Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST-Line התרשמות אחרי שבוע

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ארשום כמה נקודות משלי (כי בסופו של דבר פרט לכמה דברים נקודתיים הרכבים שלנו די זהים), חלקם מתייחסים לדברים שרשמת.

1. לגבי הרעידות - בדקת האם יש עדכון תוכנה לגיר? זה מעניין של- @og.mg התוכנה לא הייתה מעודכנת ולטענתו פתרה בין היתר גם את הרעד.

2. צריכת דלק - אצלי צריכת דלק מעט גבוהה יותר (11~), בעיקר כי אני נוהג בדרכים עירוניות (עם פקקים ורמזורים), אך גם כי מדי פעם אני מעביר למצב ספורט. הגעתי למסקנה שקניתי את הרכב כדי ליהנות ממנו, גם אם זה על חשבון עוד כמה עשרות שקלים בחודש. לכן כרגע בכל הקשור לצריכת דלק כבר די הפסקתי להתעניין אלא אם כן אראה משהו ממש קיצוני. מצב eco הוא מצב די נוח אך מבאס לנהיגה, אין מה לעשות.
3. מערכת מולטימדיה - אתמול ביצעתי עדכון, לא רואה שום שיפור/שינוי. לא מצאתי אפילו איזה change log שמסביר על השינויים שבוצעו בעדכון הנוכחי לעומת הקודם. אם אצלך זה לא מתעדכן, אז אחרי שאתה מתחבר ל-hotsopot - נסה לבצע מספר פעמים בדיקה עבור עדכון זמין כי אצלי פתאום ההורדה הופיעה אחרי מספר נסיונות.
4. צמיגים - בחודש-חודשיים הראשונים הם הרעישו ודי התאכזבתי מהם, וגם רשמתי את זה בפוסט שלי. אבל כעת הם משמעותית שקטים יותר והנסיעה בכללי שקטה ברמה שזה כנראה אחד הרכבים הכי שקטים שהייתי בהם. בכביש בינעירוני במהירות מעל 100 קמ"ש שומעים בעיקר רעשי רוח אך לא הרבה מעבר.
5. פדלי הילוכים - אני עדיין בדעתי - אם אתה לא גר או נוסע הרבה באיזורים הרריים - אתה לא צריך אותם. חששתי לפני הקניה שזה יפריע לי כי אני חובב נהיגה, אך בפועל ממש לא. אם אתה כן גר באיזור הררי - מומלץ מאוד לרכוש רכב שכן יש לו את האופציה הזו.
6. איכות חומרים והרכבה - לעומתך, אני עדיין חושב שפורד יכלו להתאמץ מעט יותר (מעט). כאשר אני לוחץ בדפנות אני שומע מעט חריקות (של חומרים שאינם איכותיים מספיק או הרכבה פחות טובה) ובחלק מהמקומות נראה שהתאמת החלקים אינה מושלמת. עם זאת...
7. תמורה - לחבר שלי יש הונדה סיויק 1.5 דור נוכחי. בוא נגיד שאחרי כמה דקות נסיעה (לא בתור נהג) התגעגעתי לרכב שלי. אומנם איכות ההרכבה/חומרים של הפוקוס חצי קלאץ', אך עדיין לדעתי היא טובה יותר מהסיויק. גם איכות הנסיעה הייתה פחות טובה לדעתי, אם כי חייב לציין שהגיר הרציף כן הדגיש עד כמה לפעמים ריבוי ההילוכים בפורד כן מפריע בכבישים עירוניים. כך או כך, מסכים איתך שאם מישהו רוצה רכב משפחתי האץ' מהנה לנהיגה - לא חושב שיש רכב שיספק תמורה טובה יותר לכסף (בהתעלם מעלות המכירה העתידית או גילוי בעיות כאלו ואחרות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^

לגבי העדכון למולטימדיה, ניסיתי 3 פעמים וכלום, עדיין ה1.3.3.1 הטרנטה.

לגבי הרעידות, כאשר זה קורה אני מוריד הילוך ידנית וזה נעלם, כך שלא ברור לי מה הקשר לגיר, אך אבדוק את זה, אין לי מה להפסיד.

לגבי איכות החומרים, אכן מסכים איתך, הרכב לא ברמה הכי גבוהה שיש היום, אך תבדוק רכבים שקרובים למחיר שלו, לא מצאתי אף אחת איכותית יותר, המאזדה 3, כן, אך היא גם הרבה יותר יקרה, אך אם תשווה את האיכות שלה מול רכבים באותו טווח מחיר בערך, אתה מהר תרצה לחזור לפוקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אחרי חצי שנה בנהיגה בפוקוס ST LINE . נהנה מכל רגע. מהשקט, מהכוח, מעיצוב, מהנוחות ומהבטיחות. כל פעם שאני יוצא מהרכב כבר רוצה לחזור לנהוג בו. והכל במחיר של רכב סופר מיני כמו יאריס או ג'אז. מגוחך. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, YairZov כתב:

3. מערכת מולטימדיה - אתמול ביצעתי עדכון, לא רואה שום שיפור/שינוי. לא מצאתי אפילו איזה change log שמסביר על השינויים שבוצעו בעדכון הנוכחי לעומת הקודם. אם אצלך זה לא מתעדכן, אז אחרי שאתה מתחבר ל-hotsopot - נסה לבצע מספר פעמים בדיקה עבור עדכון זמין כי אצלי פתאום ההורדה הופיעה אחרי מספר נסיונות.

האם נושא השעון הסתדר בגרסה החדשה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמתי - אני לא רואה שום שיפור/שינוי (כולל השעון). אני רוצה לחדד שהשעון נתקע על 2:00 (או 3:00) בלילה אולי פעם בשבועיים אצלי ופרט למקרים בודדים ריסט קצר של המערכת מסדר את זה, אך עדיין זה קצת מצחיק שבאג כה ברור וקל לכאורה לסידור...לא מסודר. עדיין לא ברור לי מה סודר/שונה בעדכון האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה קורה פעמיים ביום פלוס מינוס. יש לי הרגשה שזה איכשהו קשור אולי ל-GPS שמותקן ברכב, כי שמתי לב שלוקח לשעון הרבה פחות זמן להסתדר כאשר הרכב חנה בחוץ לפני תחילת הנסיעה, מאשר בחניון תת קרקעי. מה גם שהשעון "מתבלבל" וחוזר ל-2:01 בכל פעם שאני נכנס לחניון התת קרקעי בעבודה. הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא סוג של GPS שלא קולט במקומות האלה.

לא אתפלא אם השעון לוקח את הזמן שלו מה-GPS ויש באג בשמירה של הערכים שלו כאשר הרכב כבוי הרבה זמן (או שהרכב פתאום נכנס לאיזור ללא קליטת GPS)...

על כל פנים, לא הצלחתי לגרום לעידכון להופיע אצלי - וניסיתי לא מעט פעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...