Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 איירקרוס או פיג'ו 3008 [כותרת נערכה]

Nikita94
שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיית רצועת התזמון במנוע 1.2 לא רלוונטית למנועים שיוצרו אחרי מרץ 2017. (ובטח לא רלוונטית ל-3008 ששווקו בארץ עם המנוע הזה).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 45 דקות, robertf כתב:

אליהו כמה ניסיון יש לך עם ה1.2?

יום, זה מספיק בשביל לדעת את ההבדל.

ויש הבדל

זה מעולה וזה פנינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה. אז אתה מסכים שגם המנוע הקטן מנוע מעולה, ותכלס מספיק לרוב רובם של הרוכשים של הרכב הזה. אני לא אומר לכולם אבל בסופו של דבר זה עניין של דרישות ותקציב.
אגב רוב הניסיון שלי הוא גם עם המנוע 1.6, גם של ההורים שלי וגם מ3008 ו5008 שכורות בחו״ל, אבל כן יצא לי גם לנסוע ב 3008 שכורה עם המנוע הקטן יותר מספר ימים, והוא מספק ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, GTאי כתב:

אני חושב (האמת בטוח) שאתם עושים עוול ליחדת ההנעה של 1.2. 

הרכב טיפה פחות מ 1.4 טון, המנוע עם 130 כ"ס, 23.5 קג"מ שמגיעים כבר ב 1,750 סל"ד. תאוצה של 9.7 שניות, גיר 8 הילוכים שהוא והמנוע מציעים שילוב לא פחות ממעולה.

לדעתי יש פה טעות בסיסית בהצגת הנתונים. אני מאוד בספק אם הנתונים שאתה רושם תואמי מציאות.

הגרסה הידנית עם 6 הילוכים, לפי נתונים מחו"ל, טוענת ל"כתר" של לא פחות מ 10.8 שניות ל 100 קמ"ש.

אתה למעשה טוען שהגרסה האוטומטית, על אף 8 הילוכיה, חותכת יותר מ-שניה במיאוץ מ 0 ל 100 קמ"ש ? לא נשמע לי הגיוני.

מה שכן, היום מאוד קל למדוד את זה. יש דונגלים ויש תוכנות שאפשר לחבר לאוטו ולעשות מדידות.

זה מאוד יפה של 1.2T יש כושר סחיבה (מומנט) יפה, אבל הוא גם צריך לדעת לרוץ מהר (הספק), ופער של 50 כ"ס בין ה 1.2T ל 1.6T הוא מאוד משמעותי, ויראו את זה במספרים בכל מדידה שתעשה.

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו, זה שהספק בחר להביא 1.2 כסטנדרט (השמועה אומרת עקב מלאי גדול של מנעים בחול במדף היצרן) זה לא אומר שזה כך צריך להיות, בגזרת המחיר הזה לדעתי קצל לא לעניין מנוע כזה.

כל מי שנוסע על מנוע 3.0 לא באמת צריך אותו, גם 1.6 נוסע, מנוע 3 צילינדרים 130 כ"ס לא אמור להיות ב5008 עם 7 נוסעים לדעתי.

ואם כן אז במחיר תואם

כשלובינסקי הביאו בהתחלה לספייסטורר גרסת 1.2 זה תומחר כראוי בזול, פתאום נעלם גרסת ה1.6, עלתה רמת האבזור והמחיר בהתאם.

לפחות נותר ספייסטורר אקסלוסיב דיזל.

לוטש עיניים במבצע חבר הנוכחי, לדעתי VFN בסגמנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Value For Nothing   ? 

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.8.2020 בשעה 14:32, איציק נ. כתב:

לדעתי יש פה טעות בסיסית בהצגת הנתונים. אני מאוד בספק אם הנתונים שאתה רושם תואמי מציאות.

הגרסה הידנית עם 6 הילוכים, לפי נתונים מחו"ל, טוענת ל"כתר" של לא פחות מ 10.8 שניות ל 100 קמ"ש.

אתה למעשה טוען שהגרסה האוטומטית, על אף 8 הילוכיה, חותכת יותר מ-שניה במיאוץ מ 0 ל 100 קמ"ש ? לא נשמע לי הגיוני.

מה שכן, היום מאוד קל למדוד את זה. יש דונגלים ויש תוכנות שאפשר לחבר לאוטו ולעשות מדידות.

זה מאוד יפה של 1.2T יש כושר סחיבה (מומנט) יפה, אבל הוא גם צריך לדעת לרוץ מהר (הספק), ופער של 50 כ"ס בין ה 1.2T ל 1.6T הוא מאוד משמעותי, ויראו את זה במספרים בכל מדידה שתעשה.

איציק

איציק,

הנתונים הם נתוני יצרן. לא שלי

אני מסכים ב 100% שקיים פער והוא מורגש. מי שממונו בכיסו שיקנה את ה1.6 ויהנה יותר... אבל לא נכון להציג את ה 1.2 כמנוע שלא מתאים לרכב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.8.2020 בשעה 14:32, איציק נ. כתב:

איציק

המנוע 1.2 טורבו מנוע מעולה,גם מבחינת עמידות ,נסעתי על אחד הרכבים שלי קילומטראז מטורף,הוא עבר את הק"מ300,000  לפני כמעט שנה,ומבחינת אופן פעולה הוא עף למעלה בטורים מהר מאד ועדיין מאד גמיש בטורים נמוכים,בשימוש רגיל אף אחד לא צריך מנוע של מאזדה שכדי לקבל ביצועים צריך לבעוט בדוושת הגז ולקבל הרבה מאד רעש בתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, GTאי כתב:

איציק,

הנתונים הם נתוני יצרן. לא שלי

אני מסכים ב 100% שקיים פער והוא מורגש. מי שממונו בכיסו שיקנה את ה1.6 ויהנה יותר... אבל לא נכון להציג את ה 1.2 כמנוע שלא מתאים לרכב 

תודה, אשמח לקבל סימוכין על כך מאחר ולא מצאתי נתוני יצרן לגרסת ה 1.2T עם גיר אוטומטי EAT6 או EAT8, רק גיר ידני (10.8 שניות מ 0 ל 100 קמ"ש). אם יש לך סימוכין לאתרים שבדקו נתוני אמת (כדוגמת www.zeperfs.com ) - אפילו יותר טוב.

איציק

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה לא מכיר כמוך אתרים שנחשבים אמינים, אבל אתה יכול לראות כאן:

https://www.car.info/en-se/peugeot/3008/3008-suv-12-puretech-16683338

המספרים האלה די חוזרים על עצמם בסקירות/אתרים אחרים

image.thumb.png.34322dcec75a2c6e3be491021042679e.png

עריכה אחרונה על ידי GTאי
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...