Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למוסך פחחות בפ''ת לתיקון נזק של אופנוע שנכנס ברכב.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז במקום לפתוח שרשור חו''ד או החזקה או רכישה של טיטאן (מונדאו טיטניום) אני נאלץ לפתוח שרשור להמלצות על מוסך פחחות בפ''ת כי אופנוע נכנס לי ברכב מאחור.

המיקום בעיר אריאל, אותתתי שמאלה ובלמתי ברוגע ופתאום בום, אני, אשתי ושלושת הילדים ברכב בדיוק אחרי איסוף מהגנים. יוצא מסתכל, רוכב אופנוע נכנס ברכב מאחור, התוצאה בתמונות המצורפות. מרוב שהמכה הייתה חלשה חשבתי זה אופניים חשמליות בכלל.

מפה לשם אבא שלו רצה לסגור ככה בינינו עד ששמע מחיר ממוסך ממש קרוב למקום התאונה שהעריך את הנזק בכ 5000 ש''ח, שני פנסים, פגוש, מעט פחחות וזה עוד לפני שראינו אם משהו נפגע מתחת.

הפגיעה לדעתי הייתה במהירות ממש נמוכה, אמר שלא שם לב שעצרתי, הכי חשוב הרוכב בסדר, יצא אפילו בלי שפשופים למרות שחוץ מקסדה היה בלי מיגון כלל.

עוד דאגנו לשלומו והבאנו לו גם מים (אנחנו זוג נחמד סה''כ).

שורה תחתונה מחפש מוסך שיעשה עבודה טובה ובלי מלא חומר פחחים או ברגים קודחים למינהם באזור פ''ת.f099632ed23ee9174dec7709800c9ff4.jpg0671d7d5af84c7f70919e311caaadb44.jpgcfcd64ecfdb52df684e855b9ee23fc5c.jpg149e7f3aef715a1bb7f7e88a285dd659.jpg289fd403fb39cb3010b1c5a72d9f89a0.jpgd630cb25ee9a0650f1bebb9d50b5a34b.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב ( כמנהל צי רכב וכמישהו שלא מסוגל לראות גומיות צבועות ) עם ד"ר פח וצבע בפתח תקווה.
הוא גם מוסך הסדר של רוב חברות הביטוח.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באשדוד מוסך ברמה מאד גבוה וגם עובד עם ביטוח. נקרא מוסך מספר 1 .עשיתי אצלי צביעה של 2 טמבונים ויצא ברמה של מפעל. התאמת צבע מושלם ובלי תפוזיות בכלל. יקר מאד אבל אתה עושה דרך ביטוח אז זה פחות רלוונטי

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

מוזמן גם אלינו בשמחה.

תוכל לקרוא גם חוות דעת כאן בפורום.

עדי

053-3405179

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושפז בדר' פחחות וצבע, נראה מה יצא.

קיבלתי רכב חליפי, פיג'ו 301 שנראת כמו ארגז חול ונוסעת כמו הצרות שלי! קטע משעשע, יוצא משם כשעוד בחניה מפעיל וישרים, שומע צליל חריטה, מסתבר חסר וישר והשמשה מטונפת לגמרי, הברזל חורט את השמשה, מחנה את הרכב בצד וניגש למשרד, מפה לשם כנראה הזרוע הייתה שבורה, המנהל שלח עובד שפירק זרוע עם הוישר מפג'ו 208 שהייתה שם אחרי תאונה ושמו את זה על הרכב שלקחתי.... הייתי מעט בהלם, הפג'ו לדעתי ממתינה לתיקון.

היי,
מוזמן גם אלינו בשמחה.
תוכל לקרוא גם חוות דעת כאן בפורום.

עדי
053-3405179
תודה, הרכב כבר הוכנס, אולי לטיפול כזה או אחר אבקר אצלכם, שמעתי על המקום פה ושם בקבוצה של פורד אקובוסט [emoji6]

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב ( כמנהל צי רכב וכמישהו שלא מסוגל לראות גומיות צבועות ) עם ד"ר פח וצבע בפתח תקווה.הוא גם מוסך הסדר של רוב חברות הביטוח. Sent from my LG-H815 using Tapatalk

לצערי אכזבה גדולה, ארשום מפורט על בסיס עובדות כמובן בהמשך. בנתיים טיזר, ככה האוטו יצא משם 

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה.
אומנם אין לי שום קשר עם המוסך הזה ואני לא שותף בו אבל נתתי המלצה על סמך ניסיון עבר ואני מתנצל שנתתי את ההמלצה. בתקופה שהכנסתי אליהם רכבים עד לפני כשנתיים וחצי עשו עבודה טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי.
ממש מאכזב ויותר מאכזב שנתתי המלצה לחבר פורום וזאת התוצאה.

כשעבדתי איתם לא היה דברים כאלה מלבד פעם אחת שהגוון לא היה ממש זהה בצבע פנינה ( יכול לקרות - זה צבע בעייתי) ולקחו אחריות ותיקנו.
יכול להיות שהתחלף הצוות או ההנהלה ולכן הרמה ירדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, system_x כתב:

זה רק חלק, שים לב לסמלים (כיתוב מונדאו וטיטניום).

תגיד תודה, 

אני פעם הגעתי וראיתי שאת הסמל של פיאסטה הרכיבו הפוך .

האמת ברגע שקראתי שניגש לרכב אחר שממתין לתיקון לפרק חלק , כאן חשדתי. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה מתקן אצל עבד ;)

הבמפר הזה נורא.. אני עובר אותו בערך ב3 קמ"ש... מסתכל 10 פעם במראה ומדליק ווינקרים אם נצמדים לי לתחת

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הייתי בכיוון הפניה שמאלה אז עצרתי לתת זכות קדימה ואז האופנוע נכנס בי.

תכלס אם לא היה עניין של ביטוח + זה שאני חייב רכב חלופי באמת היה עדיף לתקן אצל עבד. יותר מזה, בסכום שהביטוח שילם להם הרכב היה יוצא עם צבע כללי ברמה גבוהה מהתיקון הזה.

אגב לא יודע איפה אתה מטפל, היום על הדרך ביקרתי את ברוך זאבי במוסך כחול לבן, היו שם כמה וכמה אברת', אם הייתה לי כזאת או ברוך מכחול לבן או גיא מאוטואיטליה זאת הכתובת.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...