Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב שלי (2018) נראה פחות נוצץ מפורש 2013 של חבר.למה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא קיצור דרך. הרי ברור לי שלא תתחיל עכשיו לבד ליישם פוליש, איטום וכו..
בסך הכל חומר טוב במחיר נוח שמוסיף ברק אחרי שטיפה ידנית .

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא חייב פעם בשבוע.

גם פעם בשבועיים או שלושה שבועות זה בסדר.

מה שחשוב זה לדאוג להסיר מפגעים מהצבע ברגע שרואים אותם, כמו למשל לשלשת ציפורים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכשיר שצירפתי מקודם מצויין גם להורדת כתמים של ציפורים, עטלפים , פירות מעצים וכו.. ברגע שרואים כתם כזה על הרכב.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חייב לעדכן

הייתי באוטוסטור

נראה שהמוכר בכלל לא מתלהב למכור

שאלתי אותו מה היה ממליץ לעשות כדי להחזיר את הברק כמו שהוא

אמר לי תלך לבעל מקצוע תעשה תעשה פוליש. אין לך ברק בגלל השריטות (הוא לא ראה את האוטו)

אמרתי לו שאין שריטות על הרכב בכלל...אולי שריטות שקשה לי לראות בעין, יש לנו חניה תת קרקעית ואולי פה ושם בעבודה מישהו פותח עליה דלת ויש סימן

אין שריטות, אין מכות

הוא התעקש ששום וקס \ פלסטלינה לא עוזר

רק  ללכת למקצוען שיעשה טיפול לשיחזור צבע

בכל מקרה קניתי את ה SONAX הזה שאמרו כאן. שלחתי את הרכב שלי לשטיפה, שמתי מהנוזל

הרכב נראה סבבה. לא כאילו הוצאתי אותו מהחברה

יש השתקפות, אין את הברק של רכב חדש

זה הרכב שלי ולא של הבת זוג. על שלה אני אוכל לנסות בהמשך השבוע כשיהיה זמן

20200705_172126.jpg

20200705_172133.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה אחלה גבר אם הוא אמר ללכת לפוליש כנראה הרגיש שלא יעזרו המוצרים.

תבין, להחזיר ברק זה רק פוליש, מן הסתם אם תעשה תצטרך ללכת לדיטיילר איכותי שיעשה עבודה טובה.

ווקס ואוטם צבע זה שכבות הגנה כדי "להגן" על הפוליש שעשית.

לפי התמונות שהעלת יש לך הולגרמות על הרכב, פוליש טוב יטפל בזה. ואת השטיפה תעשה פעם בשבועיים עם חיזוק הגנה עם הBSD שרשמו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של סטנדרטים שלך .

בדיוק כמו שהבידורית של protec לא יכולה להשתוות למערכת הגברה רצינית, ככה התרסיס ב 50₪ לא יכול להתחרות בסדנת דיטיילינג מקצועית, שמבצעת ניקוי יסודי+ פוליש+ פלסטלינה+ אוטם+ הברקה סופית. לכן כתבתי מקודם "קיצורי דרך".

אני לא מצליח לראות בתמונות משהו בעייתי ברכב שלך, מה שצילמת נראה מעולה. אבל כנראה לשנתיים כבר יש השפעה על הצבע, ואתה מצליח לראות אותה.

השאלה עד לאן אתה מוכן ורוצה ללכת עם זה.

אולי באמת פעם אחת תשקיע בטיפול דיטיילינג מקצועי ובהמשך תתחזק לבד, אולי תעצור כאן והתוצאה תספק אותך או כמעט תספק.

יש חומרים יותר יקרים, מניסיון שלי מה שנותן אפקט המראה ( זכוכית ) יותר טוב ומחזיק יותר זמן זה Carpro Reload, שהוא טוב גם לחלונות. אבל צריך לחפש איפה הוא נמכר בארץ ( אין בעיה להזמין מחול), הרכב חייב להיות נקי ויבש לגמרי ואסור ליישם את החומר בשמש.

אבל שוב, זה לא ייצא מושלם ללא טיפול מקיף בצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה צודק, ברק גבוה נותן רק פוליש איכותי. שיש שריטות/סווירלים אפילו מיקרונים (שבקושי רואים)

הם גורמים לשבירת האור, שזה בפועל  פוגם בברק הסופי.  ברק גבוה = גילוח שכבת לכה ראשית כל

רק לאחר מכן אוטמי צבע/ציפויים או ווקס קרנובה. (למי שמחפש יופי/ברק גבוה מיוחד, על חשבון עמידות. למרות שגם לזה יש כבר פתרון)

כל ניסיון לעקוף את התהליך ההכרחי של  פוליש, יוביל לאותה תוצאה. (חוסר ברק)

אפילו הציפוי האיכותי ביותר לא ייתן ברק מיטבי על רכב שלא עבר פוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה בכלל לא היה משה. משה מעסיק שם מוכרים אחרים בשביל הזמן שהוא לא נמצא שם. זה ממש לא מתאים למשה לדבר כך, אני בטוח שזה לא היה הוא אלא מוכר אחר שפחות בעניינים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, יובל .מ. כתב:

תבין, להחזיר ברק זה רק פוליש, מן הסתם אם תעשה תצטרך ללכת לדיטיילר איכותי שיעשה עבודה טובה.

ווקס ואוטם צבע זה שכבות הגנה כדי "להגן" על הפוליש שעשית.

לפי התמונות שהעלת יש לך הולגרמות על הרכב, פוליש טוב יטפל בזה. ואת השטיפה תעשה פעם בשבועיים עם חיזוק הגנה עם הBSD שרשמו פה.

זה לא הרכב המדובר

סתם נסיון שעשיתי על  שלי כדי לבדוק אם בכלל רואים הבדל

לפני 6 שעות, יובל .מ. כתב:

בד"כ אני בעד עסקים שלא דוחפים ללקוח

אבל הוא לא ראה את הרכב, לפי מה "הרגיש" ?

אתה בעצם אומר שכל ההמלצות שנתנו פה לא רלוונטיות

כי גם הם וגם הוא לא ראו את הרכב

לפני 6 שעות, vladclar כתב:

הכל עניין של סטנדרטים שלך .

בדיוק כמו שהבידורית של protec לא יכולה להשתוות למערכת הגברה רצינית, ככה התרסיס ב 50₪ לא יכול להתחרות בסדנת דיטיילינג מקצועית, שמבצעת ניקוי יסודי+ פוליש+ פלסטלינה+ אוטם+ הברקה סופית. לכן כתבתי מקודם "קיצורי דרך".

אני לא מצליח לראות בתמונות משהו בעייתי ברכב שלך, מה שצילמת נראה מעולה. אבל כנראה לשנתיים כבר יש השפעה על הצבע, ואתה מצליח לראות אותה.

השאלה עד לאן אתה מוכן ורוצה ללכת עם זה.

אולי באמת פעם אחת תשקיע בטיפול דיטיילינג מקצועי ובהמשך תתחזק לבד, אולי תעצור כאן והתוצאה תספק אותך או כמעט תספק.

יש חומרים יותר יקרים, מניסיון שלי מה שנותן אפקט המראה ( זכוכית ) יותר טוב ומחזיק יותר זמן זה Carpro Reload, שהוא טוב גם לחלונות. אבל צריך לחפש איפה הוא נמכר בארץ ( אין בעיה להזמין מחול), הרכב חייב להיות נקי ויבש לגמרי ואסור ליישם את החומר בשמש.

אבל שוב, זה לא ייצא מושלם ללא טיפול מקיף בצבע.

האמת שביקשתי ממנו גם חומרים לדשבורד ולא היה לו

אז אשמח להמלצות. אמר לחפש משהו על בסיס מים

חומרים לעור גם לא היה לו. אשמח להמלצות

בכל מקרה הרכב כן מבריק, הוא כן יפה, אבל אין לו את הלוק הזה של רכב חדש

לפורש כן יש אותו. הפורש נראית כאילו יצאה מהניילונים

לפני 4 שעות, yogev20 כתב:

משה צודק, ברק גבוה נותן רק פוליש איכותי. שיש שריטות/סווירלים אפילו מיקרונים (שבקושי רואים)

הם גורמים לשבירת האור, שזה בפועל  פוגם בברק הסופי.  ברק גבוה = גילוח שכבת לכה ראשית כל

רק לאחר מכן אוטמי צבע/ציפויים או ווקס קרנובה. (למי שמחפש יופי/ברק גבוה מיוחד, על חשבון עמידות. למרות שגם לזה יש כבר פתרון)

כל ניסיון לעקוף את התהליך ההכרחי של  פוליש, יוביל לאותה תוצאה. (חוסר ברק)

אפילו הציפוי האיכותי ביותר לא ייתן ברק מיטבי על רכב שלא עבר פוליש.

איפה אתה ממליץ לעשות פוליש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור בדביק על בעלי מקצוע מומלצים שלחלקם יש עבודות דיטיילינג יסודיות כולל תמונות באתר.

תתקשר, קפוץ תראה עבודות, ברר מחירים, ותגיע למסקנות לבד היכן אתה מעדיף לעשות טיפול דיטיילינג. 

גם על כל השאלות הנוספות שלך יש שרשורים ייעודיים מפורט, כולל המלצות, בחינות שעשיתי בעבר, יישום נכון וכד'.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיבוא אליך מישהו ויבקש מערכת הגברה לאירוע מסוים ואתה כבר תדע אוטומטית מה הוא צריך ומה העלויות, ככה גם משה, גם המוכר שהיה אם זה לא היה הוא וגם שאר המגיבים פה בשרשור מבינים מה אתה צריך.. זה הכל.

להחזיר ברק - פוליש, לשמור עליו - אוטם צבע או ווקס בעדיפות לאוטם שעמיד יותר. הכל שאלה של מה התקציב וכמה אתה מוכן ללכת עם זה רחוק/חשוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...