Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע לשלדה

דוריאלדי
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי מתלבט האם לקנות את הרכב הבא:

קיבלתי הצעה מאוויס לגבי קיה ריו lx סדאן שנת 2017 89 אלף קילומטר יד 1.

עם הרכב מגיעות הבעיות הבאות שצירפתי בתמונה. אשמח לדעת האם כדאי לי ללכתעל הרכב או לחפש אחד אחר?

המחיר שהוצע חי הוא 41 אלף שח.

תודה

15963787588196597761788892196899.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון הקובע (לצערי או לא..) הוא רק מחירון לוי יצחק, ניתן להוריד את האפליקציה ולהשתמש בחינם.
שים לב לשקלל מחיר, ק"מ ובעלות קודמת.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קודם כל,

לפי החיפוש שעשיתי 2017, 90 אלף קילומטר קיה ריו lx יד 1 בעלות חברת השכרה המחירון הוא 46720.

בהצעת מחיר הוא גם נתן לנו טיפול 90 אלף חיישני רוורס ומובילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, נותנים לך הנחה של 10% על פגיעת קצה שלדה.
כאשר תרצה למכור האלה רכב כזה, שהיה בליסינג ועם קצה שלדה, תצטרך לחתוך משהו כמו 30-40%, אולי יותר.
טרייד אין יחתוך לך גם 60% בכיף.

אם תחזיק את הרכב עד הגריטה, יש לזה פחות משמעות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי עשה את הבדיקה ? אתה או המגרש ממנו אתה קונה ?

לדעתי אתה יכול וצריך לחפש רכב אחר, יש פה המון פגיעות היקפיות כולל חזית וכולל מה שנראה כמו רכב ליסינג שהפך להיות טפסן מדרכות/ רכב שטח...

יש אקזמפלרים טובים יותר לקניה, נראה שההנחה שעשו לך לא שווה המחיר.

לא שולח אפשרות שכשתיקח את הרכב לבדיקה תגלה שהפגיעות שהיו בו הן מעט חמורות יותר ממה שמצויין כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם עזרתם לי  מאוד.

כנראה שלא אלך על הרכב אלא אם הוא יוריד לי את המחיר משמעותית.

איזה מחיר נשמע הגיוני לנסות ולהוריד אותו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כמות ה V שיש בבדיקה הזו, אני משער שלא אתה עשית אותה, אלא הציגו לך טופס בדיקה שמישהו אחר עשה, בלי להיכנס מי.

אם היית עושה בדיקה מטעמך היית מקבל טופס הרבה יותר מפורט, וככל הנראה משמעות התאונה היתה יותר חמורה.

ה'סוכריות' שמציעים לך בדמות טיפול, חיישנים ומובילאיי הם כמו מוצץ טבול ביין קידוש לפני שאתה עובר ברית מילה. 

שחרר את הרכב וחפש כזה עם שלדה נקיה. 

את הרכב הספציפי לא הייתי קונה גם לא ב 25.0 אש"ח. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...