Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעון ספורט לנוער

אורי מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש שעון/צמיד ספורט לנוער (מתנת בר מצווה לאחיינים שלי). 

התקציב הוא כ-500-600 ש"ח והרכישה תעשה בארץ (אילת זאת גם אופציה).

נתקלתי ב-fitbit Charge 4, ב-Polar A370 וב-Polar M200 שנראה גדול מידי לנוער.

יש למישהו המלצות/תובנות בנושא?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם בתקציב מעט יותר גדול, אם תוכל להשיג את הפולאר M430 (דגם מלפני 2-3 שנים) הוא יהיה מצויין. אק אזהרה אחת,  מנסיון אישי - לטעון רק דרך המחשב, לא ממטען של סלולר, זה עלול להרוס את המכשיר. יש לפולאר דגם מחליף חדש, איני מכיר אותו, אבל הוא כנראה יותר יקר.

לאשתי היה A370 תקופה קצרה, הוחזר למוכר באמאזון כיוון שנדרש לטעינה יומית.

לשני בנים שלי היה A200, סה"כ היו מרוצים, אם כי הצג ברזולוציה נמוכה.

אשתי משתמשת כעת בסונטו 3. התלונה העיקרית שלה היא גודל הפונטים, אבל זו בעיה של בת 60 פלוס, אני מניח שנער/ה לא יתקשו לקרוא אותו.

הבכור שלי משתמש בפולאר Vantage m ודי מרוצה.

אישית, מבחינת הממשק וגם האפליקציה אני אוהב את פולאר, אבל זה במידה רבה עניין של הרגל. מבחינת איכות נראה שכל המכשירים האלה בעלי אורך חיים דומה לזה של גאדג'טים אחרים, כלומר 2-4 שנים.

עריכה: עדכנתי את הדגמים של אשתי ובני. הבן השתמש בעבר בסונטו שהבאתי מפינלנד, אבל זה היה לפני מספר שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, guy.a כתב:

הייתי ממליץ לך suunto 3, הגודל מתאים לנוער יש לו התראות בעברית והוא נראה טובd94a40d9489849be8050bd7fbbeee3c1.jpg

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שעון מעולה!

סונטו וגארמין אלה שעוני ספורט מצוינים שאפשר לקחת את הדגמים היותר פשוטים שלהם במקרה הנ"ל, כפי שהמליצו בתגובה שצוטטה

בסופו של דבר הדגמים היוקרתיים הם שעוני טריאתלון למשתמשים רציניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל הממליצים.

כנראה שה-suunto 3 fitness יהיה הדגם הנבחר (למרות שלי הוא נראה קצת גדול).

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא די גדול. אבל אם אשתי, שהיא נמוכה ורזה מאד, משתמשת בו לא רק באימונים אלא גם בכל שעות היום, זה כנראה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...