Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי החלפת רמקולים (6.5\5.25 אינצ')

LowNSlow
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברכב הנוכחי עדיין מותקנים הרמקולים המיקוריים, ויש לי שניים שכבר נקרעו וכבר לא נשמעים טוב.

אז אני מתחיל לשקול להחליף אותם, ובדקתי את הגדלים ומצאתי שאני צריך 6.5 אינצ' מקדימה, ו5.25 אינצ' מאחורה.

לא יצא לי להחליף רמקולים בעבר, לכן אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם השאלות הבאות:

1. מלבד הגודל של הרמקול, אני תוהה האם אני צריך לקחת בחשבון עוד פרמטרים שעלולים לגרום לכך שהרמקולים לא יתאימו לרכב? או במלים אחרות, מה צריך לבדוק בנוסף לגודל?
  2. מישהו יכול להמליץ על רמקולים איכותיים בגדלים שציינתי למעלה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו גם פרמטר של עומק ההתקנה 

וגם של התושבת עליה יושב הרמקול שלעיתים נדרש ואף רצוי לבנות תושבת חדשה מעץ MDF עבור הרמקול 

החדש זה גם מתקשר לעומק ההתקנה כי על ידי בניה של תושבת עבה יותר ניתן בהרבה מיקרים 

ליצור עומק התקנה גדול יותר.

ישנם גם רמקולים 5.25 שיושבים על תושבת פלסטיק שבהסרה של התושבת ובניה של תושבת חדשה מעץ MDF

ניתן להכניס באותו מיקום קוטר 6.5.

בנוגע לשאלה 2 

זה תלוי בתקציב ?

אם הרמקולים מחוברים למערכת המקורית ללא הגברה חיצונית.?

אם יש מערכת אפטרמרקט ברכב.?

אם יש מגש אחורי ברכב.? {איזה רכב \ מודל מדובר?}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

@AUDIO KING
כן שכחתי לציין שראיתי תושבות וקוניקטורים תואמים למקור (כדי לא לשחק עם החיבורים המקוריים) שאני יכול לקנות אונליין. זה גם משהוא שאני לוקח בחשבון.
לגבי התקציב, אני פחות מכיר את השוק הזה, אבל נראה לי שההשקעה תהיה איפשהו בין 500-1000.

הרמקולים הנוכחיים (והמיקוריים...) אכן מחוברים ללא הגברה למערכת מקורית של אופל (שנקראת CD30 MP3), והאמת אני לא מעוניין לשנות את זה, פשוט רוצה פתרון של plug and play...

לגבי מגש אחורי, אני פחות מעוניין בהתקנת רמקולים שם (רוצה לשמר את המראה המקורי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...