Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת רמקולים - שאלה לגבי כבלים ונעלי כבלים

LowNSlow
שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין להחליף את זוג הרמקולים הקדמיים ברכב.

אני לא מתקין משהו מיוחד אלה פשוט מחליף את מקוריים הקרועים בסט תואם אפטרמרקט (אותו גודל 6.5).

לצורך ההתקנה אני צריך כבלים ונעלי כבל:
spacer.png spacer.png  spacer.png

אני צריך את עזרתכם בשתי הנקודות הבאות:

1. איך אני בוחר איזה סוג של כבל מתאים ? האם יש כבלים מיוחדים לאודיו? קוטר? וכו'...  (כפי שהזכרתי לא מדובר במשהו מיוחד, הרכב עדיין עם המערכת והחיווט המקורי)
  2. איפה ניתן לקנות את הדברים האלה בארץ? כמובן שהייתי כבר מזמין מאי-ביי, אבל בתקופה הנוכחית המשלוחים לוקחים נצח!

תודה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לגשת לחנויות אלקטרוניקה ולקנות נעלי כבל וחיווט.

אם אתה לא מחבר מגברים וכו', אז אפשר להשתמש בחיווט שנמצא כרגע ברכב, ולחסוך זמן.

אם אתה מעביר חיווט, תשים לב שאתה לא פוגע באטימות של הקונקטור/רכב/דלת.

אם ייכנסו מים, אז הנזק יכול להיות משמעותי וכדאי להיזהר

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...