אחרי הבחירות יהיה מצב של דד-לוק.. ובני גנץ שוב פעם יקפוץ על הרימון (כי מתים רק פעם אחת),  הפעם הוא ידרוש שיקיימו את הרוטציה בנובמבר הקרוב.  

יקפוץ על הרימון עם כל ה-5 מנדטים (ביום טוב) שלו? הוא יקבל קדחת שחת זה מה שהוא יקבל.

ביבי לא צריך אותו, הוא (29-30) צריך את החרדים (15-16), הציונות הדתית (6-7), וימינה (12-14) וסוגר את הבאסטה, ואם בנט יעשה פוזות אז הוא ינהל מו"מ עם סער.

אם החרדים יעשו פוזות אפשר להחליף אותם בימינה + סער.

הבחירות האלה הולכות לשרת את ביבי היטב היטב, לכל גורם בקואליציה הזו יש תחליף, וכל מי שמבין פה בכלכלה יודע שכשההיצע גדול, המחיר יורד.

אם אלו יהיו התוצאות אף אחד לא יקבל רוטציה, כל אחד יקבל את הליטרת בשר שלו (ראשות ועדות, שרים לחרדים, שרים בכירים לימינה, שרים לציונות הדתית) ובא לציון גואל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gadik6 כתב:

כמו תמיד, מי עוד ישלם על השכונה פה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל 9-10, או 8-9-10 הכי הכי קיצוני שאנחנו יודעים לעשות בישראל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Potato כתב:

וואלה, אצלנו בבריכה (מתחם כושר בעצם), חייבו אותנו להוריד אפליקצייה שמקשרת את בעל המנוי הפעיל לאזור האישי שלו, בעל המנוי מחוייב להזין באפליקצייה את התו הירוק שלו ולאחר פרק זמן מסויים מתקבל אישור ואז תכנס עם הצ'יפ שלך, וכל טוב.

אז נכון, יש מצב שזה חארטא, אבל אני רוצה להאמין שמישהו שם אשכרה בודק כל אחד.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...