Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת ניהול מנוע לטובת שיפור צריכת הדלק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל רכישה של אלפא רומיאו בררה 3.2, ואחד השיקולים שעולים לי בעניין, הוא צריכת דלק מאוד גבוהה ברכב.

כמה בעלי מקצוע שהתיעצתי איתם על עניין תוכנת ניהול מנוע (+ תוכנת גיר) לרכב המדובר (לא לטובת ביצועים), הבטיחו לי שצריכת הדלק תשתפר ותתיעל משמעותית כתוצאה מהתקנת התוכנה/הצ'יפ.

מכיוון שכל בעלי המקצוע הנ"ל הם כמובן בעלי אינטרס, הייתי שמח לקבל חוות דעת ממכם בנושא, באם הדבר שנאמר לי הגיוני והאם הוא משמעותי ושווה את ההשקעה הכספית ?

זה בסה"כ נשמע די הגיוני שתוכנה מודרנית תייעל פעילות של רכיבים עם תוכנה ישנה, לא?

תודה לעוזרים!

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה בהמה יפיפיה עם מנוע v6 ששוקלת מעל טון וחצי וצמיגים סמי סליקס דביקים, צריכת דלק תהיה ותהיה והיא ממש לא ההוצאה הקבועה הגדולה ביותר שתהיה לך על האוטו הזה...

איזה משחק שלא תעשה בתוכנה לא יעשה כלום מלבד לצמצם סוסים (באופן מפתיע הם הרבה פחות ממה שניתן לצפות ממנוע כזה).

אגב יש בכלל דוגמנית כזו למכירה או שהשאלה היפוטתית לגמרי ?

ההמלצה שלי- רוצה לחסוך דלק ?

תלחץ פחות על הגז, זה יהיה אפקטיבי באותה מידה.

אההה ותהנה, מכונית נדירה ביופיה ונדירה בהנאת הנהיגה שלה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בצריכת הדלק עם תוכנה ובלעדיה לא יהיה גדול במיוחד.

כמו שכבר ציינו מעלי, מתוך מכלול ההוצאות שיהיה לך על רכב כזה הדלק יהיה הוצאה קטנה יחסית. 

• אהבתי 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי הבררה היא "רכב לעשירים", כאלה שהדלק הוא הצרה האחרונה שלהם.

התחזוקה מאוד יקרה, אם זה שיקול בשבילך הייתי מחשב מסלול מחדש.

• אהבתי 2

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, קיבלתי תשובה. ידוע לי שעלויות האחזקה גבוהות מאוד, מנסה לחשוב על דרכים יצירתיות לצמצם אותן, אבל זה לא מה שימנע ממני לרכוש אחת.

לפני 4 שעות, Roycohen1979 כתב:

אגב יש בכלל דוגמנית כזו למכירה או שהשאלה היפוטתית לגמרי ?

אכן, יש כמה ביד 2.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש לחסוך דלק באוטו כזה אז כנראה שהוא לא בשבילך. אוטו מת גם ככה ואתה רוצה להפוך אותה לגופה קרה עוד יותר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, avi60769 כתב:

שלום

קנה הונדה ג'אז ותחסוך בדלק.

לפני 38 דקות, 98civic כתב:

אם אתה מחפש לחסוך דלק באוטו כזה אז כנראה שהוא לא בשבילך. אוטו מת גם ככה ואתה רוצה להפוך אותה לגופה קרה עוד יותר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לפני 34 דקות, Krd כתב:

נשמע שהרכב לא בשבילך, אולי כדאי לך לבדוק כיוון של מנוע טורבו מודרני שיתן לך ביצועים טובים וצריכת דלק טובה.

אם האוטו בשבילי או לא כמובן שאני כבר אחליט:

לפני 23 שעות, motek כתב:

תודה חברים, קיבלתי תשובה. ידוע לי שעלויות האחזקה גבוהות מאוד, מנסה לחשוב על דרכים יצירתיות לצמצם אותן, אבל זה לא מה שימנע ממני לרכוש אחת.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהנקודה שאתה רוצה את הרכב הובהרה, אבל חשבת אולי על גולייטה? אפילו תלתן יכולה להתאים מאוד עם עלויות נמוכות בהרבה...

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהתכנון המקורי היה לרכוש ג'ולייטה וולוצ'ה, 2016-17, קצת ביאס אותי שהיא די מיושנת מבפנים, והיא לא סקסית לטעמי כמו הבררה שפשוט נדלקתי עליה. ייתכן ואעשה עוד חושבים בעניין, וכמובן שאעשה סיבוב על שתיהן לפני שאחליט, אבל אפשר להגיד שאני די סגור הרמטית על הבררה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבררה מדהימה, אחיזת הכביש מופתית והיא נשמעת מדהים ונראית מליון דולר.

כל רכב ספורטיבי אמיתי בטח איטלקי מתיישן יהיה מורכב לאחזקה וכל עוד אתה מודע לזה שאתה לא קונה טויוטה קורולה או יונדאי i30 ומצפה לכך שמדי פעם תשאיר סכום יפה במוסך תמורת הנעה לארבעת הגלגלים וצליל של v6 תוצרת איטליה הכול בסדר, הלוואי עלי שתהיה לי יום אחד היכולת לשקול כלי כזה ולרדוף אחרי החלום...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם לדייק קצת - אני לא כ"כ בטוח שהמנוע V6 ב-בררה / 159 הוא עדיין מתכנון איטלקי (ובוודאי לא "בוסו").

נראה לי שבשנים האילו הוא כבר מבית היוצר של GM.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצמצם עלויות אחזקה זה להיכנס פחות למוסך, בשביל זה תצטרך ללמוד לעשות לבד ולנבור בפורומים בחו"ל בחיפושי אחר פתרונות מוזרים לתקלות הזויות.

מה עם 159 טורבו?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...